Yönetmen
|
Atom Egoyan
|
Senarist
|
Benjamin August
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İkinci Birim
|
Jenna Hamilton
, Karl Irvine
, Brandon Jourdin
, Daniel J. Murphy
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Daniel J. Murphy
|
Üretim Hizmetleri
|
Aaron Barnett
, Rosalie Chilelli
, Moisés Cosío
, Brian Cox
, Paula Devonshire
, D. Matt Geller
, Lawrence Guterman
, Ari Lantos
, Robert Lantos
, Jens Meurer
, Mark Musselman
, Michael Porter
, Jeff Sagansky
, Anant Singh
, Jona Wirbeleit
|
Müzik
|
Mychael Danna
, Ron Searles
|
Sinematografi
|
Paul Sarossy
|
Yapım Sanatçısı
|
Matthew Davies
|
Makyaj Sorumlusu
|
Brandi Boulet
, Chantal Gravel
, Amy Lamon
, Ashley Lamon
, Adrien Morot
, Jessica Shannon
|
Operasyon Yöneticisi
|
Aaron Barnett
, Andre Coutu
|
Ses
|
Steve Baine
, Michael Baskerville
, Matthew Chan
, Mark DeSimone
, Lionel Guenoun
, Gina Gyles
, Bernhard Joest
, John Loranger
, Steve Munro
, Daniel Pellerin
, Peter Persaud
, Brian Power
, Hunor Schauschlitz
, David Drainie Taylor
, Mark Zsifkovits
, Jamie Gould
|
Set Yapımcısı
|
Aaron Barnett
|
Özel Efektler
|
Brock Jolliffe
|
Görsel Efektler
|
Joel Chambers
, Anthony De Chellis
, Eric Doiron
, Geoff D.E. Scott
, Che Spencer
, Kaiser Thomas
, Chris Wallace
, Sarah Wormsbecher
|
Kamera Teknisyeni
|
Barrett Axford
, Bob Davidson
, Marc Forand
, Sophie Giraud
, Mitch Holmes
, Shane Kirkpatrick
, Sean Sealey
, Savanna Slonimski
|
Kostüm Sorumlusu
|
Charlotte Robertson
, Crystal Silden
|
Editoryal Hizmetler
|
Peter Armstrong
, John Bardswich
, Luis Freitas
, Tom Mayclim
|
Senaryo Süpervizörü
|
Katharine Jane Reid
|
Diğer
|
Jackie Adiwinata
, Ben Shields Catlin
, Matt Conors
, Jonathan Deckter
, Gerardo Gatica
, Julia Hutchison
, Corinne Le Hong
, Frank Lehmann
, Eleanor Mendes
, Alberto Muffelmann
, Brian Nitzkin
, Alyssa Piazza
, Alexandros Potter
, Christine Rochon
, Ilya Sarossy
, James Sled
, Justin Stephenson
, Allie White
, Greg Whiteside
, Aida Tannyan
|
Dublörler
|
Dana Jones
|
Steadicam Operatörü
|
Sean Sealey
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mychael Danna
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Aaron Barnett
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Brock Jolliffe
|
Kostüm Tasarımı
|
Debra Hanson
|
Yapımcı
|
Robert Lantos
, Ari Lantos
|
Yönetici yapımcı
|
Anant Singh
, Lawrence Guterman
, Mark Musselman
, Moisés Cosío
, Jeff Sagansky
, Michael Porter
, D. Matt Geller
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Karl Irvine
|
Görüntü Yönetmeni
|
Paul Sarossy
|
Editör
|
Christopher Donaldson
|
Oyuncu Seçimi
|
Jason Knight
, John Buchan
, Jennifer Barbeau
, Jesse Griffiths
|
Sanat Yönetimi
|
Rory Cheyne
, Keith Bowser
, Jason Graham
, Dustin Hachey
, Brett Jones
, Helen Kaneva
, Itsuko Kurono
, Stephanie Maione
, David Maltese
, Aaron Morrison
, Davin Snip
, Tyler Unrau
|
Eş Yapımcı
|
Jens Meurer
, Paula Devonshire
|
Ortak Yapımcı
|
Brian Cox
, Rosalie Chilelli
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Matthew Davies
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Andre Coutu
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Geoff D.E. Scott
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Sarah Wormsbecher
|
Dijital Ortam
|
Peter Armstrong
, John Bardswich
|
Set Fotoğrafçısı
|
Sophie Giraud
|
1. Yardımcı Editör
|
Luis Freitas
|
Set Dekorasyon
|
Elizabeth Calderhead
, Danny Burke
, Brett Jones
, Helen Kaneva
|