Yönetmen
|
James Mangold
|
Senarist
|
Jason Keller
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editoryal Yapım Asistanı
|
A.R. Björklund
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Kristen Kopp
|
İnşaat Formeni
|
Philip Ginolfi
|
Işık Süpervizörü
|
Taylor Lenton
|
Işık Sanatçısı
|
Ryan D. Hansford
|
Senaryo Danışmanı
|
Ron Peters
|
Kostüm Koordinatörü
|
Caitlin Doolittle
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jenni Brown Greenberg
, Gil Allan
, Randi Owens Arroyo
, Jennifer Aspinall
, Maud Baron
, Veronique Bosle
, Rhonda Ann Burns
, Laura Calvo
, Nanci Cascio
, Gloria Pasqua Casny
, Valérie Chapelle
, Kirsten Coleman
, Heather Cummings
, J.C. Davis
, Doniella Davy
, Ken Diaz
, Corrina Duran
, Selena Evans-Miller
, Sharisse Fine
, Jeong-Hwa Fonkalsrud
, Tyson Fountaine
, Jane Galli
, Jennifer Brown Greenberg
, Meghan Heaney
, Cynthia Hernandez
, Roxie Hodenfield
, Connie Kallos
, Elaine Thomas
, Theodora Katsoulogiannakis
, Janice Kavanagh
, Brent Keene
, Gaby Macias
, Aubrey Marie
, Robert C. Mathews III
, Randi Mavestrand
, Ken Niederbaumer
, Alex Noble
, Yesim 'Shimmy' Osman
, Kay Philips
, Erik Porn
, Shaquanta Green
, Karrieann Heisner Sillay
, Lexx Staats
, Georgette Sweet
, Robert Wilson
, Amy Wood
, Lisa Buono
, Gabby Suarez
, Nancie Rooney
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Christine Mouchard
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Chelsey Morin
|
Ses Tasarımcısı
|
David Gianmarco
, Jay Wilkinson
|
Görsel Efekt Öncesi Süpervizörü
|
Clint G. Reagan
|
Üretim Hizmetleri
|
John Bernard
, Dani Bernfeld
, Peter Chernin
, Anthony Dixon
, Aaron Downing
, Lucas Foster
, Kevin Halloran
, James Mangold
, Michael Mann
, Adam Somner
, Jenno Topping
, Alex Young
|
Sahne Sanatçısı
|
Donald Fulmer
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Russ Sueyoshi
|
Modelleme
|
Qazi Hamza Javed
|
Işık Teknisyeni
|
Alejandro J. Castillo
, Thomas McCarty
, Eddie A. Reid IV
, Eric Tolzmann
, Ffilip Bolton
, Stephen Martin Paull
, Cristian Cazor
, John Charles Schneider
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Noah Vice
, David Cunningham
, David Bemi
, Ross McCabe
, Steve Mihaylov
|
Işık Asistanı
|
Morten Petersen
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Justin Golden
, Thomas Scott Holland
, Abhijitsinh Gohil
, Don Kemmer
, Hawkins DuBois
, Zach Groves
, Nathan Parade de la Feraude
, Alessandra Spadaro
|
1. Kamera Asistanı
|
Nino Neuboeck
, Robert M. Sagaser
, Jimmy Ward
, Cary Lalonde
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Bogdan Iofciulescu
|
Yardımcı Editör
|
Christopher Rucinski
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Danny Diamond
, Stephanie L. Allen
|
Sinematografi
|
Phedon Papamichael
|
Ses Mühendisi
|
Samuel R. Green
, Geoff Ethridge
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, Robert Amico
, Laurent Andruet
, Adriano Aragon
, Christian Aubert
, David Babbitt
, Emmanuelle Balestrieri
, Hunter Barcroft
, Vincent Befi
, Mauro Blanco
