Yönetmen
|
F. Gary Gray
|
Senarist
|
Chris Morgan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drone Operatörü
|
Michael Craig Ferguson
|
Hava Kamerası
|
Jeffrey Steven Brink
|
Hava Koordinatörü
|
Frédéric North
, Louis Delavenne
|
Su Altı Kamerası
|
Marc Casey
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mila Hermanovski
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Thomas Ward
, Kim Khoo
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Cliff Lanning
|
Eş Yapımcı
|
Cliff Lanning
|
Görsel Efekt Editörü
|
Shae Salmon
, Danny Singh
, Céline Zapater
, Patrick Patzschke
, Craig Sheppard
, Sivaprayag
, William Appleby
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Sammy Shikaze
, Daniel Baker
, Andrew Cheng
, P.J. Tobyansen
, Thomas Dane Wagener
|
İlave Set Fotoğrafçısı
|
Quantrell D. Colbert
|
VFX Sanatçısı
|
Jeremiah Sweeney
, Jan Stoltz
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Frank Cuomo
|
2B Sorumlusu
|
Pranay Agarwal
|
Baş Kostümcü
|
Danny Molaschi
, Valerie T. O'Brien
|
Yapım Koordinatörü
|
Tom Carson
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Michael Gowen
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Autumn Butler
, Jacqueline Fernandez
|
Baş Kuaför
|
Jennifer Santiago
|
Set Kostümcüsü
|
Brenda Salivia
|
Baş Animatör
|
Liz Bernard
, Ellen Hoffmann
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Les T. Tomita
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Ryan Pacheco
, Brian Bishop
, Mathias Peralta
, Geoffrey Harper
, Fernando Barrios
|
Yardımcı Editör
|
Matt Willard
, Steven Trapani
, Adoma Ananeh-Firempong
|
Işık Şefi
|
Michael Ambrose
, Vladimir Martínez
|
Animasyon Yönetmeni
|
Bruno Nicko
|
Kast Asistanı
|
Emily Bohbrink
|
Hava Kamerası Teknisyeni
|
Peter Graf
|
Makyaj Sorumlusu
|
Lance Aldredge
, Enzo Angileri
, Merc Arceneaux
, Autumn Butler
, Roxy D'Alonzo
, Daina Daigle
, Chris Diamantides
, Linda D. Flowers
, Linda Kaufman
, Leslie Shayne Kohn
, Dennis Liddiard
, James MacKinnon
, Claire Mahony
, Bridget O'Neill
, Lucy O'Reilly
, Paul Pattison
, Anna Maria Reyer
, Jennifer Santiago
, Rachel Solow
, Francesca Tolot
, Lisa Ann Wilson
, Magdalena Álvarez
, La Toyia N. Bankhead
, Suzanna Boykin
, Curtis Foreman
, Lee Gren
, Ashley McGuire
, Korrey Robinson
, Andrea Smith
, Matt Sprunger
, Renè Warnes
, LuAndra Whitehurst
, Elio Durán
|
Diğer
|
Gary Scott Thompson
, Chris Morgan
|
Diğer
|
Breanna Adams
, Stephanie Adams
, Yeni Alvarez
, Jeruschka Argenziano
, Gaytra Arnold
, Zackary Ballou
, Gabriela Banus
, Jonas Barnes
, Dylan Bartolovich
, D. J. Barton
, Donna Belsky
, Anne Bergstedt Jordanova
, Philipp Besa
, Metusalem Bjornsson
, Amber Blackman
, Chelsea Bo
, Michelle Bonilla
, Russell Bradford
, Billy Brennan
, Bobby Burks
, Taran Butler
, Steve Cainas
, Tom Carson
, Al Cerullo
, Felix Chen
, Ann Christman
, Inny Clemons
, Joe Colavincenzo
, Iram Collantes
, Lacie Ratliff
, Natalie Damico
, Vinny DeGennaro
, Louis Delavenne
, Reymel Delgado
, Anna J. DeMildt
, Emily Dick
, Rebecca DiFillippo
, Michael Dorner
, Brian Dzyak
, Anastasia Eliopoulos
, Michael Epstein
, Ted Evans
, Cam Everson
, Chris Silver Finigan
, Jared Fleury
, Michael A. Galasso
, Pablo Gambetta
, Larry Gilbert
, Ray Gordon II
, Fraser Grant
, Adrienne L. Graves
, Eddie Grisco
, Charlie Guanci III
, James Hagedorn
, Christian Hainmüller
, Michael Hall
, Portia Hammond
, Layne Hannemann
, Jake Heineke
, Walter Hendrix III
, Kathryn Hensel
, Elsa Hermoso
, Jae Hitch
, Kylan Huacuja
, Meredith Humbracht
, Teodora Ilie
, Katie Jackson
, Molly Jackson
, Yuanchen Jiang
, Mick R. Jones
, Susie Jones
, Gleb Kaminer
, Kim Khoo
, Arif S. Kinchen
, Shauna L. Kroen
, Paul Kulis
, Jeffrey Lange
, Kevin LaRosa
, Andrea Larsen
, Konstantin Lavysh
, Cameron Lawther
, Ivette Ledon
, Lauren Legate
, Maria Fernanda Llamosa
, Joshua Loiko
, Hellen Marin
, Carol McConnaughey
, Johanna McGinley
, Mimi N. McGreal
, Veronica Miller
, Travis Misarti
, Tiffany D. Moore
, Matthew Morrissey
, Norberto Nava
, Scott Nocero
, Frédéric North
, Timothy O'Malley
, Maureen O'Reilly
, Hailey Oltman
, Angel Oquendo
, Jason Ortiz
, Gio Paredes-Utforskare
, Jacqui Popelka
, Karina Rahardja
, Robert Ratner
, Frank Reina
, Ryan Robertson
, Hannah Roble
, Gail Rose
, Justin Rupple
, Roy Samuelson
, Joe Saulino
, Alex Scricco
, Doug Scroggins III
, Emma Shannon
, Jon Shaw
, Cameron Sherman
, Karl Sigurdarson
, Kati Sklut
, Jordan M. Sloane
, Michael C. Smith
, Shannon Sturges
, Anna Swando
, Kevin Taylor
, Allie Toman
, Landon Trawny
, Courtney Walls
, Nisa Ward
, Thomas Ward
, Shelby Q. Warren
, Rebecca Whiting
, Whit Whitman
, Kaleti Williams
, Jeff Winn
, Ramona Wong
, Jonathan Wymer
, Brenda Yoo
, Joe Yost
, Tyler John Young
, Garson Yu
, Cullum Andrews
, Robert Perry Bierman
, Shane Birdsill
, Meaghan Gillenwater
, Michael Martinez
, Tony Curotto
, Kev Magee
, Chris Bryant
, John Wolfe
, Darin Sahler
, Josh Montes
, Sean Drummond
, Josh Mandel
|
Mekan Yöneticisi
|
Anna L. Coats
, Bill Garvey
, Brandon Gorrell
, Eric Hooge
, Corri Hopkins
, Sam Hutchins
, Timothy Johnson
, Tim Kanieski
, Brian Ketcham
, Brian J. Kramer
, Paul Kulis
, Danny Loeber
, Ian MacGregor
, James A. Mahathey
, Cait Murray
, Liuba Esperon Otero
, Matthew Prisk
, Justin Christopher Ray
, Louis Rendemonti
, Karen T. Salva
, Benjamin J. Stern
, A.J. Swirz
, Matthew T.
