Yönetmen
|
Xavier Koller
|
Senarist
|
Darlene Craviotto
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
Robbie Greenberg
|
Kameraman
|
Henri Fiks
, Maurice Roy
|
Dublörler Koordinatörü
|
Minor Mustain
|
Yapım Ses Mikseri
|
Patrick Rousseau
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Patrick Dodd
|
Ses efektleri Editörü
|
Frank E. Eulner
, Robert Shoup
, John Verbeck
|
Butafor
|
Denis Hamel
|
Baş Kuaför
|
Mary Ann Valdes
|
Işık Asistanı
|
John Lewin
|
Dış Sesler Editörü
|
Malcolm Fife
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Charles Martin Inouye
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Michael A. Williams
, Chris Stoia
|
Yapım Yöneticisi
|
Josette Perrotta
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Elizabeth Lambert
|
Yapım Koordinatörü
|
Janine Anderton
|
Jenerik Mikser
|
Shawn Murphy
|
1. Kamera Asistanı
|
Mathieu Décary
, Paul Gravel
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Louise Cova
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Penny Charter
|
Dolly Sorumlusu
|
Alain Masse
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Jean Courteau
|
Negatif Kesici
|
Theresa Repola Mohammed
|
Birim Reklamcısı
|
Braden Wright
|
Senaryo Süpervizörü
|
France Boudreau
|
Yapım Muhasebecisi
|
Dominique Bruballa
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Mikey Bertrand
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Ron Mezey
|
Kostüm Tasarımı
|
Olga Dimitrovová
|
İlave Film Müziği
|
Arvo Pärt
|
Renk Zamanlayıcı
|
David Orr
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mario Davignon
|
Oyuncu Seçimi
|
Lynn Stalmaster
, Barbara Collins
, Rene Haynes
, Andrea Kenyon
, Clare Walker
, Randi Wells
|
Ses
|
David Franklin Bergad
, Mark Berger
, Yin Cantor
, Jacqueline Carmody
, Joan E. Chapman
, Lisa Chino
, Francesca Dodd
, Patrick Dodd
, Frank E. Eulner
, Malcolm Fife
, Claude La Haye
, Jennifer Myers
, Margie O'Malley
, Philip Rogers
, Patrick Rousseau
, Michael Semanick
, Robert Shoup
, Eric Thompson
, John Verbeck
, Kevin Rose-Williams
|
Editör
|
Lisa Day
, Gillian L. Hutshing
|
Yapımcı
|
Kathryn F. Galan
|
Yönetici yapımcı
|
Don Carmody
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Gemma Jackson
|
Sanat Yönetimi
|
Claude Paré
, Rejean Brochu
, Louise Cova
, Alain Giguère
, Isabelle Guay
, Denis Hamel
, Simon La Haye
, Michèle Nolet
, Véronique Pagnoux
, André Ratelle
, Zoe Sakellaropoulo
|
Set Dekorasyon
|
Pierre L'Heureux
, Anthony Greco
|
Üretim Hizmetleri
|
Don Carmody
, Kathryn F. Galan
|
Müzik
|
Joel McNeely
, Steven Bramson
, Sandy DeCrescent
, Charles Martin Inouye
, Shawn Murphy
, David Slonaker
, Tom Boyd
, George A. Martin
, Nicholas Pike
, Tommy Johnson
|
Sinematografi
|
Robbie Greenberg
|
Yapım Sanatçısı
|
Gemma Jackson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Réjean Forget
, Johanne Gravel
, Lizane La Salle
, Elizabeth Lambert
, Serge Morache
, Cynthia Patton
, Norma Richard
, Cécile Rigault
, Ann Masterson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michel Chauvin
, Jean-Yves Dolbec
, Danielle Fontaine
, Gilles Perreault
, Josette Perrotta
|
İkinci Birim
|
Penny Charter
, Dean Raphael Ferrandini
, Elisabeth-Ann Gimber
, Shandi Mitchell
, Stefan Pleszczynski
, Louise Renault
, Chris Stoia
, Michael A. Williams
, Ron Mezey
|
Özel Efektler
|
Mario Dumont
, Jacques Langlois
, André Laperrière
, Pierre 'Bill' Rivard
, Ken Speed
|
Boom Operatörü
|
Claude La Haye
|
Kamera Teknisyeni
|
Robert B. Baylis
, Charles Beetz
, Mikey Bertrand
, Alain Brouillette
, Jean Courteau
, François Daignault
, Attila Dory
, Mathieu Décary
, Marc Ehrenbold
, Henri Fiks
, Paul Gravel
, Pierre Jodoin
, Robert Lapierre Jr.
, John Lewin
, Forbes MacDonald
, Nicolas Marion
, Alain Masse
, Robert Mattigetz
, Mathieu Price
, Maurice Roy
|
Kostüm Sorumlusu
|
Fabienne April
, Suzanne Canuel
, Mario Davignon
, Louise Gagné
, James A. Worthen
, Lyse Pomerleau
|
Editoryal Hizmetler
|
Rosmary Conte
, David Orr
, Theresa Repola Mohammed
|
Mekan Yöneticisi
|
Stefan Pleszczynski
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Don Poole
, Tim Parkinson
|
Diğer
|
Jenny Aleman-Holman
, Janine Anderton
, Dominique Bruballa
, Joe Camp
, Francis Choquette
, Vern Crofoot
, Keith Currie
, Patrick Legault
, Mary Pantelidis
, Stefan Pleszczynski
, Jon Van Dyke
, C. Ransom Walrod
, Sara E. White
, Braden Wright
, Alex Daniels
, Burton Sharp
, David Sousa
, Sid Yost
, Rob Wilton
, Dawn Dumas
, Mark Dumas
, Andrew Simpson
|
Diğer
|
Darlene Craviotto
|
Dublörler
|
Randy Boliver
, Andy Bradshaw
, Eric Bryson
, Shelley Cook
, Peter Cox
, Jim Dunn
, Flint Eagle
, John Eaves
, Rick Forsayeth
, Ben Gauthier
, François Gauthier
, Jamie Jones
, Hélèna Laliberté
, Patrick Mark
, David McKeown
, Dwayne McLean
, Larry A. McLean
, Minor Mustain
, Rick Parker
, Bryan Renfro
, David Rigby
, Paul Rutledge
, Michael Scherer
, John Stoneham Jr.
, Ron Van Hart
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Pat Sandston
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Mark Berger
, Michael Semanick
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Ken Speed
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Joel McNeely
|
ADR Editörü
|
Joan E. Chapman
|
Genel
|
Andrea Kenyon
, Johanne Gravel
, François Daignault
, Dean Raphael Ferrandini
, Clare Walker
, Randi Wells
, Forbes MacDonald
, Réjean Forget
, Jenny Aleman-Holman
, Ben Gauthier
, Alain Brouillette
, Cécile Rigault
, Eric Thompson
, François Gauthier
, Louise Renault
, Lisa Day
, Gillian L. Hutshing
|