Oslo, August 31st Yorumları

Oslo, August 31st filmi detayları

@kiti

1 ay önce

8 / 10

Bu zamana kadar nasıl izlememişim dediğim mükemmel bir film. Konusu ve bunun oldukça sakin bir şekilde işlenişi, oyuncunun mükemmel performansı, görüntüler.. Ne diyebilirim ki müthiş..

@queenlightx

2 ay önce

3.1 / 10

"Bana arkadaşlıkların, sadece ismini bildiğin birer yabancı olana dek nasıl çözüldüğünü hiç anlatmadılar."

@queenlightx

2 ay önce

3.1 / 10

Bana zorla film izletiyorlarmış gibi izliyorum. Sürekli ara verdim. Asla filme odaklanamıyorum. Çok sıkılıyorum izlerken. Şimdi güzel bir şeyler olacak, güzel manzaralar göreceksin sabret fln diyorum kendime. İyileşecek film, hissettirecek duygusunu diyorum yok olmuyor. Bitirebilir miyim emin değilim.

@furkankavak

1 yıl önce

8 / 10

Duygu yoğunluğu yüksek bir film, abartısız bir anlatım. Lokasyonlar harika.

@masquerade

3 yıl önce

Norveç sokaklarını çok güzel biçimde çekmişler. Küçük ayrıntıların ne kadar değerli olduğunu fark ettim bu filmde örneğin kızın havuza sensiz girmem dedikten birkaç saniye sonra girmesi gibi. En etkileyici sahnesi de sanırım kafe sahnesiydi kafede başka insanları dinlemek onlara kulak vermek çok zevkli bir aktivite bence. Bir gün tek başıma kafeye gidip insanların neler konuştuğunu analiz etmek isterdim. Filmdeki karakterimiz gibi adamlar her şeye bir anlam yüklerler ve kendilerini kafalarında yiyip bitirirler sanırım bende böyleyim bazen ayrıntılara takılı kalabiliyorum. Adamımızın film boyunca karşısına bir sürü olumlu olay çıkıyor aslında mesela uyuşturucu geçmişine rağmen işe kabul ediliyor partide kızlarla arası iyi oluyor ama adam kendini o ezik psikolojiden çıkaramadığı için mutlu olamıyor. Filmin sonunda da bu çizgisini bozmadan sonlanması üzdü.

@kuzgunadam

3 yıl önce

7.3 / 10

boşa giden hayatların en sade en öz hali. İnsan üzülüyor

@ezgi124

3 yıl önce

bir neden aradı, film bulmak istediği neden ya da nedenleri arayışıyla geçti, bulamamasıyla da bitti.

@aysenur_teke

3 yıl önce

9.1 / 10

Sıradanlığın dayanılmaz hafifliği

@ebus_durak

5 yıl önce

Dostum gayet başarılı bir eleştiri. Emeğine sağlık!

@olanzveins

6 yıl önce

7.4 / 10

Derinlikli diyaloglarıyla, özellikle yabancılaşmaya, varoluşşal sıkıntılara'da dem vuran harika bir filmdi. Karakterin yaşadığı katarsis muhteşem boyuttaydı.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL