Yönetmen
|
David Tennant
|
Senarist
|
Peter Sullivan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
Asim Nuraney
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Andrew Berry
, Amanda Wormald
, Johnston Gray
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Brant McIlroy
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael MacDonald
, Randy Kiss
|
Yardımcı
|
Claire Smithies
, Rhys Johnson
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Helen Tzoutis
|
Ses efektleri Editörü
|
Scott C. Kolden
|
Dublörler Koordinatörü
|
Lauro Chartrand
, Chad Sayn
|
Silah Danışmanı
|
Ric Walkington
, Ryan Steacy
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Kathy Howatt
|
Kostüm Tasarımı
|
Zohra Shahalimi
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Andrew Niranen
|
Işık Asistanı
|
Simon Bookless
|
Set
|
Steve Savard
, Jason Racz
, Kinley Hubert
, Kosmas Mavromatidis
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Adrian Wilcocks
|
Yapım Yöneticisi
|
Matt Drake
|
Diyalog Editörü
|
Randy Kiss
|
Yapım Koordinatörü
|
Lisa Ragosin
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ricardo Hubbs
, Bettina Strauss
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Florian Halbedl
|
Şef
|
James Moffat
|
Yer Seçici
|
Janice Tetlock
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Jessica Redditt
, Michelle Michi Hayashi
|
Yardımcı Butafor
|
Kayla Rilling
|
Ulaşım Şefi
|
Mark Schmitke
|
Yapım Muhasebecisi
|
Elva Parsons
|
EPK Kameraman
|
Andrew Willig
|
Baş Kuaför
|
Lee Novak
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Matthew Brunt
|
1. Yardımcı Editör
|
Steve Bowyer
|
Yapım Sorumlusu
|
Crystal Remmey
|
Hukuki Hizmetler
|
Danny Webber
|
Post Prodüksiyon Danışmanlık
|
Carey Dickson
|
Butafor
|
Lloyd Stone
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Patricia Dyer Walden
|
Işık Şefi
|
Jay Rathore
|
Görüntü Yönetmeni
|
Toby Gorman
|
Yapım Sanatçısı
|
Daren Luc Sasges
|
Ses
|
Paul Biason
, Jason Cole
, Matthew Kallen
, Randy Kiss
, Scott C. Kolden
, Brian Lyster
, Michael MacDonald
, Adam Pisani
|
İkinci Birim
|
Florian Halbedl
, Patricia Dyer Walden
, Jason Yeung
|
Operasyon Yöneticisi
|
Matt Drake
, Crystal Remmey
|
Makyaj Sorumlusu
|
Tara Hadden-Watts
, Kathy Howatt
, Lee Novak
|
Set Dekorasyon
|
Heather Victoria Adams
|
Sanat Yönetimi
|
Nike Hatzidimou
, Ainsley Barteluk
, Matthew Brunt
, Jason Sober
, Ryan Steacy
, Lloyd Stone
, Ric Walkington
|
Sinematografi
|
Toby Gorman
|
Görsel Efektler
|
Helen Tzoutis
|
Üretim Hizmetleri
|
Shawn Ashmore
, Valentina Carp
, Matt Drake
, Natasha Henstridge
, Dave Hudakoc
, Raul Inglis
, Alexandra Julson
, Damian Lee
, Jeff Sackman
, Jeffrey Schenck
, Keith Shaw
, Kirk Shaw
, Devi Singh
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Daren Luc Sasges
|
Yapımcı
|
Kirk Shaw
, Jeff Sackman
, Devi Singh
|
Eş Yapımcı
|
Natasha Henstridge
|
Yönetici yapımcı
|
Devi Singh
, Keith Shaw
, Shawn Ashmore
, Dave Hudakoc
, Damian Lee
, Jeffrey Schenck
|
Müzik
|
Robert Smart
|
Özel Efektler
|
Brant McIlroy
, Mike Thorkilsen
|
Kamera Teknisyeni
|
Stephan DuVal
, Christopher C. Fisher
, Jackson Harper
, Clyde Harrelson
, Ricardo Hubbs
, Bettina Strauss
, Adrian Wilcocks
, Jan Wolff
, Denis Gillen
, Leo Gossen
, Kinley Hubert
, Kosmas Mavromatidis
, Hanna Menon
, Jason Racz
, Jay Rathore
, Fernando Rojas Acuña
, Steve Savard
, Nathan St. Germain
, Chris Tambosso
|
Oyuncu Seçimi
|
Donald Paul Pemrick
, Dean E. Fronk
, Kris Woznesensky
, Kara Eide
, Laurie Pavon Solis
|
Ortak Yapımcı
|
Raul Inglis
, Matt Drake
, Alexandra Julson
, Valentina Carp
|
Dolly Sorumlusu
|
Chris Tambosso
, Noor Razzak
, Denis Gillen
|
Boom Operatörü
|
Paul Biason
|
Birim Reklamcısı
|
Lesley Diana
|
Set Yapımcısı
|
Matt Drake
|
Ses Mikseri
|
Brian Lyster
, Adam Pisani
|
Dublörler
|
Janene Carleton
, Colby Chartrand
, Tony Morelli
, Rick Pearce
, Jacob Rupp
, John Sampson
, Chad Sayn
, Sharon Simms
, Claire Smithies
, Lori Stewart
|
Kostüm Sorumlusu
|
Stephanie L. Jones
|
Diğer
|
Peter Sullivan
|
Diğer
|
Amar Balaggan
, Lesley Diana
, Rupert Hancock
, Sean Hanlin
, Krista Johnston
, Alexandra Julson
, Heather McCullough
, Elva Parsons
, Lisa Ragosin
, John Sampson
, Benjamin Schaan
, Danny Webber
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Dean Fitzpatrick
|
Senaryo Süpervizörü
|
Adam Boys
, Amandine Dufraise
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael Gazetas
|
Editoryal Hizmetler
|
Steve Bowyer
, Tyler Deck
, Carey Dickson
, Morgan Giroux
, Gary Porter
, Alissa Roode
|
Steadicam Operatörü
|
Christopher C. Fisher
|
Genel
|
Zohra Shahalimi
, Jan Wolff
, Jackson Harper
, Hanna Menon
, Cory Tremblay
, David Tenniswood
, Jenna Fuoco
, Fernando Rojas Acuña
, Nathan St. Germain
, Leo Gossen
, Asim Nuraney
, Tony Morelli
, Lori Stewart
, Rick Pearce
, Janene Carleton
, Mike Thorkilsen
, Michael MacDonald
, Randy Kiss
, Jason Cole
, Jason Yeung
, Andrew Bee
, Tyler Deck
, Morgan Giroux
, Amar Balaggan
, Shawn Orr
, Sharon Simms
, Alissa Roode
, Sean Hanlin
, Laurie Pavon Solis
, Rupert Hancock
, Jason Sober
, Benjamin Schaan
, Stephan DuVal
, Tanisha Roman
, Michelle Doherty
, Stephen Sangster
, Christina Dodd
, Stephanie Jones
, Paulo Branco
, Justin Gouin
, Ginnie Sea
, Roger Harris
, Keegan Carson
, Chris Penton
, Devon Buckel
, Cecilia Babyaczuk
, Toni Calderella
, Mark Mickens
|