, Emmett Brannen
, Nancy Bressolles
, Doug Burch
, Andrew Catania
, Cathy Cavadini
, Nicholas Charron
, Michael R. Ciminna
, Jeffery Clifton
, Will Collyer
, Elizabeth Cooke
, Guillaume Dabinpons
, Jean-Louis Darville
, Flavie de Langautier
, John DeMita
, Aaron Fors
, Massi Furlan
, Julianne Gabert
, Laura Gary
, Willow Geer
, Charlotte Gleason
, Michael Gough
, Frederik Hamel
, Victoria Hanlin
, Barbara Harris
, Doris Hellmann
, James Henderson
, Andy Hirsch
, Craig Hosking
, Ryan Hosking
, Ozzy Inguanzo
, Darren Jacobs
, Floyd Justice
, Kim Khoo
, David O. Krupnick
, Michael Lafuente
, Chelsea Madison
, Jason Marconi
, Cathy Marshall
, Hugo Pierre Martin
, Jeremy Maxwell
, Mimi N. McGreal
, Tim Monich
, Daniel Mora
, Shanna Morrow
, Alan Murphy
, Levi Nunez
, Colin J. O'Hara
, Hailey Oltman
, Jason Pace
, Dominic Pacitti
, Gio Paredes-Utforskare
, Valentine Payen-Wicaksono
, Geoff Pilkington
, Jim Pirri
, Sally Potters
, Carrie Prince
, Alex Puccinelli
, Myriam Rak
, David J. Randolph
, Valeria Milenka Repnau
, Thomas Roberts
, M. Ross-Michaels
, Hans Schoeber
, Alan Searcy
, Sharon M. Segal
, Bruno Stephane
, Jeffrey D. Stevens
, Regina Taufen
, Jodi Tripi
, Samantha Varchetto
, Andreana Weiner
, Jeff Winn
, Alex L. Worman
, Nora Wyman
, Tyler John Young
, Kit Conners
, Corey Crandall
, Conrad T. Curtis
, Trent Dickens
, Akil Jackson
, Houston Jones
, Xavier Leblanc
, Garrett Lee
, Howard R. Schuster
, Victoria Sherman
, Drey Jordan Singer
, Laura Torrance
, Lasha Zambakhidze
, Blake Simon
, Gabriel Rodriguez
, Sylvianne Chebance
, Giuseppe Russo
, Aaron Mager
|
Ses Donanım
|
Bryan Mendoza
|
Dublörler Koordinatörü
|
Robert Nagle
, Jeremy Fry
|
Diyalog Editörü
|
Polly McKinnon
|
Boom Operatörü
|
Craig Dollinger
|
Müzik Editörü
|
Ted Caplan
|
Ses efektleri Editörü
|
Eric A. Norris
|
Ses Kayıtçısı
|
Tim Gomillion
, Jesse Johnstone
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Smokey Cloud
|
Yapım Koordinatörü
|
Sally Potters
|
Teşekkürler
|
Luka Bale
, Alexia Barroso
, Miloš Forman
, Sibi Bale
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Trevor Tavares
, Ian Stone
|
Yapım Sanatçısı
|
François Audouy
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Brian Bailey
, Moore Brian
, Gilles Camy
, Erik Coutts
, Nathan Hardcastle
, Charles Heidet
, Austin Hunter
, George A. Sack
, Olivier Suffert
, J.T. Thayer
, Thomas Van Schaick
, Chris Walden
, Doug Wright
, Seth Zielicke
|
Mekan Yöneticisi
|
Maria T. Bierniak
, Erin Burns
, Tristan Daoussis
, Arnaud Kaiser
, Cait Murray
, Morgan Patterson
, Aaron Gutentag
, Justin M. Hamilton
, Ian MacGregor
, Dustin Pitan
, Ryan Schaetzle
, John Blake
, Rick Surad
|
Editoryal Hizmetler
|
John Berri
, A.R. Björklund
, Matt Blouin
, Hershel Cohen
, Leeza Diott
, Hunter Furnish
, Sandra Grubb
, Skip Kimball
, Christopher McDonald
, Christopher Rucinski
, John St. Laurent
, Tashi Trieu
, Nicholas Winkelmann
, Gregory Earls
|
Animasyon
|
Stewart Alves
, Emil Simeonov
, Jye Skinn
|
Kamera Teknisyeni
|
Alfred Ainsworth Jr.
, Michael Ambrose
, Benjamin Baggott
, Jamie Baglio
, Greg Baldi
, Michael Bauman
, Abdelkarim Belkasemi
, Beau Bellanich
, John Betancourt
, Ffilip Bolton
, Mike Bonnaud
, Kai Borson-Paine
, Kevin Brenner
, Adrienne Brown
, Jeremy Brussell
, Alejandro J. Castillo
, Cristian Cazor
, Larry Cha
, Peter Chrimes
, Richmond G. Cogswell
, Justin Cowart
, Andrew Crankshaw
, Thomas M. Dangcil
, James 'Spud' Danicic
, Lonny Danler
, Jacob Depp
, Barrett Donner
, Rusty Edmonson
, Charles Ehrlinger
, Matt Floyd
, Sarah Galley
, Ray Garcia
, Justin Geoffroy
, Cory Geryak
, Anil Gonnabathula
, Craig Grossmueller
, Zsolt P. Haraszti
, Jordan Harriman
, Erik F. Hill
, Jessica Hoffman
, Bogdan Iofciulescu
, Jonathan Irizarry
, Matthew Kelly Jackson
, Milan Janicin
, Cameron Jones
, Brett Junod
, Hiro Kakuhari
, Michael Kennedy
, Brian Knox
, Michael Koepke
, Cary Lalonde
, Matthew Lim
, David Luckenbach
, Larry Markart
, Thomas McCarty
, Timothy McCrary
, Maurice K. McGuire
, Igor Meglic
, Luis Moreno
, Andrew Kyle Morrison
, Merrick Morton
, Christofer Moscoso
, Brian Mussetter
, Gaylen Nebeker
, Nino Neuboeck
, Joseph Harold Page
, Jamie Pair
, Harrison Palmer
, John Paul Palmer
, Onofrio Nino Pansini
, Nick Papanickolas
, Jerry Patton
, Stephen Martin Paull
, Morten Petersen
, Brian A. Pitts
, Kalia Prescott
, Kyle Pugsley
, Eddie A. Reid IV
, Robert M. Sagaser
, P. Scott Sakamoto
, John Charles Schneider
, Daniel R. Schroer
, Josh Smith
, Roger Spain
, Lucas Staley
, Jeff Sterner
, Kevin Sun
, Mark Suveg
, John Taggart
, Don Telles
, Felix Terreyre Saint-Cast
, Tommy Tieche
, Manning Tillman
, Eric Tolzmann
, Jason Tubbs
, Mike Tyson
, Mike Visencio
, Jimmy Ward
, James D. Wickman
, Satoshi Yamazaki
, Michael Zogleman
, Jeff Barco
, Ronald H. Hynson
, Gideon Markham
|
Görsel Efektler
|
Beverly Abbott
, Samantha Abda
, Brian Adler
, Chris Anderson
, Demián Astur
, Gaetan Baldy
, Rosario Barbera
, Ron Barr
, Thomas Baxter
, Jo Ann Cordero Belen
, Luca Bellano
, David Bemi
, Jayden Beveridge
, Robert Beveridge
, Baljot Bhatti
, Rachel Bianculli
, Valentina Biffi
, Rebecca Bogert
, Gaia Bussolati
, Noémie Cauvin
, Jason Chen
, Eric D. Christensen
, Jimi Clark
, Karen Clarke
, Ian Cope
, David Cunningham
, Alexandra Daunt Watney
, Gayanath Dayasundara
, Bruno Martins de Azevedo
, Rajbir Dhalla
, James Dornoff
, Hawkins DuBois
, Olivier Dumont
, Laurens Ehrmann
, Josh Ellem
, Mathias Frodin
, Sarah Fuller
, Michael Gaiser
, Steve Garrad
, Deborah Giarratana
, Abhijitsinh Gohil
, Justin Golden
, Holly Gosnell
, Matt Greig
, Francesco Grisi
, Zach Groves
, Joe Hagg
, Sam Hancock
, Ryan D. Hansford
, Benjamin Hardy
, Peter Hart
, Gunnar Heiss
, Laura J. Hill
, Thomas Scott Holland
, Fabian Holtz
, Cale Jacox
, Chris Janssen
, Qazi Hamza Javed
, Alexandria Johnson
, Nikhil Kamboj
, Don Kemmer
, Karthik Kesiraju
, Sean Kilkenny
, Se-kwon Kim
, Julianna Kolakis
, Matt Kowaliszyn
, Mateusz Krzastek
, Oscar Lacson Jr.
