Yönetmen
|
Drew Pearce
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lee Coc
Mexican Rioter (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sinematografi
|
Jeong Jeong-hun
|
Üretim Hizmetleri
|
H. Leah Amir
, Simon Cornwell
, Stephen Cornwell
, Ian Fisher
, Alice S. Kim
, Drew Pearce
, Marc Platt
, Yogita Puri
, Adam Siegel
, Ian Spence
, Jeffrey Stott
, Joe Tsai
, Arthur Wang
, Bill Wohlken
|
Dijital Ortam
|
Eboni Price
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Gary McMonnies
|
Set Tasarımı
|
Joseph D. Weber
|
Dolly Sorumlusu
|
Eric Zucker
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Toby LeCheminant
|
Işık Teknisyeni
|
Douglas Kieffer
, John Zivelonghi
|
Kast Asistanı
|
Rose Bochner
|
1. Yardımcı Editör
|
Michael Costello
|
Yardımcı Editör
|
Lillian Dawson Bain
|
Ortak Yapımcı
|
Ian Fisher
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Cliff Martinez
|
Müzik
|
Cliff Martinez
, Eric Craig
, Thorsten Laewe
, Brian McNelis
, Mary Parker
, Martin St. Pierre
, Gregory Tripi
, Mark Jan Wlodarkiewicz
|
Yapım Sanatçısı
|
Ramsey Avery
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Conrad Woolfe
, Rachel Dill
|
Makyaj Sorumlusu
|
Aurora Bergere
, Stephen Bettles
, Darlene Brumfield
, Lois Burwell
, Corey Hill
, Frances Mathias
, Molly Tissavary
, Gary Archer
, Cary Ayers
, Tijen Osman
|
Operasyon Yöneticisi
|
Alice S. Kim
, John Zois
|
İkinci Birim
|
Alexander H. Gayner
, Nathan Kimball
, Christophe Le Chanu
, Bob Riley
|
Ses
|
Joe Cappelletti
, Harry Cohen
, Ryan Coursey
, Mark DeSimone
, Hector C. Gika
, Zach Goheen
, Michelle Guasto
, Eric Hoehn
, Shawn Holden
, Bob Lacivita
, Leo Marcil
, James A. Moore
, Alex Names
, Michael Rivera
, Douglas Shamburger
, Wylie Stateman
, Wouter van Herwerden
, Alexander Verbitskiy
|
Özel Efektler
|
John C. Carlucci
, James Lorimer
, Vincent Vanillo
|
Görsel Efektler
|
Sean Cushing
, Julianne Dome
, Aaron Eaton
, Jay Grunfeld
, Venti Hristova
, Nate Jess
, Yorie Kumalasari
, Tony Lupoi
, Michael Meyers
, Stephen Morton
, Leon Nowlin
, Brian Sales
, Gregory S. Scribner
, Takashi Takeoka
, Alan Torres
|
Kamera Teknisyeni
|
Mark Carlile
, Chris Cotterman
, Lonny Danler
, Patrick R. Heffernan
, Matt Kennedy
, Douglas Kieffer
, Toby LeCheminant
, Trevor Loomis
, Damon Marcellino
, Jody Miller
, Michael Murray
, Sergius Nafa
, Danny Park
, Jessica Plaxton
, Michael Svitak
, Jarred Waldron
, John Zivelonghi
, Eric Zucker
, Todd Durboraw
, James 'Biff' Thomsen
, Natasha Mullan
, Michael Mull
|
Editoryal Hizmetler
|
Lillian Dawson Bain
, Matt Blackshear
, Robert Bowman
, Michael Costello
, Chris Dold
, Zara Park
, Eboni Price
, Ian Vertovec
, Brodie Alexander
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David Christenson
, Louis Dargenzio
, Bart Johnson
, Ted Joneson
|
Diğer
|
H. Leah Amir
, David Andriole
, Robert Axelrod
, Samara Bay
, John Eric Bentley
, Cesar Castillo
, S.R. Conger
, Kit Conners
, Adriana De La Cruz
, Russell Duncan
, Alyssa Feener
, Graham Geraghty
, Charlotte Gleason
, Frederick Keeve
, Troy James Miller
, Andrew Morgado
, Peggy Mulloy
, Susan Murphy
, Irwin M. Rappaport
, Emily Rice
, Jill Stokesberry
|
Diğer
|
Drew Pearce
|
Dublörler
|
Wade Allen
, Matt Berberi
, Eric Brown
, Steve Chang
