Altın Eldiven Yorumları

Altın Eldiven filmi detayları

@ustunkoru

9 ay önce

4.8 / 10

Fatih Akın'ın kendi kariyerini bitirdiği film diyorlardı - çok yerinde bir tespit olmuş. Maalesef zaman kaybı tabiri yetersiz - ucuz hesap daha yerinde olur.

@pam-ekho

9 ay önce

Ben bu filmi beğendim. Mekanların aslına birebir uygun oluşu, harika cast, iyi makyajlar, Almanların o depresyon sarısı, özellikle Jonas Dassler'in oyunculuğu gerçekten çok iyiydi. "Rahatsız edici filmler" kategorisinde iyi bir yer edindi benim açımdan, müdavimleri kaçırmasın derim.

@orkun17

1 yıl önce

İzlediğim en rahatsız edici filmdi. Kesinlikle ama kesinlikle ailenizle falan izlemeye kalkmayın. Film tamamiyle +18. Yanında mahcup olacağınız birisiyle de izlemeyin. Benden söylemesi.
Oyunculuk ve sinema tekniği tabiki takdire şayan.
S

@smoochy

1 yıl önce

Belki evde, küçük ekranda izlemek daha farklı olurdu. Sinemada yanımda poşet olmaması biraz zorladı. Hassas bünyeler poşetli gitmeli.

@venezue

1 yıl önce

7.9 / 10

Özellikle Ekşi Sözlük'te olmak üzere, hakkında internette yazılan yorumları okuduktan sonra iyi ki sinemaya gidip izlemekten caymamışım dediğim, muhteşem Fatih Akın filmi. Hele bir de bu filmin Fatih Akın'ın en kötü filmi olduğunu iddia edenler var ki, onları anlamakta zorlanıyorum.

Bazı sahnelerinin hassas bünyeler için rahatsızlık verici olabileceğini kabul ediyorum; fakat böylesi psikopat bir seri katilin hikayesi izleyiciye başka türlü bu denli etkileyici aktarılamazdı. Fatih Akın'dan önceki filmlerinden tamamen farklı, fakat farklı olduğu kadar da sarsıcı bir film izlemek isteyen hayranlarının kaçırmaması gereken bir film.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL