Yönetmen
|
Lisa Joy
|
Senarist
|
Lisa Joy
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Set Şefi
|
John Sommerville
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Jake Heggen
|
Jenerik Mühendisi
|
Garret Reynolds
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Kevin Lum
|
Yardımcı Butafor
|
Ashley Clements
, Allison Hilder
|
Sahne Sanatçısı
|
Mark Druhet
, Sue Morlino Ford
, Lakechia Risin
|
Butafor
|
David Warburton
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Scott Caswell
, Andrew Jason Clark
, Matthew Brown
, Richard F. Creedon
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Susan Smits
|
Terzi
|
Kazli Sullivan
, Brik Allen
|
Hayvan Eğitmeni
|
Jason Frannino
, Jill M. Zednick
, Brett Eschette
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Dylan Gravley
|
Baş Kostümcü
|
David Moyer
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Daniel T. Fox
|
Kast Asistanı
|
Reed Tsuda
|
Yapım Ses Mikseri
|
Brett Murray
|
Işık Teknisyeni
|
Chandler Ferriss
, Rob 'Church' Rosales
, Kayla Jane Adams
, Jason Prowell
, Rob Zuchowski
, Alton Parker
, Spencer Young
, Joshua Lilly
|
Kostüm Sorumlusu
|
Leslie Sungail
, Cate Adams
, Heidi Bannon
, Kayla Berry
, Chelsea Caldwell
, Doré Cermak
, Gnatalie Crawford
, Gayle Merindino
, Heather Rae Miller
, David Moyer
, Elizabeth Macey
, Esther Lee
|
Işık Asistanı
|
Jared Wilcox
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Brandon Lambdin
|
Diğer
|
Davis Reynolds
, Andrew Jon Wallace
|
Diğer
|
Landon Lott
, Dan Caplan
|
Set
|
Ryan Chamberlain
, Nathan Fung
, Kevin Luster
, Nathan Hughes
, Dylan Coates
, Dallas Hollomon
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Kim Winther
|
Makyaj Efektleri
|
Mia Goff
, Courtney Jarrell
|
1. Yardımcı Editör
|
Fulvio Valsangiacomo
|
Yapım Koordinatörü
|
Claire Williams
|
Kamera Yükleyici
|
Michael Reynolds
|
Ortak Yapımcı
|
Sam Gilberg
|
Makyaj Sorumlusu
|
Lawrnell Bell-Rattler
, Anji Bemben
, Chantelle Calmes
, Mia Goff
, Courtney Jarrell
, Don Kozma
, Darryl Lucas
, Bernadette Mazur
, Yolanda Mercadel
, Teresa Morgan
, Stacey Perry
, Greg Pikulski
, Jerry Popolis
, Claire Rav
, Brett Schmidt
, Tony Ward
, Pamela S. Westmore
|
Hazır Boyacı
|
M.R. Seelig
|
Diğer
|
Julia Baker
, Tamara Bally
, Nicholas Bow
, Kris Butler
, Justin Edward Davis
, Kristen Detwiler
, Anna Donnell
, Brett Eschette
, Heidi Falconer
, Hazen S. Finnerty Jr.
, Stefani Flack
, Jason Frannino
, Jeff Galpin
, Tyler Galpin
, Dylan Gravley
, Jennifer Guedon
, P.J. Haines
, Kathryn J. Hatam
, Andrew Hays Villarreal
, Pam Holdridge
, Wes Humphrey
, Tara Hunter
, Rahsaana Ison
, Molly Kaplan
, Bruce Vincent Logan
, Artie Malesci
, Irving Milg
, Ashley Morgan
, Elisabeth Mourot
, Holly O'Quin
, Scott Parker
, Jess Platt
, Camila Quiñones
, Aliena Remborn
, Gabrielle Rogers
, Rachel Rubin
, Sue-Lynn Ansari
, Oscar Vaca
, Claire Williams
, Orneatha Wright
, Jill M. Zednick
, Katherine Heneghan
, Maï Boiron
, Jordan Klein Jr.
, Marina Gridley
, Megan Galiber
, Zachery Scherer
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Aaron Pigg
, Francis Robinson
, David Urich
|
Mekan Yöneticisi
|
Patrick Brazile
, Mickey Lambert
, Stephen LeBlanc
, Batou Chandler
, David Fields
, Norris Ortolano
, Jose Ricardo Paez
|
Editoryal Hizmetler
|
Steven I. Celniker
, Justin DeLong
, Derek Eby
, Shane Harris
, Kimaree Long
, Adam Michna
, Daniel Paress
, Fulvio Valsangiacomo
, Andrew Jon Wallace
, Claire Iannelli
|
Kamera Teknisyeni
|
Kayla Jane Adams
, Robert Campbell
, Chip Carey
, Luke Cauthern
, Ryan Chamberlain
, Michael Charbonnet
, Joseph V. Cicio
, Andrew Jason Clark
, Richard Dabbs
, Christopher Ferguson
, Chandler Ferriss
, Bradley Floyd
, Josh Friz
, Nathan Fung
, Reith Wesley Gibson
, Sean P. Gilbert
, Gonzalo Gonzalez
, Ronald Gorleski
, Chris Haarhoff
, Dallas Hollomon
, Richard T. Hoover
, Nathan Hughes
, Ryosuke Kawanaka
, Michael D. Kennedy
, Ian Kincaid
, Joshua Lilly
, Bruce Vincent Logan
, Dori Lumpkin
, Sean Lunski
, Kevin Luster
, Joe Angel Martinez
, Patrick McGinley
, Mason McGuire
, T. Michael McLean
, Trenton McRae
, Greg Morris
, Joseph Paolucci Jr.
, Max Patrucco
, Jim Pescrille
, Nick Ramey
, Michael Romano
, Jimi Ryan
, Roberto Schaefer
, Casey Shaw
, Osvaldo Silvera Jr.
, Joe Sökmen
, Jason Vowell
, Daniel Waghorne
, Jared Wilcox
, Ryland Witten-Smith
, Dan Wyssmann
, Peter Zuccarini
, Rob Skuse
, Marc Clancy
|
Görsel Efektler
|
Ankita Agrawal
, Lee Alexander
, Lukas Auer
, Kader Bagli
, Adam Balentine
, Philip Ballinger
, Anne Barger
, Kris Bieringa
, Matthew Bullock
, Benjamin Burr
, Tiago Cabrita
, Terran Camaclang
, Cristiano Cesolari
, Karla Vazquez Ch
, David Cole
, Shane Cook
, Nick Crew
, Carlos Patrick De Leon
, Gabriel Dedic
, Ulisse Dickmann
, Manuel Dongowski
, Peggy Eghbalian
, Laura El Alam
, Sebastian Elsner
, Johannes Engelhardt
, Bernhard Esperester
, Evan Fraser
, Vincent Frei
, Tonio Freitag
, Sebastian Gaspar
, Florian Gellinger
, Tobias Gerdts
, Andreas Giesen
, Anton Graeven
, John Grower
, Jan Grundmann
, Ebru Gönül
, David Hall
, Daniel Hartlehnert
, Christoph Hasche
, Jake Heggen
, Claas Henke
, Belén Heydt
, Claire Louise Hoey
, Dastin Hoffman
, Falk Hofmann
, Oliver Hohn
, Jason Howey
, Melissa Huerta
, Wendy Hulbert
, Tristan Jaegly
, Carolina Jiménez
, Bruce Jones
, Dziga Kaiser
, Cindy Khoo
, Sven Klimm
, Joshua Koilpillai
, Christopher Kollar
, Jari Koski
, Jaroslav Kreilis
, Sebastian Laas
, Michael Lankes
, Soon Ngee Chris Lee
, Jenny Leupold
, Isaac Lipstadt
, Joaquin Ludewig
, Johannes Lumer
, Lukas Löffler
, Oliver Markowski