, Bruce Concepcion
, Rob de Groot
, Danny Downey
, Jawed El Berni
, Roel Failma
, Clay Donahue Fontenot
, Josh Fried
, Justin Gant
, Duffy Gaver
, Anthony Genova
, Tanner Gill
, Chad Guerrero
, Randy Haynie
, Terry Jackson
, Antal Kalik
, Dennis Keiffer
, Mark Kubr
, Efka Kvaraciejus
, Oakley Lehman
, Michael Lehr
, Tara Macken
, Rob Mars
, Noelle Therese Mulligan
, Robert Nagle
, Vladimir Orlov
, Travis Parker
, Eddie Perez
, Ladell Preston
, Jason Rodriguez
, Cale Schultz
, Ray Siegle
, Craig Frosty Silva
, Jill Stokesberry
, Cj Stuart
, Eric VanArsdale
, Torrey Vogel
, Danny Wynands
, Josh Yadon
, Johnny Yang
, Alvin Zalamea
, Dennis Garr
|
Teşekkürler
|
J.J. Abrams
, Jon Favreau
, Jane Frazer
, Gary Goetzman
, Father John Misty
, Iain Morris
, Jason Segel
, Michael Tronick
|
Set Kostümcüsü
|
Jenny Lind Bryant
|
Yönetici yapımcı
|
Jeffrey Stott
, Drew Pearce
, Joe Tsai
, Arthur Wang
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jeong Jeong-hun
|
Senaryo Süpervizörü
|
Renetta G. Amador
, Steve Deering
|
Set Dekorasyon
|
Rosemary Brandenburg
|
Yapımcı
|
Marc Platt
, Adam Siegel
, Stephen Cornwell
, Simon Cornwell
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ramsey Avery
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Lucie Bourgeau
|
Eş Yapımcı
|
Bill Wohlken
, Alice S. Kim
|
Editör
|
Paul Zucker
, Gardner Gould
|
Boom Operatörü
|
Douglas Shamburger
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Aurora Bergere
|
Oyuncu Seçimi
|
Tiffany Little Canfield
, Rose Bochner
, Bill Dance
, Rachel Dill
, Conrad Woolfe
|
Set Fotoğrafçısı
|
Matt Kennedy
|
Senaryo
|
Drew Pearce
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
James Lorimer
|
Kostüm Tasarımı
|
Lisa Lovaas
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael J. Burmeister
, Lee David Lee
, Scott Trimble
, John Blake
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Molly Tissavary
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Michael Svitak
|
Müzik Editörü
|
Mark Jan Wlodarkiewicz
, Mary Parker
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Darlene Brumfield
|
Butafor
|
Josh Roth
|
Sanat Yönetimi
|
Jonathan Carlos
, Samantha Avila
, Bart Barbuscia
, John R. Boucher
, Paul Boucher
, Lucie Bourgeau
, Max Bozeman
, John J. Bradley
, Lawson Brown
, Dianne Chadwick
, Jeremy Cisneros
, James Crain
, Emily Dean
, Tammy DeRuiter
, Heiko von Drengenberg
, Philip Ginolfi
, Daniel R. Jennings
, James Malley
, Gary McMonnies
, Till Nowak
, Josh Roth
, Craig T. Shordon
, Gordon Stotz
, Simon Stålenhag
, Lisa Tong
, David Venezky
, Shelly Wan
|
Kameraman
|
Jody Miller
|
Işık Şefi
|
Jarred Waldron
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Eric Hoehn
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Venti Hristova
|
Kuaför
|
Tijen Osman
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Yogita Puri
, Ian Spence
|
Kostüm Sorumlusu
|
Jaclyn Tamizato
, Melissa Binder
, Anita Louise Brown
, Jenny Lind Bryant
, Chrissy Callan
, Davy J. Marr
, Jenny Moss
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Wylie Stateman
|
Ses Tasarımcısı
|
Wylie Stateman
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Chrissy Callan
|
Genel
|
Gary Archer
, Gardner Gould
, Paul Zucker
, Oakley Lehman
, Danny Wynands
|