Küçük Kasap Yorumları

Küçük Kasap filmi detayları

@illegal_1

10 yıl önce

6 / 10

Sinemada dengesiz bir karakter yaratmak kolaydır ve genelde dengesiz rollerdeki performanslar çok beğenilir. Sanırım bu konuda The Shining'deki Jack'i koyabiliriz zirveye. Hikaye akışı içinde inanılmaz başarılı gelişen bir karakterdir. The Butcher Boy işte tam da bu noktada tökezliyor. Hikayenin akışına yediremiyor dengesiz karakterini. Bakın, dengesiz bir karakter yaratmanın yolu dengesiz bir senaryodan geçmez.

Çocuğun oyunculuğu başarılı olabilir ama gerçekten antipatik; bu, filmle aramda bağ kurmamda ciddi bir engeldi. Aslında anlatılan şey dramatik, ama neil jordan komedi tadında sunuyor. Bu yönetmenin seçimidir, yalnız seçiminiz sonucunda filmin yapısıyla anlatımı taban tabana zıt kalıyorsa ve bu seyirciyi bu kadar rahatsız ediyorsa bir sorun var demektir. Ne yazıkki the butcher boy, şımarık bir çocuğun haylazlıklarını anlatan bir filmden öteye gidememiş.

@venezue

10 yıl önce

8 / 10

Görüp görülebilecek en iyi çocuk oyuncu performanslarından birinin sergilendiği bu film, İrlanda sinemasını sevme nedenlerinden biri.

@prensesinuykusu

12 yıl önce

9 / 10

İşte budur yönetmen filmi.

Filmde ki ağır dramı o kadar ustalıkla ve mizahi bir yolla ele almış ki , etkilenmemek mümkün değil.

mutlaka izleyin , izlettirin.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL