Yönetmen
|
Roger Kumble
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Jennifer Gibgot
, Mark Canton
, Courtney Solomon
, Michael Wexler
, Nicolas Chartier
, Brian Pitt
, Anna Todd
, Aron Levitz
|
İkinci Birim
|
Tony Niknejadi
, Chad Rosen
, Chris Wright Jr.
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andrew Rice
|
Set Tasarımı
|
Jonathan McCarter
|
Ses efektleri Editörü
|
Mason Kopeikin
|
Üretim Hizmetleri
|
Vassal Benford
, Mark Canton
, Nicolas Chartier
, Jonathan Deckter
, Jennifer Gibgot
, Eric Lehrman
, Aron Levitz
, Andrew Panay
, Brian Pitt
, Bob Shapiro
, Courtney Solomon
, Anna Todd
|
Yapım Sanatçısı
|
Lynne Mitchell
|
Set Dekorasyon
|
Brittany Upchurch
|
Makyaj Sorumlusu
|
Stephanie Arble
, Steve Battaglia
, Andrea C. Brotherton
, Demiko Majik DeCosta
, Katy DiMondi
, Talya Melvey
|
Operasyon Yöneticisi
|
Nancy Kirhoffer
, Kathy Chambless Oliver
, David Shojai
|
Ses
|
James Bowman
, Philip Conrad
, Dave Goetter
, Matt Hovland
, Matthew Kallen
, Mason Kopeikin
, Shacora Mitchell
, Westley Moore
, Michael Perricone
, Andrew Rice
, Richard Marty Simpson
, Filip Stefanowski
, Jacek Wiśniewski
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Matthew Kemper
|
Görsel Efektler
|
Kaya Herman
, Matthew Kemper
, Siddhartha Maganti
, Balaji Sreedharan
|
Kamera Teknisyeni
|
Suman Allakki
, Cooper Dunn
, Tom Hutchinson
, Colin Lutke
, Wayne Mann
, Connor O'Malley
, Troy Toebben
, Sterling Wiggins
, Ronald H. Hynson
, Radoi Nikolov
|
Editoryal Hizmetler
|
Angelique Perez
, Mike Sowa
|
Mekan Yöneticisi
|
Jimmie Bullis
, Sean Crane
, Nick DaLonzo
|
Senaryo Süpervizörü
|
Mia Brassell
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Stephen Edward Austin
|
Diğer
|
Zack Annesty
, Lacie Ratliff
, S.R. Conger
, Taylor Conrod
, Ronald J. Levin
, Mark Meloccaro
, Sarah Rossman
, David Shojai
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, George Watson
|
Dublörler
|
Kevin Beard
, Paul Burke
, Reece Fleetwood
, Lex D. Geddings
, Dean Grimes
, Casey Hendershot
, Cal Johnson
, Nicole Marines
, Preston Schrag
|
Kostüm Sorumlusu
|
Johnna Thomas
, Jess L. Johnson
, Jordan Johnson
, Ginger Knussmann
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Alex Hillkurtz
|
Yapım Yöneticisi
|
Nancy Kirhoffer
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Andrea C. Brotherton
|
Müzik
|
Justin Caine Burnett
, Josh Kessler
|
Editör
|
Anita Brandt-Burgoyne
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Chad Rosen
|
Kostüm Tasarımı
|
Meagan McLaughlin
|
Sanat Yönetimi
|
Heather R. Dumas
, Sharai 'Sara' Corral
, Hank Curtis
, D. Tobias Denney
, Jeffrey Mastney
, Jonathan McCarter
, Kevin Welborn
, Bogdan Bogdanov
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Stephanie Arble
|
Görüntü Yönetmeni
|
Larry Reibman
|
Sinematografi
|
Larry Reibman
|
Oyuncu Seçimi
|
Chelsea Ellis Bloch
, Marisol Roncali
, Susan Boyajian
, Devan Gerlach
|
Yönetici yapımcı
|
Vassal Benford
, Andrew Panay
, Jonathan Deckter
, Eric Lehrman
|
Yapım Sorumlusu
|
Kathy Chambless Oliver
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Lynne Mitchell
|
Set Yapımcısı
|
Bob Shapiro
|
Senaryo
|
Anna Todd
, Mario Celaya
|
Kitap
|
Anna Todd
|
Kuaför
|
Steve Battaglia
, Demiko Majik DeCosta
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Tony Niknejadi
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Katy DiMondi
|
Set Kostümcüsü
|
Ginger Knussmann
|
Genel
|
Chelsea Ellis Bloch
, Marisol Roncali
, Chris Wright Jr.
, Anita Brandt-Burgoyne
|