, Miguel Tapia
, Michael Wendt
, Dennis Voskov
|
Editoryal Hizmetler
|
Milton Adamou
, Adoma Ananeh-Firempong
, James Andrykowski
, Pamela Choules
, Richard Conkling
, Michael Darrow
, Leeza Diott
, Jason Dougherty
, Emma Escamilla
, Dylan Highsmith
, Fred J. Julito
, Kali Kasashima
, David Kern
, Ken Lebre
, Dave Lee
, Curtis Lindersmith
, Gabriele McIntyre
, Jon Mendenhall
, Amy Pawlowski
, Mark V. Phillips
, Tom Reiser
, Andre Rivas
, Girish Takle
, Steven Trapani
, Matt Wallach
, Leslie Webb
, Jose Williams
, Nicholas Winkelmann
|
Animasyon
|
Liz Bernard
, Rex Fang
, Ben Goerlach
, Soumitra Gokhale
, Ellen Hoffmann
, Marco La Torre
, Navdeep Singh
, Ken Steel
, Zi Chao Tan
, Yee Sang Khet
|
Kamera Teknisyeni
|
Victor Abbene
, Luan Agostinho
, Alfred Ainsworth Jr.
, Nolan Aldridge
, Lorenza Amato
, Michael Ambrose
, Michael D. Anderson
, Audie Aragon
, Dana Arnold
, Nick Baird
, Dana Baker
, Greg Baldi
, Fernando Barrios
, Abdelkarim Belkasemi
, Matthew Berning
, Brian Bishop
, Matthew Bowling
, Brian Boyll
, Hugh Braselton
, Jeffrey Steven Brink
, Jeremy Brussell
, Peter Bulavinetz
, Claire Busic
, John Cambria
, Nick Cannon
, Richard Cantu
, Brian Patrick Carroll
, Marc Casey
, Chris Cavanaugh
, Larry Cha
, Tim Chang
, Tom Cherry
, Peter Chrimes
, Jason Clairy
, Rachel Clark
, Cheli Clayton
, Travis Cleary
, Henry Cline
, Chris Cogan
, Quantrell D. Colbert
, Kevin Cook
, Justin Cowart
, Andrew Crankshaw
, Catherine Cravens
, Brandon Cundiff
, James 'Spud' Danicic
, Robert B. Dechellis
, Louie DeMarco
, Barrett Donner
, Tulio Duenas
, Zach Dunlap
, Christopher Duskin
, Michael Dzialowski
, Brad Edmiston
, Paul Ehman
, Arnar Einarsson
, Justin Elder
, Tim Fabrizio
, Michael Craig Ferguson
, Storm Flejter
, Matt Fortlage
, Donny Fowler
, Daniel Friedberg
, Justin Geoffroy
, Mike L. Germaine
, Jorge Luis German
, Larry Gianneschi IV
, Gi Gonzales
, Peter Graf
, Sarah Guenther
, Daníel Gylfason
, Cristi Lyn Hahn
, Jacques Haitkin
, Geoffrey Haley
, Geoffrey Harper
, Brandon Jeffrey Harris
, Rick Harris
, Taylor Hart
, Steele Hunter
, Chip Huntington
, Ronald H. Hynson
, Elva Sara Ingvarsdóttir
, Jonathan Irizarry
, Gregory Irwin
, Steve Irwin
, Dan Jarrell
, Rafael Jeneral
, Joseph Joyce
, Viktor Davíð Jóhannsson
, Hiro Kakuhari
, Michael Kelly
, Matt Kennedy
, Michael Kennedy
, Richard Dennis Kinnard
, T. Sano Kwong
, Jon Ladd
, Al LaVerde
, Daniel John Lerch
, Jesse Llande
, Sigurður Bahama Magnússon
, Raul J. Marin
, Dan Marerro
, Vladimir Martínez
, Nick Masters
, John Ingi Matta
, Mitchell Mcdannald
, Maurice K. McGuire
, David McLendon
, Scott Medcalf
, Jamie Metzger
, Daisuke Dice Miyake
, Colleen Mleziva
, John J. Moers
, Matthew Morrissey
, Bob Myers
, Dale Myrand
, Darin Necessary
, David B. Nowell
, Bill O'Drobinak
, Ryan Pacheco
, Joseph Harold Page
, Jamie Pair
, Onofrio Nino Pansini
, Jerry Patton
, Jordan Pellegrini
, Mathias Peralta
, Ryan Perdew
, Morten Petersen
, Doyle Petty
, Brian A. Pitts
, David Presley
, Glen Purdy
, Brad Rea
, Dagur Benedikt Reynisson
, Malachi Roberts
, Mike Robertson
, Andrew Robison
, Carola Rodriguez Sanchez
, Jacob Ross
, Patrick Rousseau
, Brendan K. Russell
, Patrick James Ryan
, Ernest Rydberg
, Robert M. Sagaser
, John 'Fest' Sandau
, Jeremy Schonwald
, Ross Sebek
, Matt Shearer
, Jared Slater
, Derek Smith
, Josh Smith
, Marc Spicer
, Jeff Sterner
, Jason Sutton
, Robert A. Sutton
, Jason Talbert
, Henry Tirl
, Cris Toebben
, Les T. Tomita
, Renee Treyball
, Jason Tubbs
, Jordan Tyson
, Mike Tyson
, Rebecca Ulmo
, Gareth Viner
, Mike Visencio
, Adam N. White
, James D. Wickman
, Tyler William Winegar
, Terry Wolcott
, Jeremy Woods
, Paul E. Woods
, R. Michael Yope
, Jayden York
, Harry Young-Jamieson
, Ron Zabarsky
, Luigi Cortez
, VanNessa Manlunas
, Sagar Desai
, Mike Collins
, Kelly Croke
, Eric Leftridge
, Doug Price
, Dan Godar
, Martin Jaksa
, Gideon Markham
|
Görsel Efektler
|
Heather Abels
, Nadarajan Usha Abheesh
, Sushant Acharekar
, Pedro Pozo Acosta
, Pranay Agarwal
, Lydia Aguilar
, Tosin Akinwoye
, Stacy Albrecht
, Rex Alerta
, Wasim Ali
, David Wallace Allen
, Shudhdodhan Milind Ambhore
, Rajat Amin
, Prem Amrit
, George Antzoulides
, William Appleby
, Normand Archambault
, jonathan Asselin
, Kenneth Au
, Goran Backman
, Mostafa Badran
, Austin Baerg
, Ayush Bajoria
, Daniel Baker
, RV Balaji
, Priyanka Balasubramania
, Michael Balzer
, Reuben Barkataki
, Ron Barr
, Jay Barton
, Sanyam Basran
, Eric M. Beaver
, Loïc Beguel
, Alexis Belanger
, Jennifer C. Bell
, Brian N. Bentley
, Vincent Bergeron
, Aaron D. Beyer
, Dheeraj Bhadani
, Uttham Bhalaykar
, Bargaje Bharat
, Indranil Bhattacharya
, Yogesh Bhavsar
, Jason Bidwell
, Philippe Bienvenue
, David Bishop Noriega
, Timothy Blake
, Brandon Blevins
, Samuel Blouin
, Robert Bock
, Lucian Boicu
, Konstantin Borchert
, Rachel Bouchard
, Sara Bourque
, Russell Bowen
, Peter Bowmar
, John Brennick
, Bertrand Breuze
, Scott Brindley
, Will Broadbent
, Eric Bruneau
, Lee Brunet
, Cody Brunty
, Andre Bruto
, Felix Bucella
, Chad Buehler
, Yogendra Bundela
, Andreas Bundenthal
, Culley Bunker
, Astrid Busser-Casas
, Simon Butler
, Huseyin Caner
, Danielle Carney
, Saskia Carolan
, Harun Celebi
, Marie Soleil Chabot
, Guillaume Champagne
, Andy Chih-Jen Chang
, Vincent Chang
, Paul Chapman
, Moïse Charest
, Abhisek Chatterjee
, Abhishek Chaturvedi
, Satyendra Chaturvedi
, Rajat Chawla
, Andrew Cheng
, Wai Sun Cheng
, Derek Cheung
, Kunal Chindarkar
, Jesse James Chisholm
, Hyemee Choi
, Mathieu Chouinard
, Ann Chow
, Bradley Chowning
, Eric D. Christensen
, Zach Christian
, Marvin Chua
, Jahanzaib Chughtai
, Daniel Chung
, Kim Church
, Alice Cicchetti
, Carlos Cidrais
, Francis Clément
, Michael Coldewey
, Tony Cole
, Aaron Colman-Hayes
, Juliette Compignie
, Matt Conway
, Richard Leo Cook
, Lucy Cooke
, Johnathon Cormier
, Sophia Coronado
, Samantha Cortenbach
, William Cote
, Didier Coup-Fabiano
, Eric Covello
, Scott Crafford
, Brandon Criswell
, Francois Croteau
, Elliesse Cuniff
, Sean Cushing
, Tony Cutrono
, Sonia D'Costa
, Josh Dagg
, Varuna Darensbourg
, Avijit Das
, Sashwata Das
, Dave David
, Enoch Davis
, Benoit De Longlee
, Simone De Salvatore
, Yoshi DeHerrera
, Francesco Dell'Anna
, Mark Della Rosa
, Jonald Delos Santos
, Julien Depredurand
, Amit Desai
, Etienne Deshaies
, Rustin Devendorf
, Souvik Dey
, Kenneth Dietrich
, Mike Diltz
, John Dinh
, Gawade Dipti
, Mark Divekar
, Andrew Dohan
, Julianne Dome
, David Dong
, Mario Donio
, Melanie Dorn Carter
, Joseph Dubé-Arsenault
, Rémi Ducharme
, Jimmy Duda
, Jean-Alexandre Dufour
, Samuel Durocher
, Aaron Eaton
, Abdullah Ecirli
, Scott Edelstein
, Daniel Edery
, Hala El Morajji
, Brent Elliott
, Sebastian Elsner
, Brandon Endy
, Daniel Erickson
, Csaba László Eröss
, Kent Estep
, Jack Evans
, Devin Fairbairn
, Stuart Farley
, Jordan Fast
, Paul Fedor
, Phylicia Feldman
, Victor Manuel Fernandez
, Deak Ferrand
, George Ferris
, Frank Fieser
, Dennis Fitzsimmons
, Megan Flood
, Filippo Forno
, Joel Foster
, James Fouche
, Xavier Fourmond
, Josiane Fradette
, Alan Fregtman
, Vincent Frei
, Andreas Frickinger
, Mathias Frodin
, Emilie Gagnon
, Stephen A. Gall
, Gregory Galliani
, Stephen Gallop
, Mayur Gangasagar
, Geneviève Gareau
, Scott Gastellu
, Sanchit S Gavale
, Alec Geldart
, Florian Gellinger
, Joshua Gengler
, Sotiris Georghiou
, Somesh Ghosh
, Gabriel Giguère
, Élodie Gilbert Lachapelle
, Victor Utku Gocer
, Soumitra Gokhale
, Lisa Goldberg
, Frederique Gollain
, Nathalie Gonthier
, Joanna N. Goslicka
, Olivier Goulet
, Brendan Grady
, Megan Graham
, Rene Grasser
, Clifford Otomi Green
, Michael Grobe
, Joshua Grow
, Jay Grunfeld
, Carlos Guillén
, Sameet Gupte
, Marie-Ève Gélinas
, Nina Göldner
, Michael Habenicht
, Thomas Hallé
, Adam Hammond
, Simon Han
, Wyatt Hannon
, Edward Hanrahan
, Harishkumarv
, Daniel Harkness
, Ian A. Harris
, Daniel Hartlehnert
, Christopher Hartt
, Joseph Hayden
, Mary Hayden
, Richard Hayward
, Jason Heapy
, Spencer Hecox
, Alex Heffner
, Ethan Helms
, Peter Herlein
, Earl A. Hibbert
, Yan Caspar Hirschbuehl
, Falk Hofmann
, Amy Hollywood Wixson
, Fabian Holtz
, Steve Seongik Hong
, Sarah Elizabeth Howe
, Pavel Hristov
, Duff Chung-Pu Hsiao
, Eddee Huang
, Prasad Hublikar
, Josh Huitema
, Holger Hummel
, John P. Husky
, Vladimir Ilic
, Joni Jacobson
, Samuel Jacques
, Anand V. Jadhav
, Stephen James
, Victoria James
, Chris Jassmann
, Kyle Jefferson
, Frank Jentner
, Hanjoo Jeong
, Amit Jhamb
, Mehul Jhaveri
, Viv Jim
, Zayn Jinah
, Martin Johansson
, Marc Joos
, Patrick Jordaens
, Étienne Jubinville
, Dana Jurcic
, Dziga Kaiser
, Nikos Kalaitzidis
, Shaunik Kalia
, Megumi Kanazawa
, Jose Julian Karam Lopez
, Vinay Karunakar
, Eric Kasanowski
, Jeff Kasunic
, Manickam Kathirvel
, Patrick Keenan
, Eugen Kelle
, Stéphane Keller
, Don Kemmer
, Andrew Kennedy
, Blaine Kennison
, Thomas Kernan
, Tricia Kim
, Nicholas T. King
, Pency Kinnard
, Paul Kirsch
, Julien Klein
, Tsuyoshi Kobayashi
, Tandogan Kocbogan
, Raji Kodja
, Nathan Koga
, Lenz Kol
, Peter Koss
, Vladimir Kozhekin
, Sebastian Kral
, Voytek Kufner
, Yorie Kumalasari
, Nicha Kumkeaw
, Dan Kunz
, Roger Kupelian
, Balendu Kurup
, Thilo Kuther
, Charles Labbé
, Xavier Lafarge
, Alexandre Lafortune
, Estelle Lagarde
, Olivier Lambert-Rouillard
, Jeremy Lambolez
, Alyson Lamontagne
, Nancy Lamontagne
, Kevin Landry
, Derek Lang
, Kathrin Lang
, Evan Langley
, Isabelle Langlois
, Michael Lankes
, Mathieu Lapierre
, Nicolas Laprise Pellicelli
, Eric Larivee
, Etienne Laroche
, Delphine Laurent
, François Le Bastard
, Andre LeBlanc
, Evelyne Leblond
, Daniel Lee
, Sun Lee
, Sunkwan Lee
, Andrew Lema
, Marco Leone
, Raphael Letertre
, Nicolas Leu
, Dave Levine
, Tim Leydecker
, Mujia Liao
, Adrian Liedtke
, Ivan Lima
, Martin Lipmann
, Emma Liu
, Charlotte Loughnane
, Jordan Lucchino
, Alison Luong
, Daniel Lupien
, Tony Lupoi
, Melaina Mace
, Gokul Mahajan
, Ravi Mahapatro
, Keywan Mahintorabi
, Carson Majors
, Yael Majors
, Juan Fermin Maldonado
, Karey Maltzahn
, Richard Malzahn
, Matthew Maners
, Jean-Philippe Marchand
, Ernesto Marrero
, Heather Martini
, Shoichi Matsubara
, Eric Mattson
, Pontus Mattsson
, Amaury Matu
, Neil Mayo
, Eric Mc Guire
, Colin McBain
, L. Patrick McCormack
, Kelvin McIlwain
, Mare McIntosh
, Bradleigh McKay
, Shane Meehan
, Himanshu Meena
, Natalie Meffert
, Juan Melgoza
, Kiran Menon
, Simon Mercier
, Steve Mihaylov
, Sangita Mistry
, Scott Mitchell
, Toshiko Miura
, Effandi Mohamed
, Mona Mohr
, Young Joon Mok
, Kobi Moldavski
, Damiano Moltisanti
, David Monfette
, Rodney Montague
, Hugo Montambault
, Sara Moore
, Steven Moore
, Jim Moorhead
, Sébastien Moreau
, Rene Morel
, Christian Morin
, Emmanuelle Morin
, Gabriel Morin
, Stéphanie Morin
, Jean-Francois Morissette
, Immanuel Morris
, Farzin Mottaghi
, Julia Mueller-Madaus
, Sebastian Munoz Silva
, Melanie Murray
, Frances Muthaiah
, Jayaraj Muthukumar
, Ashley Nagy
, Abishek Nair
, Garware Narendra
, Patrick Neighly
, Vinh Nguyen
, Jarrod Nichols
, Bruno Nicko
, Siraphurin Nimmahnratanakul
, Jonathan Niquet
, Thomas Nittmann
, Philip Nussbaumer
, Adam O'Brien-Locke
, Ciaran O'Connor
, David O'Donnell
, Yvonne Oh
, Stephen Olmos
, Jeffrey Olney
, Conrad Olson
, Zofie Olsson
, Lalit Om Prakash
, Nguon Vissal Ong
, Mark Orme
, David Owen
, Béatrice Palin
, Roberto Palomeque
, Jeff Panek
, Francesco Panzieri
, Mirco Paolini
, Jonathan Paquin
, Hojin Park
, Cullen Parr
, Aaron Parry
, Steve Parsons
, Noah Pascuzzi
, Nikul Patel
, Kristin Patterson
, Bhakti Patwardhan
, Patrick Patzschke
, Rodgers Paul
, Philippe Pelletier
, Melvin Pereira
, Cindy Perez
, Juan Sebastian Perez
, Gabrielle Perreault
, Matt Perrin
, Maxime Philippon
, Brittany Piacente
, Jan Piccart
, Dominic Piché
, Rémi Pierre
, Xenia Pirojenko
, Luigi Pisciotta
, Vincent Poitras
, Monique Pollaehne
, John Polyson
, Mohan Ponraj
, Eric Ponton
, Darren Porter
, Etienne Poulin St-Laurent
, Guillaume Poulin
, Joel Prager
, Phil Prates
, Kristin Pratt
, Henry Preston
, Ryan Prestridge
, Paige Prokop
, Derek N. Prusak
, Vivek Pundir
, Franzisca Puppe
, Darren Quah
, Sinisa Radosavljevic
, Mahmoud Rahnama
, Igor Ramade
, Ehsan Ramezani
, Mrinal Ranjan
, Lance Ranzer
, Daniel Rath
, Kisholay Ray
, Mathieu Raynault
, Jorge Razon
, Greg Reed
, Matthias Reiche
, Ralph Reinle
, Jana Rexhausen
, Amélie Rey
, Mike Rhone
, Stéphane Rioux
, Jean-Pierre Riverin
, Alexandra Robert
, James William Roberts
, Valeria Rocha
, Taylor W. Rockwell
, Nathaniel Rodriguez
, Suresh Rohit
, David Rohloff
, Maggie Ronan
, Jacqueline Rosado
, Julius Rosen
, Hunter Rosenberg
, Pierre Rousseau
, Marc-André Roy
, Viktoria Rucker
, Rosi Ruiz
, Brian Runnels
, Philipp Röger
, Barry Safley
, Brian Sales
, Shae Salmon
, Mariel Sanchez
, Patil Sangram
, Olivier Sarda
, Sara Sarmiento
, Horst Sarubin
, John E. Sasaki
, Abhay Shashikant Sawant
, Cale Schmidt
, Christoph Schmidt
, Matthew Schmidt
, Maxine Schnepf
, Daniel Schrepf
, Rayk Schroeder
, Patrick Schuler
, David Schulz
, Jérémie Sebban
, Flavio Segal
, Jason Selfe
, Ira Shain
, Aurora Shannon
, Shwet Suman Sharma
, Jessica Sharp
, Nishad Shelar
, Craig Sheppard
, Scott Shields
, Sammy Shikaze
, Brian Shows
, Yadav Shridhar
, Joseph Silva
, Shane Simpson
, Danny Singh
, Navdeep Singh
, Nitin Singh
, Sheena Singh
, Sivaprayag
, Rick Smith
, Philippe Soeiro
, Jordan Soles
, Michael Solorzano
, Christian Sommer
, Nelson Sousa
, Bruce Souza
, Laurent Spillemaecker
, Mark Spindler
, Jean-Michel St-Pierre Lapierre
, Brett Stapleton-French
, Sabrina Steinert
, Andreas Steinlein
, Gregor Stephani
, Mark Stern
, Jelena Stojanovic
, Jan Stoltz
, Georgina Street
, Russ Sueyoshi
, Troy Summersett
, Michael Sun
, Jeremiah Sweeney
, Michael J. Sweetser
, Ranko Tadic
, Vikram Tandale
, Toby Taplin
, Dipak Tarpara
, Valerio Tarricone
, Kenzo Tee
, Greg Teegarden
, Radley Teruel
, Danny Testani
, Cat Thelia
, Sylvain Theroux
, Amelie Thomas
, Garv Thorp
, Daniel Thron
, P.J. Tobyansen
, Ryan Michael Todd
, Jessica Toucoula
, Mai-Anh Tran
, Nhat Phong Tran
, Cedric Tremblay
, Marjolaine Tremblay
, Ellis Trespalacios
, Philip Trieu
, Andrew Tulloch
, Felix Turesson
, Yuki Uehara
, Kumar Umesh
, Pierre-Hugues Vachon
, Elisa Valenzisi
, Felix Vallieres
, Matthieu Veillette
, Pier-Luc Verville
, Akshay Vichare
, Tiberius Viris
, Sachin Vishwas
, Matthew Voynovich
, Vinod Vyas
, Thomas Dane Wagener
, Alex Wang
, Mike Wassel
, Jonathan Weber
, Helena Wegmann
, Philipp Welle
, Katie Wells
, Mariusz Wesierski
, Ryan Wilk
, Edson Williams
, Eric Wilson
, Jody Wilson
, Christal Wolgamott
, Christian Wunsch
, Matthias Wäsch
, Pascal Xander
, Xye
, Sunil Kumar Yadav
, Reza Ghulam Yahya
, Yuichiro Yamashita
, Huchuan Yang
, Farid K. Yazami
, Sunny Ye
, Ramakrishna Yerramsetty
, Timur Yesilfiliz
, Siyun Yi
, Niki Yoblonski
, Jacob Yorke
, Doug Yoshida
, Masahito Yoshioka
, Ahmed Yousry
, Céline Zapater
, Serkan Zelzele
, Susan Zwerman
, Terrence Bergeron
, Nitesh Bhalerao
, Lucille Caillaud
, David Edwards
, Jason Evanko
, Kumar Gaurav
, Fathy Hassan
, Makoto Koyama
, Christopher Lucas Maw
, Ricardo Musch
, Espen Nordahl
, Prakash Pathak
, Magnus Pettersson
, Raja Reddy
, Thomas Reppen
, David Sheldon-Hicks
, Greg Szafranski
, Pat Wong
, Aaron Kupferman
, Shiv Kumar Vishwakarma
, Shivesh Gehlot
, Chetan Thaker
, Jeremy Burns
, Jon Gutman
, Sukumaran Lalithambika Vijin
|
Özel Efektler
|
H. Barclay Aaris
, Sean Amborn
, Craig Tex Barnett
, Joel P. Blanchard
, John P. Cazin
, Eric Cook
, Eric Frazier
, Roland Fullajtar
, Mark Gullesserian
, Heath Hood
, Richard Jacobs
, Joseph Livolsi
, Brendan McHale
, Jeff Rand
, Nick Rand
, Genesis Rivas
, John Rosploch
, J.D. Schwalm
, Marc Tantin
, Joshua von Badinski
, Mike Vézina
, Daniel Yeager
, Jeremiah Cooke
, Dean Hathaway
|
Ses
|
Roberto Dominguez Alegria
, James Ashwill
, Paul Aulicino
, Bobbi Banks
, Árni Benediktsson
, Michael J. Broomberg
, Peter Brown
, David V. Butler
, C. Douglas Cameron
, Tom Caton
, Jason Chiodo
, Harry Cohen
, Greg Crawford
, Jack Cucci
, John T. Cucci
, Jesse Dodd
, Thomas J. Doolittle
, Paul Drenning
, Benjamin Farthing
, Sam François
, Hector C. Gika
, Chris Giles
, Jeff Gomillion
, Glynna Grimala
, Gary A. Hecker
, Dara Iruka
, Alana Knutson
, Tim Limer
, Colt Logan
, Bill Meadows
, Frank A. Montaño
, Chris Navarro
, Whit Norris
, Dan O'Connell
, Rick Owens
, James Peterson
, Marcus Petruska
, Alan Rankin
, Stephen P. Robinson
, Carl Rohrs
, John Sanacore
, Randy Singer
, Seva Solntsev
, Mark P. Stoeckinger
, Jon Taylor
, Byron Wilson
, Dave Wilson
, Scott Wolf
, Benedikt Örn Árnason
, Evan J Haley
, Dustin Green
|
İkinci Birim
|
Scott David Brown
, Frank Capra III
, James Currier
, Stephen P. Del Prete
, Jonathan Eusebio
, Tim Fitzgerald
, Chris Fletcher
, Vincent Giarratano
, Jack Gill
, Hilbert Hakim
, Frederic Henocque
, Jeff Hubbard
, Jose Jimenez
, Scott Koche
, Cliff Lanning
, Dixon McPhillips
, J. J. Perry
, Spiro Razatos
, Jeremy Reisig
, Nick Satriano
, Priscilla Stafford
, Rhys Summerhayes
|
Operasyon Yöneticisi
|
Frank Cuomo
, Birna Paulina Einarsdóttir
, Maggie Engelhardt
, Michael Fottrell
, Sharon Lopez
, Adam McCarthy
, Chris McLeod
, Jason Pomerantz
, Carla Raij
, Debbie Schwab
, Wendy Williams
|
Yapım Sanatçısı
|
Bill Brzeski
|
ADR Sorumlusu
|
Bobbi Banks
|
Sinematografi
|
Stephen F. Windon
|
Müzik
|
Brian Tyler
, Helen Z. Altenbach
, Robb Boyd
, John Carey
, Kyle Clausen
, Meredith Crawford
, Wade Culbreath
, Robert Elhai
, Juan Carlos Enriquez
, Chris Forsgren
, Tom Hardisty
, Greg Hayes
, Paul S. Henning
, Armen Ksajikian
, Matt Lange
, Joe Lisanti
, Lisa Liu
, Matthew Llewellyn
, Greg Loskorn
, Jeff MacDonald
, Serena McKinney
, Jonathan Moerschel
, Dana Niu
, Paul Rabjohns
, Emily Rice
, Johannes Ringen
, Peter Rotter
, Stuart Michael Thomas
, Breton Vivian
, Brad Warnaar
, Scott McRae
, Darrin McCann
|
Üretim Hizmetleri
|
Ricardo Del Río
, Vin Diesel
, Michael Fottrell
, Finni Johannsson
, Cliff Lanning
, Amanda Lewis
, Sharon Lopez
, Chris Morgan
, Neal H. Moritz
, Samantha Vincent
|
Araştırmacı
|
Michael Epstein
|
Ulaşım Şefi
|
Cindi Randall
, Dave Calaway
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mark Dometrovich
, Orlando Avila
, David R. Blakely
, Michael W. Broomer
, Cammie Caira
, Dave Calaway
, Jeannie Cummings
, Scotty Goudreau
, Jeff Hindes
, Bill Lopez-Arjona
, Chuck Mathews
, Dennis McCarthy
, Norman J. Morton
, Frank Porras
, Ragnar P. Pétursson
, Cindi Randall
, Jack Jay Reece
, Patrick A. Reynolds Jr.
, Gus Sardina
, Shanda Scott
, Tim Sisson
, Gabe Turiello
|
Şarkılar
|
Lil Yachty
|
Görsel Efekt Öncesi Süpervizörü
|
Matt Perrin
|
Animasyon Süpervizörü
|
Mark Della Rosa
|
Hareket Eşleştirme Sorumlusu
|
Tricia Kim
, Scott Brindley
, Manickam Kathirvel
, Etienne Poulin St-Laurent
|
3B Sanatçısı
|
Aaron Colman-Hayes
|
Birim Reklamcısı
|
Carol McConnaughey
|
Ses Tasarımcısı
|
Harry Cohen
, Peter Brown
, Mark P. Stoeckinger
, Stephen P. Robinson
, Matt Lange
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Desma Murphy
|
Görüntü Yönetmeni
|
Stephen F. Windon
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Hilbert Hakim
, Rhys Summerhayes
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Dublörler
|
Jace Jeanes
, Daniel Hargrave
, Rocky Abou-Sakher
, Keith Adams
, Michelle Alvarado Martins
, Alex Anagnostidis
, Matthew R. Anderson
, Heather Arthur
, Jonathan Arthur
, Tom Bahr
, Dean Bailey
, Chris Balualua
, Clayton J. Barber
, Gregory J. Barnett
, Jeffrey G. Barnett
, Robert Bastens
, Nick Benseman
, John Bernecker
, Felix Betancourt
, Erik Betts
, Levi Bowling
, Charlie Brewer
, Eric Brown
, Joe Bucaro III
, Mike Burke
, Summer Cain
, Michael Ricardo Crespo Cardenas
, John Casino
, Chris Cenatiempo
, James Cheek
, George B. Colucci Jr.
, Bruce Concepcion
, David Conk
, Tim Connolly
, Stephen Conroy
, Shawn Crowder
, Wally Crowder
, Phil Culotta
, Elizabeth Davidovich
, Calvin Dean
, Nick DeKay
, Jimmy Dempster
, Julius Denem
, Josh Diogo
, Yan Dron
, Katie Eischen
, Richard Epper
, Peter Epstein
, John Escobar
, Jonathan Eusebio
, Debbie Evans
, Donna Evans
, Troy Faruk
, Dane Farwell
, Eddie J. Fernandez
, Jimena Ferrante
, Sebastian Foxx
, Jesse Gabbard
, Monique Ganderton
, Jeffrey Lee Gibson
, Andy Gill
, Austin Gill
, Jack Gill
, Katie Gill
, Kelly Gill
, Tanner Gill
, Michelle Jubilee Gonzalez
, Daniel Graham
, David M. Graves
, Jef Groff
, Dante Ha
, Kandis Hargrave
, Regis Harrington
, Alexander Hashioka Oatfield
, Craig Henningsen
, Zac Henry
, Daniel Hernández
, Don Hewitt Jr.
, Mark Hicks
, Jason Charles Hill
, Jae Hitch
, Nate Hitpas
, Heath Hood
, Buddy Joe Hooker
, Crystal Hooks
, David Hugghins
, Myles Humphus
, Scott Hunter
, Duke Jackson
, Michael Jamorski
, Ben Jenkin
, Kirk A. Jenkins
, Linda Jewell
, Cal Johnson
, Baz Karbouris
, Steve Kelso
, Henry Kingi Jr.
, Dorian Kingi
, Henry Kingi
, Ross Kohnstam
, Efka Kvaraciejus
, Dustin Kydd
, Matt LaBorde
, Joshua Lamboy
, Daniel Leavitt
, Michael Lehr
, Malosi Leonard
, Matt Leonard
, Jean Claude Leuyer
, Marcus Lewis
, Jess Lundgren
, Jalil Jay Lynch
, Adam Lytle
, Mónica López
, Jeremy Marinas
, Nicole Marines
, Mike Massa
, Taylor McDonald
, Kyle Mclean
, Jessica Medina
, Mike Mukatis
, Robert Nagle
, Jessica Nam
, Emily Newman
, Daniel Norris
, Eric Norris
, Paul Andrew O'Connor
, Lin Oeding
, Marque Ohmes
, Allan Padelford
, Natalie Padilla
, Justin Parks
, Gary Peebles
, Eddie Perez
, J. J. Perry
, Manny Perry
, Matt Philliben
, Charlie Picerni
, Denney Pierce
, Spiro Razatos
, Tanoai Reed
, Greg Rementer
, Vlad Rimburg
, Jimmy N. Roberts
, Troy Robinson
, Kevin Rogers
, James Ryan
, Spencer Sano
, Anthony G. Schmidt
, Brandon M. Shaw
, Kenny Sheard
, James A. Smith
, Brian Smyj
, Greg Sproles
, Nick Stanner
, Larnell Stovall
, Justin Sundquist
, Bobby Talbert
, Nancy Thurston
, Chester E. Tripp III
, Jaye Tyroff
, Aaron Vexler
, Ernie Vigil
, Kevin Waterman
, Trinity Whiteside
, Joe Nin Williams
, Tyler Witte
, Nancy Young
, Justin Yu
, Jazzy Ellis
, Michael McIvory Jones
, Elena Sanchez
, Alex Kingi
|
Set Yapımcısı
|
Finni Johannsson
|
Dublörler Koordinatörü
|
Spiro Razatos
, J. J. Perry
, Troy Robinson
, Andy Gill
|
1. Yardımcı Editör
|
Richard Conkling
, Leslie Webb
, James Andrykowski
|
Pilot
|
Al Cerullo
, Kevin LaRosa
|
Steadicam Operatörü
|
Geoffrey Haley
, Eric Blackburn
|
Set Dekorasyon
|
Danielle Berman
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Kelvin McIlwain
, Mike Wassel
, Jay Barton
, Tony Lupoi
, Alex Wang
, Michael Grobe
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Paul Rabjohns
|
Yönetici yapımcı
|
Amanda Lewis
, Samantha Vincent
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Christopher Gray
, Angela Boehm
, Emily Bohbrink
, Deanna Brigidi
, Blair Foster
, Erin Fragetta
, Christopher Gonzalez
, Layne Hannemann
, Barbara Harris
, Dawn Hyde
, Tracy Kilpatrick
, Sarah Konishi
, Rose Locke
, Sean Quezada
, Kristina Randjelovic
, Marie-Thérèse Verbruggen
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Bill Brzeski
|
Sanat Yönetimi
|
Andrew Max Cahn
, Jonathan Carlos
, Jay Pelissier
, Desma Murphy
, Brian Stultz
, David Alban
, Scott M. Anderson
, Chris Arnold
, Aimee Athnos
, Carla Bailey
, Courtne Benson
, Tony Bohorquez
, John Bratton
, Otto Broberg
, Sue Brook
, Richard Brunton
, David L. Bush
, Marcin Buśko
, Tom Callinicos
, Robert Consing
, Danielle Couture
, Guy L.G. Covington Jr.