, Natalie Meffert
, Philipp Mekus
, Eva Mularonek
, Amit Narwani
, Gretel Ng
, Arian Nikjeh
, Nils Nissing
, Simon Ohler
, Melissa Olsen
, Steve Parsons
, Guillermo Paz
, Emil Pfeifer
, Luigi Pisciotta
, Adam Potvin
, Eric Ravenstein
, Travis Reinke
, Jana Rexhausen
, Nori Rhee
, Joshua Robertson
, Jan Roth
, Niklas Roth
, Viktoria Rucker
, David Salamon
, Mohan Sangeeth
, Robert Schajer
, Abraham Schneider
, Erik Schneider
, Yannic Schoof
, Niel Schorfield
, Ron Schrems
, Rayk Schroeder
, Oliver Schulz
, Alexander Schumann
, Paul Schweizer
, Alessandra Spadaro
, Paulina Spodniewska
, Laura Staudenmaier
, Nando Stille
, Cameron Thomas
, Merten Tremer
, Andrija Trickovic
, Randy Ui
, Ilkka Uitto
, Johannes Vogt-Reimuth
, Jan Volckmann
, Jannik Walzer
, Rose Wang
, Jonathan Weber
, Philipp Wibisono
, Mona Wiemer
, Robert A. Willis
, Jessica Wilson-Silas
, Matthias Winkler
, Alexander Wlk
, Jay Worth
, Christian Wunsch
, Farid K. Yazami
, Michal Zsigmund
, Kolja Hübschmann
, Joel Román Mendías
|
Özel Efektler
|
Joseph J. Babic
, Paul Calder
, Peter Chesney, Jr.
, Peter Chesney
, Vlad Espienko
, Spencer Lightfoot
, David K. Nami
, Jordan Nami
, Jesus Ornelas, Jr.
, Scott Pennington
, Katie Riggs
, Sam Ruchti
, Sandy Stewart
, Russell Tamillo
|
Ses
|
Cristina Aragon
, Michael Babcock
, Bradford Bell
, Sarah Bourgeois
, Chris Diebold
, Aidan Dykes
, David Jobe
, Thomas Jones
, Vic Kaspar
, Dan Kenyon
, Daniel R. Kerr
, Vedat Kiyici
, Brad Lokey
, Lillian McKinney
, Brett Murray
, Mitch Osias
, Jessie Pariseau
, Jeremy Peirson
, Dave Wilson
, Ryan McCabe
, Thomas J. O'Connell
, Alicia Stevenson
|
İkinci Birim
|
Stephen P. Del Prete
, Zack Earl Edwards
, Samuel Foster
, Brandon Lambdin
, Kevin Lum
, Brian Machleit
, Ryan McInerney
, Taylor Newman
, Zack Smith
|
Operasyon Yöneticisi
|
Alex Capaldi
, Elayne Keratsis
, Darin Read
, Kelley Smith-Wait
|
Yapım Sanatçısı
|
Howard Cummings
|
Dolly Sorumlusu
|
Joe Sökmen
, Luke Cauthern
|
Sinematografi
|
Paul Cameron
|
Müzik
|
Ramin Djawadi
, Stephen Coleman
, Meredith Crawford
, Kevin Globerman
, Christopher Kaller
, William Marriott
, Garret Reynolds
, Peter Rotter
, Michael Sobie
, Dave Way
, Eric Wegener
, Lucia Micarelli
, Armen Ksajikian
, Jasper Randall
|
Üretim Hizmetleri
|
Michael De Luca
, Sam Gilberg
, Elishia Holmes
, Lisa Joy
, D. Scott Lumpkin
, Jonathan Nolan
, Aaron Ryder
, Athena Wickham
|
Kondüktör
|
Michael Sobie
|
Jenerik Mikser
|
Dave Way
|
İlave Müzik
|
William Marriott
|
İnşaat Formeni
|
Thomas Russ Anderson
, Joseph Schaefer
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Peter Chesney, Jr.
