Yönetmen
|
Kevin Fair
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yönetici yapımcı
|
Joel S. Rice
, Kevin Fair
, Martha Williamson
, Michael Prupas
|
Yapım Koordinatörü
|
Yale Kussin
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Cody Rusinko
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Dawn Knight
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Greg Stewart
, Angelo Nicoloyannis
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jeff MacIntyre
|
Ses Editörü
|
Angelo Nicoloyannis
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Tana Lynn Moldovanos
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jennifer Kipps
|
Ses Tasarımcısı
|
Jeff Jackman
|
Yapım Yöneticisi
|
Allen Lewis
|
1. Kamera Asistanı
|
Braden Batsford
, Shane McLeod
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Catherine Kretz
|
Işık Şefi
|
Tyler Walzak
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Dean Fitzpatrick
|
Boom Operatörü
|
Paul Novokshonoff
|
Diğer
|
Chris Bedyk
, Sean Hanlin
, Yale Kussin
, Jojo Lau
, Richard O'Sullivan
, Ian Doig
, Hayley Read
, Sam Marshall
, Laura Obenaus
|
Set Dekorasyon
|
Sean Riley Kirby
|
Baş Kuaför
|
Nicole Rhianne Wise
|
Yardımcı Editör
|
Jorelle Miranda
, Michael Jacobsen
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Mark Mcdonald
|
Ses Mikseri
|
Tad Nazar
|
Işık Asistanı
|
Poya Reisi
|
Ulaşım Şefi
|
Stefano Chimarios
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Laura Obenaus
, Adrian Bojidar
|
Yapım Muhasebecisi
|
Tania Susi
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Heather Ohlin
, Julia Evans
, Paul Hawley
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Maria Tyson
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Erin Dixon
|
Diyalog Editörü
|
Christopher Cleator
|
Dublörler
|
Hugo Steele
|
Mekan Yöneticisi
|
Kelsey Fonda
, Michael Farias
|
Televizyon Oyunu
|
Martha Williamson
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Barry Liu
|
Oyuncu Seçimi
|
Jackie Lind
, Patrick Baca
, Shana Landsburg
, Sara Brown
, Doreen Ferreira
|
Müzik
|
James Jandrisch
, Valerie Biggin
, Jeff Tymoschuk
|
Editör
|
Tony Dean Smith
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Renee Read
|
Görüntü Yönetmeni
|
Adam Sliwinski
|
Yapımcı
|
Harvey Kahn
|
Danışman Yapımcı
|
Renee Read
, Brandi Harkonen
, Allen Lewis
, Marcie Gold
|
Kreatör
|
Martha Williamson
|
Sanat Yönetimi
|
Justin Ludwig
, Stacey Caldwell
, Paxton Downard
|
Kostüm Tasarımı
|
Rebekka Sorensen
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Matthew Blecha
|
Butafor
|
Paxton Downard
|
Ses efektleri Editörü
|
Jeff Jackman
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Darcy Davis
|
Kameraman
|
Dale H. Jahraus
, Wayne MacConnell
|
Hikaye
|
Martha Williamson
, Brandi Harkonen
|
Set Fotoğrafçısı
|
Bettina Strauss
|
Müzik Süpervizörü
|
Valerie Biggin
|
Senaryo Süpervizörü
|
Tahnee Curtis
|
Koreograf
|
Richard O'Sullivan
|
Üretim Hizmetleri
|
Kevin Fair
, Marcie Gold
, Brandi Harkonen
, Harvey Kahn
, Allen Lewis
, Michael Prupas
, Renee Read
, Joel S. Rice
, Martha Williamson
, Ken Forsberg
|
Sinematografi
|
Adam Sliwinski
|
Operasyon Yöneticisi
|
Dawn Knight
, Allen Lewis
|
İkinci Birim
|
Matthew Blecha
, Catherine Kretz
, Jean-Sebastien Normandeau
|
Ses
|
Christopher Cleator
, Jeff Jackman
, Greg Stewart
, Andy Welker
|
Özel Efektler
|
Darcy Davis
|
Görsel Efektler
|
Barry Liu
|
Kamera Teknisyeni
|
Braden Batsford
, Dale H. Jahraus
, Tegan Kolodinski
, Wayne MacConnell
, Dez May
, Shane McLeod
, Cody Rusinko
, Bettina Strauss
, Tyler Walzak
, Chris Bedyk
|
Kostüm Sorumlusu
|
Brooke Wilcox
, Amy Hetland
|
Editoryal Hizmetler
|
Jimmy Hsu
, Shaun Lang
, Jorelle Miranda
, Kevin Reid
, Gary Shaw
|
Genel
|
Jay Harada
, Kevin Reid
, Doreen Ferreira
, Don Harrison
, Ian Mackie
, Amy Hetland
, Sara Brown
, Rick Senechal
, Kelsey Fonda
, Sean Hanlin
, Shaun Lang
, Jimmy Hsu
, Svatia Sakarova
, Sepideh Merchant
, Sarah Pennington
, Alex Mcrae
, Sarah Dalziel
, Riley Harvey
, Maria Gleeson
, Kyle Douglas Murray
, Randy Rohrback
, Peter Leung
, Bailey Mills
, Bardia Garshasebi
, Tony Dean Smith
, Aleks Pichlak
|