, Tim Croshaw
, Kassandra DeAngelis
, Derek Delay
, Thomas DeLuca
, Justin DeMartino
, Bruce DiValerio
, Timothy M. Earls
, Jeff Errico
, Brett Fahle
, Duncan Fletcher
, Jared Fleury
, Danny Florian
, Matthew Lee Flory
, Donald Fulmer
, Meg Gamez
, Philip Ginolfi
, Michael Gowen
, Donnie Grant
, Michael Green
, Megan Greydanus
, Jon Griffith
, Charlie Guanci III
, Ottó Gunnarsson
, Leyna Haller
, Ray Harvie
, Joe A. Hawthorne
, K.P. Hendry
, W.D. Hogan
, Sean House
, Vincent E. Immordino
, Christopher Isenegger
, Kristen Jenkins
, Eric Johns
, Ariel R. Kaplan
, Mark Keever
, Charles Kern
, Mayumi Konishi-Valentine
, Fabian Lacey
, Maxfield Ladish
, Christina Lambert
, Andrew H. Leung
, Anthony Liberatore
, Nicolas Lopardo
, Cassie Lopez
, Marta Luiza Macuga
, Michael Scott Manne
, Stacie McKinnon
, Bryan McBrien
, Alex McCarroll
, Jessica McDonald
, Leslie McGuier
, Michael Mestas
, Jonathan Mikita
, Kelleigh Miller
, David Moreau
, Christopher Neely
, Jaudi Negri
, Javed Noorullah
, Tripp Norton
, Roderick Nunnally
, Pat Oldknow
, Andrea Onorato
, Michael Panevics
, Melani Petrushkin
, Emil Petursson
, Manuel Plank-Jorge
, Anne Porter
, Julien Pougnier
, Dewey Preast
, Cara Price
, Chad Pruett
, Robert Rosegren
, Alex Ruiz
, David Schanker
, Daniel Soltis
, Joseph Sorelle
, David Soukup
, Shea Soutar
, Gary Tuers
, Gena Vazquez
, Jim Warren
, Nina A. White
, Stan J. White
, Simeon Wilkins
, Tommy Wilson
, Victor Pétur Ólafsson
, Lizbeth Ayala
, Rick Gamez
, Maurice Roy
, Victoria Ruskin
, Paula Schneider
|
Makyaj Sanatçısı
|
Paul Pattison
, Dennis Liddiard
, Roxy D'Alonzo
, Francesca Tolot
, Merc Arceneaux
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Michael Fottrell
, Carla Raij
|
Yapımcı
|
Michael Fottrell
, Neal H. Moritz
, Vin Diesel
, Chris Morgan
|
Karakter
|
Gary Scott Thompson
|
Kondüktör
|
Brian Tyler
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Brian Tyler
|
2. Ünite Sinematograf
|
Jacques Haitkin
, Greg Baldi
, Marc Spicer
|
Kostüm Tasarımı
|
Marlene Stewart
, Sanja Milković Hays
|
Editör
|
Paul Rubell
, Christian Wagner
|
Yapım Ses Mikseri
|
Whit Norris
|
Kameraman
|
Christopher Duskin
, Henry Tirl
, Onofrio Nino Pansini
, Adam N. White
, Tim Fabrizio
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Deanna Brigidi
, Blair Foster
, Erin Fragetta
, Marie-Thérèse Verbruggen
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Tracy Kilpatrick
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Marina Marit
, Lorenzo Hearns Jr.
|
Kostüm Sorumlusu
|
Richard Schoen
, Edward T. Hanley
, Justin Bertges
, Roberta Bilé
, Phillip Boutte Jr.
, Kinsey Boydstone
, Candace N. Brown
, Bren Cook
, Christian Cordella
, Rebecca DeNoewer
, Kirby Emile
, Jasmine Fontes
, Lorenzo Hearns Jr.
, Mila Hermanovski
, Stephanie Herrera
, Jae Hitch
, Mathew Kent Lee
, Marina Marit
, Robert Mata
, Danny Molaschi
, Les Morgan
, Jenny Moss
, Valerie T. O'Brien
, Liz Oliver
, Brenda Salivia
, Senna Shanti
, Rachel A. Walker
, Ramsay Williams
, Susan J. Wright
, Korii Young
, Judy Chang
, Brittney-Nicole Aycox
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Mike Tyson
, Dana Arnold
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Stuart Farley
, Raphael Letertre
, Tsuyoshi Kobayashi
, Goran Backman
, Joel Prager
, Greg Teegarden
, Sushant Acharekar
, Daniel Rath
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Linda D. Flowers
|
VFX Editörü
|
Pamela Choules
, Guillaume Poulin
, Greg Reed
, Mark V. Phillips
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Garv Thorp
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Frank A. Montaño
, Jon Taylor
|
Silah Danışmanı
|
Eddie Grisco
, Charlie Guanci III
|
Butafor
|
Gary Tuers
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Greg Baldi
, Marc Spicer
|
Diyalog Editörü
|
David V. Butler
, Glynna Grimala
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Stacie McKinnon
, Melani Petrushkin
, Aimee Athnos
|
İnşaat Koordinatörü
|
Bruce DiValerio
|
Ses efektleri Editörü
|
Alan Rankin
, Hector C. Gika
, Scott Wolf
|
Yardımcı Dublör
|
Nancy Young
, Charlie Brewer
, Michelle Jubilee Gonzalez
, Richard Epper
|
Müzik Editörü
|
Matthew Llewellyn
, Robb Boyd
, Kyle Clausen
|
Kostüm İllüstratörü
|
Christian Cordella
|
Kuaför
|
Dennis Liddiard
, Enzo Angileri
, Suzanna Boykin
, Curtis Foreman
, Andrea Smith
, Renè Warnes
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
James MacKinnon
|
Boom Operatörü
|
Tom Caton
, James Peterson
, C. Douglas Cameron
, Colt Logan
, Benedikt Örn Árnason
|
Ses Kayıtçısı
|
Árni Benediktsson
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
J.D. Schwalm
|
Set Fotoğrafçısı
|
Matt Kennedy
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kim Berner
, D. J. Barton
, Rebecca Boyle
|
Genel
|
Peter Brown
, Mark P. Stoeckinger
, Tanoai Reed
, Geoffrey Haley
, Monique Ganderton
, Spiro Razatos
, David Kern
, Gary A. Hecker
, Jef Groff
, Dylan Highsmith
, John Casino
, Myles Humphus
, Randy Singer
, Dan O'Connell
, Cal Johnson
, Erik Betts
, John T. Cucci
, Michael J. Broomberg
, Elizabeth Davidovich
, Rose Locke
, Rachel A. Walker
, Bill O'Drobinak
, Paul Drenning
, Chris Navarro
, Les Morgan
, Jacqui Popelka
, Christopher Gray
, Richard Cantu
, Patrick Rousseau
, James Ashwill
, Jeff Gomillion
, Crystal Hooks
, Korii Young
, Roberto Dominguez Alegria
, Kyle Mclean
, Annie Laoparadonchai
, Liz Oliver
, Thomas J. O'Connell
, Jack Cucci
, Robert Mata
, Natalie Padilla
, Kinsey Boydstone
, Jackie Boone
, Shelby Q. Warren
, Julius Denem
, Jimena Ferrante
, Kirk A. Jenkins
, Kevin Taylor
, Michael McIvory Jones
, Dave Lovano
, Debbie Evans
, Charlie Picerni
, J. J. Perry
, Paul Rubell
, Christian Wagner
, Jack Gill
, Buddy Joe Hooker
, Eddie J. Fernandez
, Joe Bucaro III
, Jalil Jay Lynch
, Steve Kelso
, Dean Bailey
, Greg Rementer
, Manny Perry
, Henry Kingi Jr.
, Robert Nagle
, Katie Eischen
, Max Breitenbach
, Jimmy N. Roberts
|