, Taylor Lenton
, Rachel Litz
, Giles Longman
, Maritza Louis
, Richard Lukacs
, Leo Luxford
, Mathew Mackereth
, Julien Martins
, Ashley Mason
, Ross McCabe
, Jim McVay
, Harry Medlin
, Juan Melgoza
, Joel Michael
, Steve Mihaylov
, Carlo Monaghan
, Sara Moore
, Dave Morley
, Emily C. Moye
, Bryant Mudd
, Priyank Murarka
, Kiruba Nanthan
, Abby Nath
, Siraphurin Nimmahnratanakul
, Tim Palgut
, Eugene Paluso
, Nathan Parade de la Feraude
, Foram Pardiwala
, Ratnesh Patel
, Harshal Patil
, Bethany Pederson Onstad
, Teddy Phuthanhdanh
, Guillermo Ramos
, Clint G. Reagan
, Florent Revel
, Robin Reyer
, Jonathan Reynolds
, Tavis Roberts
, Petr Rohr
, Jesse Russell
, Barry Safley
, Malte Sarnes
, Fabio Scotellaro
, Matthew Shaw
, Steve Shearston
, Drew Shields
, Kathy Siegel
, Alessandra Spadaro
, Igor Staritsin
, Daniel Steart
, Russ Sueyoshi
, James Tavet
, Tyler Tometich
, Hao Truong
, Miquel Ubeda
, Ed Ulbrich
, Mauricio Valderrama
, Noah Vice
, Kiara Walker
, Thaddeus Warren
, Christal Wolgamott
, Tabitha Woodman
, Jesús L. Yapor
, Michelle Yu
, Derek Zavada
, Nathan Zeppel
, Joseph B. Conmy IV
, Stefano Leoni
, Jadrien Cousens
, Rémi Pierre
, Shailey Horton
, Carl Jackson
|
Özel Efektler
|
Steve Austin
, Kevin Bowers
, Mark R. Byers
, Cameron Davidson
, Omid Gharakhanian
, Joe Love
, Chelsea Madison
, Wes Mattox
, Ken Rudell
, Mark Stanton
, Keith Suzuki
, Charles-Axel Vollard
, Tom von Badinski
, Chris L. Ward
, Patrick Edward White
, Clayton Byers
|
Ses
|
Davi Aquino
, George Atkins
, David Betancourt
, Stéphane Bucher
, Richard Bullock Jr.
