@aglassofwine yazdı...

Per, 13 Ara 2018, 16:11 (2 gün önce)

8 / 10

Ben film izlemedim. Zamanda geriye gidip Live Aid'de Queen'i dinledim. Rami'den efsane bir oyunculuk. Sadece o değil grubun diğer üyeleri içinde geçerli hepsi tek tek efsaneydi. Sinemadan eve gidene kadar Queen dinlemeye devam ettim, doyamadım...
B

@beng yazdı...

Sal, 11 Ara 2018, 00:07 (5 gün önce)

10 / 10

Harika bir filmdi yarı konser havasında geçiyor :)

@fruit-fly yazdı...

Per, 06 Ara 2018, 01:16 (1 hafta önce)

grubun müziğini daha iyi anlamama ve çok dinlemesem de takdir etmeme sebep oldu film. freddy amca özgün tarzı, ünlendikçe kapıldığı kibiri, yalnızlığı ve müzikal yeteneğiyle güzel işlenmiş. Ve tabi filmden biraz üzgün ayrılıyorsunuz ey gidi yalan dünya diyerek:(

@gokcenbytk yazdı...

Cum, 30 Kas 2018, 14:02 (2 hafta önce)

8.7 / 10

Kesinlikle sinemada izlenmesi gerek. o ses şarkılar görsellik duygu öyle güzel işledi ki... iki saate elbette çok şey sığamadı rock efsanesinin hayatından ama müthiş bir oyunculuk sığmış. Etkisinden hala çıkamıyorum. Filmden sonra Queen şarkıları daha da başka geliyor kulağa, kalbe.
Any way the wind blows doesnt really matter to me.

@iorigins yazdı...

Sal, 27 Kas 2018, 04:06 (2 hafta önce)

Sinema salonunun çatısını delen film. Filmde sahne ismiyle Freddie Mercurynin hayatını ve Queen gurubundaki anılara şahit oluyoruz. En önemlisi muhteşem LivaAid konserini bu sefer Rami Malekin efsane performansıyla izliyoruz. Bu konser sekansıyla sinema salonu bir konser yerine dönüyor, Sinema salonundaki birkaç kişi konserdeki ritme ayak uydurarak cevap veriyorlardı.
D

@dnacar yazdı...

Cmt, 24 Kas 2018, 18:01 (3 hafta önce)

Henüz gitmedim. Sadece oyunculuk için gideceğimi düşünüyorum ama.

@maverick16 yazdı...

Cum, 23 Kas 2018, 00:25 (3 hafta önce)

6 / 10

Konser atmosferi ve o güzel şarkılar dışında bir numarası yok. Derinlik desen o da yok. Gereksiz sahnelerin yerine geçecek ve filmi sağlam hale getirebilecek hamleler olmalıymış. 6/10
S

@semakalender yazdı...

Cmt, 17 Kas 2018, 22:52 (1 ay önce)

7.5 / 10

Özellikle Live Aid olmak üzere kanser sahneleri çok başarılı, Rami Malek harika bir performans çıkarmış ancak yaşantılarına dair olan sahnelerde bir kopukluk var. Hem duygusal hem de kurgusal açıdan daha iyi olabileceğini düşünüyordum ama Live Aid ve Freddie'nin ailesiyle olan sahnelerinden dolayı pek takılmadım buna.
Biraz yüzeysel ama etkilemeyi başaran ve kaçırılmaması gereken bir film olmuş.

@comeche yazdı...

Per, 15 Kas 2018, 01:59 (1 ay önce)

En son Whiplash'in finalinde böyle hissetmiştim. Harika bir duygu.

@wellhellothere yazdı...

Sal, 13 Kas 2018, 01:06 (1 ay önce)

8 / 10

bariz güzel tarafları olan; müzikleri, oyunculukları, görselleri, kostümleri, makyajları bir kenara bırakarak söylemek istiyorum ki.

bazı şeyler beklediğim gibi değildi. mercury nin yalnızlığı sessiz oluşu çok şeffaf bir şekilde işlenmişti. sahne harici hiçbir yerde mutlu olamayan o adamı görmek istiyordum ben. fakat live aid o kadar güzel canlandırılmış, rami malek o kadar çok mercury izlemiş ki bu işe girişmeden önce (yönetmen live aid sahneleriyle filmin çekimlerine başlamış. rami ye daha çok saygı duydum) bunun gibi şeyleri özellikle biz queen fanları göz ardı edebildik.

not: o dişler yakın çekimde çok öldürdü be. biraz abartmışız sanki
SPOILER

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL