Yönetmen
|
Steven Soderbergh
|
Senarist
|
Scott Z. Burns
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Logan Fry
Washington D.C. Lobbyist (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ken Venzke
On Air Reporter San Francisco Channel 7 (uncredited)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dijital Yapımcı
|
Heather Elisa Hill
|
Görsel Efektler Teknik Yönetmeni
|
Karl Coyner
, David Santiago
|
Pilot
|
Michael Franck
|
Baş Kostümcü
|
Valerie T. O'Brien
, Stella Cottini
|
Işık Teçhizat Şefi
|
David 'Louie' Lukasik
, James Kumarelas
, Daniel A. Guerrero
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ken Ryan
, Man Fong
, Abde Sallam Ait Abdellah
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Michael Sean Foley
|
Set
|
Chris Glomp
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Billy Theriot
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Didier Lebel
, Louis Jong
, John Joseph Minardi
|
Yardımcı Editör
|
Brian Ufberg
, Jade E. Chatham
, Wai Wing Tong
|
Sahne Sanatçısı
|
Jack Rogers
|
1. Kamera Asistanı
|
Russell Kennedy
|
Yapım Koordinatörü
|
Lark Bernini
, Robb Earnest
, Richard Daldry
, Heidi Erl
, Widad Taha
, Ross Lee
, Isobel Thomas
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
David Soukup
, Rachid Quiat
, David Brennan
|
Makyaj Sanatçısı
|
Sarah Mays
, Andrea Pino
, Aimee Lippert
, Maria O'Reilly
, Daria V. Wright
, Alma Izquierdo
|
Yardımcı Butafor
|
Michael D. Gianneschi
, Calvin Tsoi
, Carolyn Lassek
, David Ronan
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Ron Bolanowski
, John D. Milinac
, Kuong Tat Wong
|
Dijital Ortam
|
John Nicolard
, Philip Beckner
, Bill Schultz
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Peter Walts
, Chun-Wan Lam
|
Kamera Teknisyeni
|
Ivan Kadlec
, James W. Apted
, Claudette Barius
, Abderrahim Bissar
, Kevin Boyd
, Shaun Braswell
, Henry Cantor
, Thomas S. Ciciura
, Dan Dobson
, Greg Fausak
, Chris Glomp
, Daniel A. Guerrero
, Tim Guffin
, Louis Jong
, April Kelley
, Russell Kennedy
, Billy Ko
, James Kumarelas
, Chun-Shing Lam
, Chun-Wan Lam
, Didier Lebel
, Wa-wai Luk
, David 'Louie' Lukasik
, Duane Manwiller
, Steven Meizler
, John Joseph Minardi
, Wilson Mylander
, Patrick B. O'Brien
, Felix Rivera
, John S. Robertson
, Spencer M. Rohan
, Jason Storandt
, Paul Toomey
, Jerry Tran
, Peter Walts
, Hunter Whalen
, Sebastián Almeida
, Sam Andrzejewski
, Noah Banks
, Michael Best
, Ian Chriss
, Jim Crowther
, Jaime Dawkins
, Ronald Dragosh
, Mark Funnell
, Bob Gomez
, Benjamin Kilmer
, David Mong
, David Shakibanasab
, Benny Smyth
, Scott Thiele
, Marc Wall
, Mark N. Woods
, Dawn Copeland
, Michael Ryan Burns
|
Ressam
|
Gary Dempsey
|
Operasyon Yöneticisi
|
Julie M. Anderson
, David Brown
, David Kirchner
, Francine Lusser
, Michael Polaire
, Christa Vausbinder
, Johnny Wang
, B. Ted Deiker
, Afnahn Khan
, Mark Scoon
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, H. Leah Amir
, Mardie Anderson
, Erik Andreasen
, Donnell Barnes
, Stephanie Beman
, Lark Bernini
, Ira Blumen
, Nicholas Carranza
, Jonelle Castillo
, Elizabeth Chambers
, David Champion
, Luke Crawford
, Richard Daldry
, Kate Rees Davies
, Ted M. Davila
, Gabe de Kelaita
, Robb Earnest
, Heidi Erl
, Man Fong
, Coco Francini
, Michael Franck
, Pablo Gambetta
, Billy Goldberg
, Heather Gothie
, Natasha K. Griffith
, Gregory C. Haynes
, Susan Hegarty
, Jason Hinkel
, Aaron Ho
, Elizabeth Hurley
, David Lanes
, Chor Chun Lau
, Ina Lereine
, Feyon Li
, Stephanie Logan
, Kathryn Madden
, Joseph Malloch
, Hiromi Marder
, Mousy McCallum
, Darin McCormick-Millett
, Tracey McNamara
, Elaine Mongeon
, Maureen Mottram
, Lisa Nichols
, Colin J. O'Hara
, Matt Ott
, Liz Probst
, RoseMary Prodonovich
, Mayda Renizzi-Holt
, Deborah Ricketts
, Ken Ryan
, Ericka N. Shane
, Matthew Shreder
, Ryan Steinhouse
, Spooky Stevens
, Widad Taha
, Isobel Thomas
, Daniela Tully
, Michael P. Twombly
, George Wong
, Bing Yin
, Kenneth Yoder
, Saad Ajedigue
, Bouchra Bentayeb
, Mustapha Bentayeb
, Mark Blecha
, Genona Blue
, Brittany McCoy Boardman
, William Bowling
, Alrik Bursell
, Alan Chu
, Justin Dybowski
, Larry Gilbert
, Marcy Guiragossian
, Apryl Hill
, Melissa Kaye
, Amir R. Khan
, Paula Lima
, Juliet Lopez
, Daniel A. Parker
, Mohammed Hamza Regragui
, Jason Rickwood
, Rafael Sanz
, Michael C. Smith
, Victor H. Soto
, L. La Mar Stewart
, Jackie Swanson
, Victoria Swanson
, Jennifer Tunberg
, Greg Silverman
, Susannah Greason
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Ali Bakkioui
, Jeff Bova
, Jimmy Carruthers
, Jeannie Cummings
, Shane Greedy
, Thaddeus E. Larkowski
, Dannie Lenz
, Stephen Roland
, George A. Sack
, Kelly Yon
, Mounir Badia
, Guy Bostock
, Bundy Chanock
, Kirk Huston
, Steve Lewis
, Robert Wallace
|
Mekan Yöneticisi
|
Mohamed Benhmamane
, Adam Boor
, David Broder
, Stephen Dirkes
, Dow Griffith
, Angel Ho
, Martin L. Hudson
, Saisie M. Jang
, Dan Kemp
, Ken Lavet
, Daniel Lee
, Mark Mamalakis
, Jonathan Shedd
, Miguel Tapia
, Khalid Ameskane
, James Buxton
, Darrick Chan
, Faical Hajji
, Charlie Hayes
, Ric Perada
, Ben Piltz
|
Editoryal Hizmetler
|
Corey Bayes
, Philip Beckner
, Jade E. Chatham
, John Daro
, Nat Jencks
, Paul Lavoie
, Tamara McDonough
, John Nicolard
, David Rosenthal
, Bill Schultz
, Wai Wing Tong
, Brian Ufberg
, Des Carey
, Amy McGrath
, Dan Muscarella
, Tim Weyers
, Lee Wimer
|
Görsel Efektler
|
Daniel Lorenzo Alvarez
, Aaron Brown
, Shauna Bryn
, Chad E. Collier
, Karl Coyner
, Michael Sean Foley
, Alex Gitler
, Randy Goux
, Peter Hart
, Heather Elisa Hill
, Hiroki Iijima
, Nat Jencks
, Jinnie Pak
, David Rey
, David Santiago
, Aaron Schultz
, Rasha Shalaby
, Thomas J. Smith
, Michele C. Vallillo
, Jason Wardle
, Xye
, Michael S. Harbour
, Raechel Kasprzak
, Gustavo A. Pablik
, Jason Pomerantz
, Chris B. Schnitzer
, Scott Steyns
|
Özel Efektler
|
Michael Ahasay
, Gunter Anderson
, Ron Bolanowski
, Darrell Burgess
, John D. Milinac
, Dieter Sturm
, Heath Winn
, Kuong Tat Wong
, Ryan Evans
, John J. Slove Jr.
|
Ses
|
David Betancourt
, Larry Blake
, Matt Coby
, Scott Curtis
, Dawn Lunsford
, Lisa Gillespie
, Matt Gruber
, Javier M. Hernández
, Angus Mak
, John Pospisil
, Michael Primmer
, Alicia Stevenson
, Billy Theriot
, Dennis Towns
, Mark Weingarten
, David A. Whittaker
, Byron Wilson
, Karl Dondlinger
, Christopher Joseph Harris
, Darin Heinis
, Christopher Mills
, Adam Mohundro
, Neil Riha
, Zach Wrobel
, Nourdine Zaoui
, Oscar Cordova
|
İkinci Birim
|
Trey Batchelor
, Brendon Breese
, Wai Kei Cheng
, Lanbo Cheuk
, Joey Coughlin
, Yann Mari Faget
, Jason Halley
, Ahmed Hatimi
, Gregory Jacobs
, Eric Richard Lasko
, Nikki Lau Siu-Shu
, Cheuk Pan Lee
, Lemon Liu
, Florian Nussbaumer
, Samar Pollitt
, Sunni-Ali Powell
, Andy Spellman
, Jody Spilkoman
, Mohammed Hamza Regragui
|
Makyaj Sorumlusu
|
Fríða Aradóttir
, Kate Biscoe
, Andrea C. Brotherton
, Fannie Chan
, Nathaniel De'Lineadeus
, Stephan Dupuis
, Kay Georgiou
, Alma Izquierdo
, Rosalind Jones-Crosby
, Laurel Kelly
, Aimee Lippert
, Dominic Mango
, Holland Markis
, Sarah Mays
, Maria O'Reilly
, Suzi Ostos
, Mimi Palazon
, Andrea Pino
, Thomas Terhaar
, Samuel Wong
, Daria V. Wright
, Aurora Bergere
, Melinda Dunn
, Latrice Edwards
, Vivian Guzman
, Lisa Jelic
, Chris Lyons
, Cheryl Ann Nick
, Jennifer Tremont
, Vicki Vacca
|
Set Kostümcüsü
|
Iliana Sanchez
, Laura Kaminski
, Brittany McLeod
|
Yapım Sanatçısı
|
Howard Cummings
|
Sinematografi
|
Steven Soderbergh
|
Müzik
|
Cliff Martinez
, Helen Z. Altenbach
, Randy Miller
, Adam Olmsted
, Mac Quayle
, Ryan Robinson
, Dennis S. Sands
, James Thatcher
, Gregory Tripi
, Sam Zeines
, Carter Armstrong
, Tom Hardisty
, Frank Macchia
, Bart Samolis
, Martin St. Pierre
, Darrin McCann
|
Üretim Hizmetleri
|
Zakaria Alaoui
, Chen On Chu
, Gregory Jacobs
, Jonathan King
, Michael Polaire
, Michael Shamberg
, Stacey Sher
, Jeff Skoll
, Ricky Strauss
|
Ses Mikseri
|
Dennis Towns
, Mark Weingarten
|
Set Yapım Asistanı
|
Gabe de Kelaita
|
Ses Donanım
|
Angus Mak
|
Butafor yapımcısı
|
James Bryant Wactor
|
Dolly Sorumlusu
|
Jason Storandt
|
Kostüm Sorumlusu
|
Richard Schoen
, Jennifer Jobst
, Jeanie Baker
, Nancy Cavallaro
, Stella Cottini
, Tom Cummins
, Laura Kaminski
, Brittany McLeod
, Valerie T. O'Brien
, Iliana Sanchez
, Amanda Vinopal
, Jane Blank
, Julia Gombert
, Rachael Ohman
, Tracy Reuter
, Dana Schondelmeyer
, Senna Shanti
, Cassiopeia Smith
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
David Lazan
|
1. Yardımcı Editör
|
Nat Jencks
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Stephanie Gilliam
, Merje Veski
|
Senaryo Süpervizörü
|
Annie Welles
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Larry Blake
, Matt Gruber
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Larry Blake
|
Butafor
|
Brad Einhorn
, Andy Au
|
Set Fotoğrafçısı
|
Claudette Barius
|
Diyalog Editörü
|
David A. Whittaker
, Matt Coby
, Byron Wilson
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Kate Biscoe
|
Kuaför
|
Kay Georgiou
, Andrea C. Brotherton
, Thomas Terhaar
, Holland Markis
|
Set Yapımcısı
|
Zakaria Alaoui
, Chen On Chu
|
İnşaat Koordinatörü
|
Robert J. Carlyle
, Aaron Shores
, Tyler Osman
, Bruce Hui
|
Oyuncu Seçimi
|
Carmen Cuba
, Nina Henninger
, Claire Simon
, Madalena Chan
, Emma Fletcher
, Katrina Wandel George
, Aaron Ho
, Rich King
, Bill Marinella
, Becca McCracken
, Amy Newbold
, Erin Stewart Tiedje
, Shelby Cherniet
, Rose Locke
, Jessica Gisin Needham
, Antonin Schopfer
, Amanda Tabak
, Michael Warwick
|
Senaryo
|
Scott Z. Burns
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Howard Cummings
|
Yönetici yapımcı
|
Michael Polaire
, Jonathan King
, Jeff Skoll
, Ricky Strauss
|
Yapımcı
|
Michael Shamberg
, Stacey Sher
, Gregory Jacobs
|
Kostüm Tasarımı
|
Louise Frogley
|
Set Dekorasyon
|
Cindy Carr
|
Editör
|
Stephen Mirrione
|
Görüntü Yönetmeni
|
Steven Soderbergh
|
Sanat Yönetimi
|
Abdellah Baadil
, Simon Dobbin
, David Lazan
, Joseph J. Allen
, Andy Au
, Nina Bachmann
, Dean Backer
, Nate Belove
, David Brennan
, Robert J. Carlyle
, Chewie K. Darsow
, Gary Dempsey
, Tanja Deshida
, Brad Einhorn
, Rod England
, Ricky Eyres
, Michael D. Gianneschi
, Stephanie Gilliam
, Lee Gordon
, Kristin Hanson
, Bruce Hui
, Margaret Hungerford
, Eric R. Johnson
, David W. Krummel
, Franziska Kummer
, Tani Kunitake
, Jason Lam
, Carolyn Lassek
, Zoe Lee
, Andrew Murdock
, James Nichols
, Jon Nicholson
, Roderick Nunnally
, Tyler Osman
, Jeff Ozimek
, Jami Primmer
, Rachid Quiat
, Shari Ratliff
, Shane Reed
, Brent Regan
, Jack Rogers
, David Ronan
, Aaron Shores
, David Soukup
, Bret August Tanzer
, Karen Teneyck
, David Tennenbaum
, Scott Troha
, Calvin Tsoi
, Wai-Yin Tsoi
, Merje Veski
, James Bryant Wactor
, Kloud Wan
, Michael C. Woodcock
, Carrie Yiu
, Susan Alegria
, Paul Allen
, Colin Bach
, Nicole Balzarini
, Anthony Barracca
, Phillip Ellman
, Anthony Joseph Fatigato
, Carol Francoso
, Gary Happ
, Steve Hull
, Abdenabi Izlaguen
, Konrad Lewis
, Nathan Mack
, Quentin Matthys
, Jono Moles
, Katy Moore-Kozachik
, Chad Owens
, Walter J. Piers
, Taraja Ramsess
, Katrina Rice
, Greg Sanger
, Larry Szymanowski
, Jody Weisenfeld
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Shari Ratliff
, Carrie Yiu
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Cliff Martinez
|
Boom Operatörü
|
Michael Primmer
, Javier M. Hernández
|
Başlık Tasarımı
|
Darin McCormick-Millett
|
Elektrikçi
|
Abderrahim Bissar
, Henry Cantor
|
Kameraman
|
Duane Manwiller
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Thomas J. Smith
, Randy Goux
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Jeanie Baker
, Tom Cummins
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Jinnie Pak
, Michele C. Vallillo
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Emma Fletcher
, Becca McCracken
, Katrina Wandel George
|
Set Tasarımı
|
David Tennenbaum
, David W. Krummel
, Jami Primmer
, Jason Lam
|
Kast Asistanı
|
Amy Newbold
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Florian Nussbaumer
, Yann Mari Faget
, Trey Batchelor
, Jody Spilkoman
, Wai Kei Cheng
, Samar Pollitt
, Nikki Lau Siu-Shu
, Cheuk Pan Lee
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Fríða Aradóttir
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Gregory Jacobs
, Ahmed Hatimi
, Lemon Liu
, Lanbo Cheuk
|
Baş Kuaför
|
Dominic Mango
, Laurel Kelly
, Samuel Wong
|
Şive Koçu
|
Susan Hegarty
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Stephan Dupuis
, Suzi Ostos
, Fannie Chan
|
Yardımcı Dublör
|
Monika Sloan
|
Dublörler
|
Dan Bell
, Janeshia Adams-Ginyard
, Robin Bonaccorsi
, Rocky Capella
, Paul Crawford
, Tobiasz Daszkiewicz
, Lisa Dempsey
, Tom Ficke
, James Fierro
, Mark Harper
, Sara Holden
, Larry Lam
, Rick Le Fevour
, Tom Lowell
, Daniel Maldonado
, James Mammoser
, Mike Martinez
, Danton Mew
, Natalie M. Meyer
, Alexandre Ottoveggio
, Michael Owen
, Brian Peters
, Rex Reddick
, R. A. Rondell
, Courtney Schwartz
, Greg Sloan
, Monika Sloan
, James D. Weston II
, Rich Wilkie
, Liisa Cohen
, Aaron Crippen
, Elizabeth Davidovich
, Patrick Dunham
, Todd Gillenardo
, Dante Ha
, Tim Halpin
, Michael Hilow
, Mary Karcz
, Luke Kearney
, Jason Kehler
, Kevin Larson
, Matthew LeFevour
, Will Leong
, Christian Litke
, Jeff Mosley
, Marty Murray
, Chris Nolte
, Linda Perlin
, Scott Philyaw
, Jeff Shannon
, Lonnie R. Smith Jr.
, Kevin Sorensen
, Todd Rogers Terry
, John Turk
, Tony Vella
, Ryan Young
, Robin Lynn Bonaccorsi
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
John S. Robertson
, Spencer M. Rohan
, Wilson Mylander
|
Yapım Yöneticisi
|
David Brown
, Francine Lusser
, Johnny Wang
|
Yazar
|
Spooky Stevens
|
Genel
|
David Betancourt
, Scott Curtis
, Dawn Lunsford
, Alicia Stevenson
, Nancy Cavallaro
, Heath Winn
, Tiago Santos
, Paul Lavoie
, Lisa Nichols
, Bill Marinella
, Nat Jencks
, Aaron Schultz
, Aaron Brown
, Jason Wardle
, Steven Meizler
, James W. Apted
, David Rosenthal
, Bret August Tanzer
, John Daro
, Greg Fausak
, Karen Teneyck
, Elizabeth Chambers
, Paul Toomey
, Rich King
, Mimi Palazon
, Amanda Vinopal
, Rasha Shalaby
, Tim Guffin
, Chun-Shing Lam
, Feyon Li
, Liz Probst
, Jonelle Castillo
, Aaron Ho
, Stephanie Logan
, Hiromi Marder
, Ira Blumen
, Daniela Tully
, Rosalind Jones-Crosby
, Felix Rivera
, Gunter Anderson
, Wa-wai Luk
, Billy Ko
, Hunter Whalen
, Shaun Braswell
, Alex Gitler
, Hiroki Iijima
, Elizabeth Hurley
, Erik Andreasen
, Heather Gothie
, Billy Goldberg
, Natasha K. Griffith
, Tracey McNamara
, David Rey
, Stephen Mirrione
, Linda Perlin
|