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Elizabeth Macey
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Nick Appelbaum
|
Ses Donanım
|
L. Hue McKinney
|
Video Assist Operatörü
|
Jason Vowell
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Richard T. Hoover
, Sean Fisher
, Austin English
, Austin Kent
|
Yapımcı
|
Jonathan Nolan
, Aaron Ryder
, Michael De Luca
, Lisa Joy
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jimi Ryan
|
Ses Tasarımcısı
|
Jeremy Peirson
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Don Kozma
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Sarah Bourgeois
|
Yapım Sorumlusu
|
Elayne Keratsis
, Alex Capaldi
|
Ses efektleri Editörü
|
Dan Kenyon
, Chris Diebold
, Mitch Osias
|
Kostüm Tasarımı
|
Jennifer Starzyk
|
Boom Operatörü
|
Brad Lokey
|
Makyaj Sanatçısı
|
Pamela S. Westmore
, Stacey Perry
, Darryl Lucas
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Bruce Jones
, Adam Balentine
, Jessica Wilson-Silas
|
Baş Kuaför
|
Yolanda Mercadel
, Teresa Morgan
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Jeremy Peirson
, Michael Babcock
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jeremy Peirson
, Thomas Jones
|
Diyalog Editörü
|
Ralph Osborn
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Arian Nikjeh
|
Sanat Yönetimi
|
Matthew Gatlin
, Paul J. Hendricks
, Scott Plauche
, Dan Caplan
, Orlando Castro
, Ashley Clements
, Randall S. Coe
, Spencer Davison
, Shannon de Vergnette
, Russ Doyle
, Mark Druhet
, Susan Favrot
, Laurie Fewell
, F. Scott Greenfield
, Allison Hilder
, Camile Kelsey
, Chris Kibler
, Adam Knych
, Fabian Lacey
, Gerald J. Lajaunie
, Logan Ledford
, Nicole Reed LeFevre
, Landon Lott
, Cierra Madison
, Stephanie Parker
, Jonathan Perkins
, Aliena Remborn
, George Sanchez
, Walter Schneider
, Susan Smits
, John Sommerville
, David Warburton
, John Isaac Watters
, Greg White
, Willo Jean-Baptiste
|
Kuaför
|
Jerry Popolis
, Lawrnell Bell-Rattler
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Anji Bemben
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Scott Plauche
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Bernadette Mazur
|
Yönetici yapımcı
|
D. Scott Lumpkin
, Athena Wickham
, Elishia Holmes
|
Editör
|
Mark Yoshikawa
|
Set Dekorasyon
|
Leonard R. Spears
, Martin Patrick Tobin
|
Yapım Yöneticisi
|
Kelley Smith-Wait
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Ramin Djawadi
|
Görüntü Yönetmeni
|
Paul Cameron
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Darin Read
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Reed Tsuda
, Kim Winther
, Kimberly Wistedt
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Howard Cummings
|
Steadicam Operatörü
|
Chris Haarhoff
|
Yapım Muhasebecisi
|
Tamara Bally
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Andre Green
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Spencer Davison
|
Oyuncu Asistanı
|
Ashley Morgan
, Irving Milg
, Andrew Hays Villarreal
|
Set Kostümcüsü
|
Heather Rae Miller
, Kayla Berry
, Heidi Bannon
, Gnatalie Crawford
, Micah Wheeler
|
Müzik Editörü
|
Christopher Kaller
|
Diğer
|
Kimberly Wistedt
, Meredith Petty Hughes
|
Birim Reklamcısı
|
Heidi Falconer
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Jason Howey
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Joseph V. Cicio
|
İnşaat Koordinatörü
|
Randall S. Coe
|
Şive Koçu
|
Jess Platt
, Gabrielle Rogers
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Rob Gray
, April Hopkins
, Kelly Sweeney
, Dwight Stanley
, Dunbar Merrill
, Margot Walsh
, Cameron Morris
, Alex Taylor
, Ryan Walsh
, Adam Knych
, Ashley Torregano, Sr.
