POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@agharta yazdı...

Pzt, 03 Ara 2018, 14:19 (1 hafta önce)

7.5 / 10

Filmi iki yönetmen çekmemiş. Ketche'nin yönetmenlikten ayrılmasının ardından filmi Can Ulkay tamamlamış. Gençlik yıllarındaki o sıcak tonlu cgi efektli, bulanık odaklamalı falan teknikler ile istanbul yılları arasındaki bariz kalite farkı buradan kaynaklanıyor sanırım. Özellikle Muhterem Nur'un bir morarmış göz makyajı var ki, tam evlere şenlik. Kurguda da aksamalar olmasında rağmen oyuncuların çok başarılı olması izlememe değdi dedirtti... Acaba yönetmen problemi olmasa nasıl bir yapım izleyecektik, gerçek bir efsanevi kült film olabilirmiş gibi geliyor.

@dilekcandar yazdı...

Çar, 21 Kas 2018, 23:02 (3 hafta önce)

8.6 / 10

Biyografi dalında müthiş bir sanat eseri. Evet sahne geçişlerinde biraz sıkıntı vardı fakat rahatsız etmedi. Yani, bir Müslüm gürses hayranı değilim ama adamın yaşadıkları gerçekten beni derinden etkiledi. Tabi timuçin esen gibi bir oyuncunun da hakkını vermek lazım. Tam anlamıyla harika. Ve ülkemin insanlarının böylesi bir filme sıra bekleyerek girmesi de ayrı bir güzellik.

@serkanaydemir yazdı...

Sal, 06 Kas 2018, 15:55 (1 ay önce)

6 / 10

Popüler kültür oyunu.

Yıllar önceden yapılıyor izleyin dayatmasıyla gün geçtikçe beklentiyi artıran filmin başına gelecek olan bu filme de geliyor. Beni mutlu eden en önemli şey ise ülkem insanının Recep gibi içi boşluk dolan filmi bırakıp bu film tarz bir filmi izleme sırasına girmesi. Sinema adına mutluluk verici. Tabi bu demek iyi bir film var karşımızda demekle ne yazık ki aynı şey değil. Ortada bir emek var evet ama beklediğim çoğu şey yok filmde. Özellikle anlamsız bir drama yapılmış. Birçok filmden de alıntılar yapılarak biyografi ortaya çıkartılmış. Müzik tarzı hakkında çok konuşmak istemiyorum çünkü daha önce hiç dinlemedim desem yeridir ama sinema adına abartılan bir yapım olduğunu düşünüyorum. Beklentiyi düşürüp izlerseniz ülke standartlarında iyi film olmuş derim.

İyi seyirler.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Müslüm filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Müslüm filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Müslüm filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL