Yönetmen
|
Florian Zeller
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Butafor
|
Adam McCreight
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Astrid Sieben
|
Set Yapımcısı
|
Beth Timbrell
, Christophe Jeauffroy
|
Saç Sorumlusu
|
Tahira Herold
|
Ses Editörü
|
Sandy Notarianni
|
Yapım Ses Mikseri
|
Will Whale
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jo McLaren
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
George Every
|
Ortak Yapımcı
|
Cleone Clarke
|
Set
|
Tony Sankey
|
Yapım Koordinatörü
|
Dorothee Freytag
|
Müzik Süpervizörü
|
Guillaume Clément
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Christine Duchier
, Justine Bernal
|
Kameraman
|
Ben Smithard
|
Işık Şefi
|
Michael McDermott
|
Işık Asistanı
|
Vince Madden
, Warren Ewen
, Andrew Duncan
|
Dublörler
|
Oliver Gough
, Jo McLaren
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jamie D. Allen
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Guido Lerner
, Aloyse Launay
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Elle Wilson
|
ADR Sorumlusu
|
Margot Saada
|
Birim Reklamcısı
|
Kirsty Langsdale
, Clea Tammes
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Stewart Allen-Smith
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Emmanuelle Stannard
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Josh Robinson Ward
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Katie Dadswell
|
1. Kamera Asistanı
|
Jamie Phillips
|
Yardımcı Editör
|
Clémence Le Brun
|
Elektrikçi
|
Charlie Doe
, Matt O'Brien
, Chris Jacques
|
Set Fotoğrafçısı
|
Sean Gleason
|
Teşekkürler
|
Tanya Blumstein
, Alexander Yves Brunner
, Ladislas Chollat
, Marine Delterme
, Didier Duverger
, David Foenkinos
, Stella Arroyave
, Nick Manzi
, Sam McMullen
, Evie Wray
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Peter Francis
|
Senaryo
|
Christopher Hampton
, Florian Zeller
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Jeff Hudson
|
Yapımcı
|
David Parfitt
, Philippe Carcassonne
, Jean-Louis Livi
, Christophe Spadone
, Simon Friend
|
Yönetici yapımcı
|
Ollie Madden
, Tim Haslam
, Hugo Grumbar
, Daniel Battsek
, Lauren Dark
, Paul Grindey
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Ludovico Einaudi
|
Görüntü Yönetmeni
|
Ben Smithard
|
Tiyatro Oyunu
|
Florian Zeller
|
Editör
|
Yorgos Lamprinos
|
Saç Tasarımcısı
|
Nadia Stacey
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Nadia Stacey
|
Eş Yapımcı
|
Alice Dawson
|
Set Dekorasyon
|
Cathy Featherstone
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Mikaël Tanguy
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Vincent Verdoux
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Céline Goriot
, Audrey Fine
|
Üretim Hizmetleri
|
Daniel Battsek
, Philippe Carcassonne
, Cleone Clarke
, Lauren Dark
, Alice Dawson
, Simon Friend
, Paul Grindey
, Hugo Grumbar
, Tim Haslam
, Jean-Louis Livi
, Ollie Madden
, David Parfitt
, Christophe Spadone
, Beth Timbrell
|
Müzik
|
Ludovico Einaudi
, Guillaume Clément
, David Menke
|
Sinematografi
|
Ben Smithard
|
Yapım Sanatçısı
|
Peter Francis
|
Sanat Yönetimi
|
Amanda Leggatt
, Astrid Sieben
, Nigel Crafts
, Craig Gleeson
, Neil Hornshaw
, George Knowles
, Warren Lever
, Jason Line
, Adam McCreight
, Ollie Novadnieks
, Matthew Parsons
, David Pearce
, Natalie Valentine
, Amanda Dazely
, Kate Trevessey
, Lawrence Barford
|
Makyaj Sorumlusu
|
Tahira Herold
, Anna Morena
, Nadia Stacey
|
Operasyon Yöneticisi
|
Christophe Jeauffroy
, Anne Lelandais
|
İkinci Birim
|
Jamie D. Allen
, Stewart Allen-Smith
, George Every
|
Ses
|
Nick Baldock
, Charles Bussienne
, Thibaut Dufait
, Florian Fabre
, Matthieu Lasausa
, Guido Lerner
, Margot Saada
, Vincent Verdoux
, Tony Crowe
, Ihor Kaniuk
, Sandy Notarianni
, Will Whale
|
Görsel Efektler
|
Jerome Auliac
, Jerome Binckly
, Constant Bourgon
, Aline Bélot
, Thierry Delobel
, Ludivine Ducrocq
, Céline Goriot
, Neila Ouahmed
, David Sanchez
, Mikaël Tanguy
|
Kamera Teknisyeni
|
Warren Ewen
, Scott Jamison
, Vince Madden
, Alfie Sankey-Green
, Ben Smithard
, Michele Abramo Puricelli
, Bennett Clarke
, Alan Robert Hopkins
, Tony Sankey
, Michael McDermott
, Jamie Phillips
|
Kostüm Sorumlusu
|
Felicity Goldsworthy
, Elle Wilson
|
Editoryal Hizmetler
|
Theresa Crooks
, Marie Fernandes
, Audrey Kleinclaus
, Gareth Spensley
, Matt Dalton
|
Mekan Yöneticisi
|
Julian Bivol
, Tony Clarkson
, Peter-Frank Dewulf
, Toni Nordli
, Omar Alboukharey
|
Senaryo Süpervizörü
|
Susanna Lenton
|
Diğer
|
Juan Miguel Arias
, Tony Arnoux
, Liz Barron
, Laurence Brown
, Sue Bruce-Smith
, Ray Burnet
, Colin Burrows
, Phil Cairns
, Ben Coren
, Helen de Winter
, Dorothee Freytag
, Paul Hillier
, Steve Joberns
, Peter La Terriere
, Kirsty Langsdale
, Emily Leach
, Mario Locurcio
, Olivier Marquézy
, Sam McMullen
, Tori Parry
, Max Pirkis
, André-Paul Ricci
, Hannah Saunders
, Caroline Silhol
, Katrina Stagner
, Maxine Stanley
, Ben Strowger
, Sisi Cronin
|
Genel
|
Anna Mary Scott Robbins
, Natalie Valentine
, Alfie Sankey-Green
, Kate Trevessey
, Yorgos Lamprinos
, Kevin Day
, Florian Fabre
, Marie Fernandes
, Alan Robert Hopkins
, Gareth Spensley
, Toni Nordli
, Warren Lever
, Anna Morena
, Vincent Verdoux
, Matt Dalton
, Scott Jamison
, Julian Bivol
, Maxine Stanley
, Rosamund Freeman
, Anchal Clarke
, Niels Barroin
, Pierre Beautrait
|