, Charlie Campagna
, Cary Clark
, Smokey Cloud
, Jack Cucci
, John T. Cucci
, Mark DeSimone
, Craig Dollinger
, Richard Duarte
, David Giammarco
, Tim Gomillion
, Samuel R. Green
, Jack Heeren
, Goro Koyama
, David Lucarelli
, Anna MacKenzie
, Andy Malcolm
, Paul Massey
, Polly McKinnon
, Bryan Mendoza
, Steven Morrow
, Eric A. Norris
, Dan O'Connell
, Eric Potter
, Kevin Schultz
, Christine Sirois
, John Soukup
, Jerrell Suelto
, Karl Sveinsson
, Donald Sylvester
, Don White
, Jay Wilkinson
, Jenna Dalla Riva
|
İkinci Birim
|
Cheyenne Corre
, Frederic Dagmey
, Mathilde Dory
, Jean Ghesquiere
, Jeff Goodell
, Andrea Hachuel
, Christian Labarta
, Charlyne Liquito
, Barbara Lontkowski
, David Marnell
, Dixon McPhillips
, Jeff Overfield
, Elsa Payen
, Darrin Prescott
, Adam Somner
, Ian Stone
, Tyler Stratton
, Trevor Tavares
, Kasia Trojak
, Marvin Williams
, Josh Montes
, Blake Simon
|
Terzi
|
Jade Brandt
|
Operasyon Yöneticisi
|
Maxime Couteret
, Aaron Downing
, Kevin Halloran
, Gretel Twombly
, Sasha Veneziano
, Matthew Wells
|
Elektrikçi
|
Rusty Edmonson
, Andrew Kyle Morrison
, Jamie Baglio
, Benjamin Baggott
, Kevin Brenner
|
Video Assist Operatörü
|
Mark Suveg
|
Prodüksiyon Tasarım
|
François Audouy
|
Set Kostümcüsü
|
Philip Maldonado
, Andrew Nelson
, Damien Quinn
, Jessica Posada
|
Kuaför
|
Connie Kallos
, Rhonda Ann Burns
, Robert Wilson
, Nanci Cascio
, J.C. Davis
, Meghan Heaney
, Shaquanta Green
, Georgette Sweet
|
Set Fotoğrafçısı
|
Merrick Morton
|
Dublörler
|
Matt Mullins
, Wade Allen
, Brian Avery
, Ben Aycrigg
, David Babbitt
, Heather Bonomo
, Todd Bryant
, Joe Bucaro III
, Chris Carnel
, Wyatt Carnel
, Mark Chadwick
, Alex Chansky
, Doug Coleman
, Clay Cullen
, Paul Dallenbach
, Niko Dalman
, Mike DeMille
, Philip Dido
, Anthony DiRocco
, Danny Downey
, Shauna Duggins
, Colin Follenweider
, Kevin Foster
, Tanner Foust
, Jeremy Fry
, Mickey Giacomazzi
, Lance Gilbert
, Levi Gilbert
, Tim Gilbert
, Jason Gray
, Dean Grimes
, Adam Hart
, Steve Hassenpflug
, Cassidy Vick Hice
, Ryan Hosking
, Samuel Hubinette
, Zach Hudson
, Karin Justman
, Jason Kehler
, Henry Kingi
, Daniel Leavitt
, Malosi Leonard
, Bethany Levy
, Jalil Jay Lynch
, Brian Machleit
, Cody Mackie
, Alex Madison
, Mike Majesky
, Dailyn Matthews
, Brad McCabe
, Jeff Milburn
, Monette Moio
, Anthony Molinari
, T. Ryan Mooney
, Callan Mulvey
, Robert Nagle
, Michael Owen
, Allan Padelford
, Chris Palermo
, Jim Palmer
, Daniel Pera
, Denney Pierce
, Bayland Rippenkroeger
, Scott Rogers
, Erik Rondell
, Rich Rutherford
, Anthony G. Schmidt
, Paul Anthony Scott
, Craig Frosty Silva
, Brian Simpson
, Brett Smrz
, Gregg Smrz
, Tim Soergel
, Greg Tracy
, Ashley Rae Trisler
, Jason Tubbs
, Jaye Tyroff
, Vanessa Vander Pluym
, Tyler Vogt
, Chris L. Ward
, Jeff Winn
, Nico Woulard
, Danny Wynands
, Claudia Abrego
, Sibi Bale
, Jimmy N. Roberts
|
Müzik
|
Buck Sanders
, Marco Beltrami
, Kevin Axt
, Ted Caplan
, Jonathan Connaught
, George Doering
, Art Ford
, John Houlihan
, Tyson Lozensky
, Paul Massey
, Victor Pesavento
