Yönetmen
|
Allison Burnett
|
Senarist
|
Allison Burnett
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Renk Zamanlayıcı
|
Mike Mertens
|
Ses efektleri Editörü
|
Leonard Marcel
, Rick Knowlton
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
David Crabtree
|
1. Yardımcı Editör
|
David Crabtree
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Mark B. Johnson
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Larry Schalit
|
Diyalog Editörü
|
Larry Schalit
|
ADR Editörü
|
Larry Schalit
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Bron Tieman
, Mark Fontana
, Mark Sproull
, Tom Maxwell
|
Ses Mikseri
|
Benjamin Patrick
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
William Paul Clark
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Diana Ragland
|
Negatif Kesici
|
Tom Kugler
, Tim Heyen
, Scott Greene
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Kikuo Kawasaki
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Sholto Roeg
|
Boom Operatörü
|
George Flores
, Manny Leyva
|
Yapım Koordinatörü
|
Rod Hamilton
, Diana Petras
|
Baş Kuaför
|
Jillian Glass
|
Yönetici yapımcı
|
Fuminori Hayashida
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Lena Leitman
|
Ortak Yapımcı
|
Susi Seydelmann
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Brearly Rauch
|
Set Kostümcüsü
|
Donni Briar
|
Yardımcı Editör
|
John Babinec
|
Ses Tasarımcısı
|
Leonard Marcel
|
Oyuncu Seçimi
|
Debra Zane
|
Set Yapımcısı
|
Jeff Kirshbaum
|
Yapım Sanatçısı
|
Frank Bollinger
, Clare Brown
|
Editör
|
Sloane Klevin
|
Set Dekorasyon
|
Traci Kirshbaum
|
Görüntü Yönetmeni
|
Charlie Lieberman
|
Kostüm Tasarımı
|
Michele Michel
|
Set Fotoğrafçısı
|
Abe Perlstein
|
İnşaat Koordinatörü
|
Ben Bumatai
|
1. Kamera Asistanı
|
John Scivoletto
|
Senaryo Süpervizörü
|
Linda Kwan
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Frank Bollinger
, Clare Brown
|
Üretim Hizmetleri
|
Oliver Eberle
, Fuminori Hayashida
, Jeff Kirshbaum
, Traci Lind
, Marco Weber
, Kikuo Kawasaki
|
Sinematografi
|
Charlie Lieberman
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jillian Glass
, Diana Ragland
, Melanie Tooker
|
Yapımcı
|
Marco Weber
, Oliver Eberle
|
Operasyon Yöneticisi
|
David Crabtree
, Mark B. Johnson
|
İkinci Birim
|
William Paul Clark
, Sholto Roeg
, Pilar Savone
|
Sanat Yönetimi
|
Ben Bumatai
, Nancy Deren
, Charles Righetti
, Brian Walsh
, Martin Whist
|
Ses
|
George Flores
, Rick Knowlton
, Leonard Marcel
, Benjamin Patrick
, Larry Schalit
|
Kamera Teknisyeni
|
Jennifer Perkins
, Abe Perlstein
, Thoma Reavis
, John Scivoletto
, Bruce Swift
, Daniel Toscano
, Donna Vega
|
Müzik
|
William Ewart
, Philip W. Gough
, Tom Charles Maxwell
, Mark C. Sproull
, Bron Tieman
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jim DePue
|
Diğer
|
Rod Hamilton
|
Diğer
|
Allison Burnett
|
Eş Yapımcı
|
Traci Lind
|
Müzik Süpervizörü
|
William Ewart
|
Genel
|
Pilar Savone
, Leonard Marcel
, Rick Knowlton
, Melanie Tooker
, Claudius Neal
, Clay Valenti
, Bill Abbott
, Ed Twilford
, Anthony Dicovitsky
, Dave Gusstafsson
, John Koch
, Scott Osborn
, Sloane Klevin
|