, Jeremy Williams
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Peter Chesney
|
Set Tasarımı
|
Walter Schneider
, Nicole Reed LeFevre
, Cierra Madison
, Stephanie Parker
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ben Rothstein
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jessica Lichtner
|
VFX Sanatçısı
|
Belén Heydt
, Eva Mularonek
, Anne Barger
, Luigi Pisciotta
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Ian Kincaid
, Chip Carey
|
Dublörler Koordinatörü
|
Bobby Talbert
, Brian Machleit
, Frank Torres
, Buster Reeves
|
Orkestra Şefi
|
Stephen Coleman
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
D. Scott Lumpkin
|
Su Altı Görüntü Yönetmeni
|
Peter Zuccarini
|
VFX Editörü
|
Peggy Eghbalian
|
Dublörler
|
Jeff Chase
, Antony Matos
, Artie Malesci
, Ilram Choi
, Tim Bell
, Jeff Galpin
, Oren Hawxhurst
, Chris Monberg
, Taryn Terrell
, Panuvat Anthony Nanakornpanom
, Andy Dylan
, Don Abbatiello
, Met Salih
, Daniel Stevens
, William Scharpf
, Ted Barba
, Stephon Rodgers
, James Cheek
, Adam Horwitz
, Tonie Farace
, Jessica Medina
, Tessa Anderson
, Luis Benitez
, Juliene Joyner
, Courtney Chen
, Tony Vo
, Angel Lia Spitale
, Tiffany Colin
, Raymond Rehage
, Chris Bryant
, Chick Bernhard
, Rosie Bernhard
, Jeff Brockton
, Brett A. Jones
, Jean Claude Leuyer
, Jorge Longoria
, Brian Machleit
, David Paul Olsen
, Woon Young Park
, Buster Reeves
, Bobby Talbert
, Frank Torres
|
Diğer
|
Charles B. Walker
, Steve Roussel
|
Genel
|
Cristina Aragon
, Jessie Pariseau
, David Jobe
, Dawn Lunsford
, Alicia Stevenson
, Craig Fincannon
, Lisa Mae Fincannon
, Doré Cermak
, Chris Haarhoff
, David K. Nami
, Bill Higley
, Bradford Bell
, Karen Dawson
, Zack Smith
, Robert Campbell
, Michael D. Kennedy
, Diana Jackson
, Max Patrucco
, Dan Wyssmann
, Thomas J. O'Connell
, Joe Angel Martinez
, Ryosuke Kawanaka
, Jonathan Robinson
, Nicholas Bow
, Abby Coon
, Chris Kibler
, Gayle Merindino
, Larron Rome Julian
, Adam Lipscomb
, Michael Romano
, Bradley Floyd
, Logan Ledford
, Jonathan Perkins
, Margaret Broach
, Charles Huff
, Rachel Rubin
, Sam Ruchti
, Jordan Nami
, Salpy Semerdjian
, Elisabeth Mourot
, Casey Shaw
, Chelsea Caldwell
, Orlando Castro
, Cassandra Corrales-Brupbacher
, Wes Humphrey
, Camila Quiñones
, Kristen Detwiler
, Julia Baker
, Orneatha Wright
, Jasmine Matos
, Kelly O'Bier
, Megan Galiber
, Stefani Flack
, Russell Tamillo
, Katie Riggs
, Vlad Espienko
, Scott Pennington
, Sandy Stewart
, Joseph J. Babic
, Jesus Ornelas, Jr.
, Paul Calder
, Spencer Lightfoot
, Vinka Jurisic
, Mark Yoshikawa
, Christopher Ferguson
|