, Peter Rotter
, Andrew Synowiec
, Joe Zimmerman
, Wayne Bergeron
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Charles-Axel Vollard
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Amy Wood
, Gloria Pasqua Casny
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Barbara Harris
|
Set Dekorasyon
|
Peter Lando
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Paul Massey
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Maya Shimoguchi
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Laurens Ehrmann
, Eric D. Christensen
, Dave Morley
, Olivier Dumont
, Malte Sarnes
, Gaia Bussolati
|
Senaryo
|
Jez Butterworth
, John-Henry Butterworth
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ken Diaz
, Randi Mavestrand
, Laura Calvo
, Alex Noble
, Heather Cummings
, Cynthia Hernandez
, Lexx Staats
, Randi Owens Arroyo
, Jeong-Hwa Fonkalsrud
, Kirsten Coleman
|
Set Tasarımı
|
Robert Woodruff
, Scott Herbertson
, Rich Romig
, Patrick Dunn-Baker
|
Kostüm Sorumlusu
|
Mark Peterson
, Brandon Bernard
, Jade Brandt
, Nanrose Buchman
, Kimberly Buckley
, Tom Cummins
, Caitlin Doolittle
, Laurence Esnault
, Vanessa Grayson
, Edward T. Hanley
, Briana Heavener
, Kristen Kopp
, Philip Maldonado
, Gaelle Masson
, Amelia McKinney
, Danny Molaschi
, Jessica Posada
, Damien Quinn
, John Ringhoff
, Rob Saduski
, Heather Sease
, Georgia Sedmak
, Hans Georg Struhar
, Tyra Youland
, Emily Wyss
, Laurence Caines
|
Kostüm Tasarımı
|
Daniel Orlandi
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marco Beltrami
|
Yönetici yapımcı
|
Michael Mann
, Lucas Foster
, Kevin Halloran
, Adam Somner
, Dani Bernfeld
|
Editör
|
Michael McCusker
, Dirk Westervelt
, Andrew Buckland
|
Görüntü Yönetmeni
|
Phedon Papamichael
|
Yapımcı
|
James Mangold
, Jenno Topping
, Peter Chernin
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jane Galli
|
Sanat Yönetimi
|
Matthew Gatlin
, Gary Warshaw
, Robert Andrew Johnson
, Gustaf Aspegren
, Jordan Ferrer
, Maya Shimoguchi
, Stephanie L. Allen
, Scott M. Anderson
, Carla Bailey
, Bart Barber
, Bart Barbuscia
, Jason Bedig
, Kai Blomberg
, Anthony Boatright
, Jameson Buston
, Dianne Chadwick
, Loïc Chavanon
, Rick Chavez
, Chris Cortner
, Corey Crandall
, Stéphane Cressend
, Lawrence Decker
, D. Tobias Denney
, Steven DeSantis
, Hilary E. Smith
, Danny Diamond
, Daniel M. Donato
, Patrick Dunn-Baker
, Donald Fulmer
, Adam Gelbart
, Joey Genitempo
, Philip Ginolfi
, Ethan Goodwin
, Steven Hanks
, Gabriel Hardman
, Scott Herbertson
, John Horning
, Charlie Jaramillo
, J.P. Jones
, Richard W. Jones
, Maureen Kropf
, David Ladish
, Scott Lukowski
, Kevin Mahoney
, Dana McCall
, John McElroy
, Melissa McSorley
, Chelsey Morin
, Christine Mouchard
, Jason Perrine
, Edward J. Protiva
, Erin E. Riegel
, Rich Romig
, Eitan Sonnenberg
, Rob Tokarz
, Mike Villarino
, Elizabeth Wedding
, Lori West
, Nichole Wleklinski
, Robert Woodruff
, Sita Fliehler
, Guy Gonzalez
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Harrison Palmer
, Cameron Jones
, Lucas Staley
, Nick Papanickolas
, Beau Bellanich
, Adrienne Brown
, Brian Knox
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Tom Cummins
, Hans Georg Struhar
|
Görsel Efekt Editörü
|
Rachel Litz
, Fabio Scotellaro
|
Baş Kuaför
|
Valérie Chapelle
, Aubrey Marie
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Peter Chrimes
, Ray Garcia
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Lorenzo Viti
|
Oyuncu Seçimi
|
Cassandra Han
, Kissy Dugan
, Ronna Kress
, Chad Darnell
, Catherine Deserbais
, Tracy Dixon
, Barbara Harris
, Joseph Hicks
, Kelly Hunt
, Lauren Richer
, Lorenzo Viti
|
1. Yardımcı Editör
|
Sandra Grubb
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Marvin Williams
, Cheyenne Corre
, Ian Stone
|
Ses Mikseri
|
Steven Morrow
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Loïc Chavanon
, Erin E. Riegel
, Chris Cortner
, Rob Tokarz
|
Işık Şefi
|
Michael Bauman
, Michael Ambrose
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Donald Sylvester
|
Steadicam Operatörü
|
P. Scott Sakamoto
|
Butafor
|
J.P. Jones
, D. Tobias Denney
|
Süreklilik
|
Betty Hugo
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Mike Tyson
, Mike Bonnaud
|
İnşaat Koordinatörü
|
Mike Villarino
, Steven DeSantis
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sheila Waldron
, Dea Cantu
, Elizabeth Seaford
, Arthur Dix
, Betty Hugo
, Ron Peters
|
Set Şefi
|
Jason Bedig
, Jameson Buston
|
Kameraman
|
David Luckenbach
, Onofrio Nino Pansini
, Tommy Tieche
, Abdelkarim Belkasemi
, John Taggart
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Christal Wolgamott
, Sara Moore
|
Baş Kostümcü
|
Heather Sease
, Danny Molaschi
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Mark Boucher
, Edward J. Protiva
, David Ladish
, Scott M. Anderson
, John Horning
|
Genel
|
Ronna Kress
, Dianne Chadwick
, Lori West
, Tanner Foust
, Mathias Frodin
, Rob Saduski
, Tyra Youland
, Nanrose Buchman
, Gabriel Hardman
, Skip Kimball
, Jeff Barco
, Manning Tillman
, Matt Floyd
, Jeremy Brussell
, Luis Moreno
, Scott Lukowski
, Tracy Dixon
, Dominic Pacitti
, Lauren Richer
, Vanessa Grayson
, John Ringhoff
, Miquel Ubeda
, Sarah Galley
, Jerry Patton
, Joseph Hicks
, Jordan Harriman
, Zsolt P. Haraszti
, Matt Greig
, Gaelle Masson
, Andrew Crankshaw
, Tashi Trieu
, Felix Terreyre Saint-Cast
, Alexandria Johnson
, Lonny Danler
, Roger Spain
, Brent Keene
, Kimberly Buckley
, Amelia McKinney
, Georgia Sedmak
, Kelly Hunt
, Cale Jacox
, Carlo Monaghan
, Jesús L. Yapor
, Sean Kilkenny
, Tabitha Woodman
, Hilary DeWaay
, Chad Darnell
, John Berri
, Todd Bryant
, Anna MacKenzie
, David Betancourt
, David Lucarelli
, Charleen Richards
, Anthony Molinari
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Adam Hart
, Christine Sirois
, Tyson Lozensky
, Richard Duarte
, Jack Cucci
, Davi Aquino
, Chelsea Body
, Evan Tautianen
, Shauna Duggins
, Andrew Buckland
, Michael McCusker
, Dirk Westervelt
, Lance Gilbert
, Chris Palermo
, Clay Cullen
, Brad McCabe
, Mickey Giacomazzi
, Darrin Prescott
, Brett Smrz
, Claudia Abrego
, Jimmy N. Roberts
|