5.9

26 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (13.990 OY)

KONUSU
Yeni evli genç çift Lexi ve Brad yarı güneşli, puslu ve hafif rüzgarlı tipik bir Güney California sabahına günaydın derler. Ancak çok geçmeden şehrin farklı yerlerinde birdenbire patlayan bombalar, şehirde büyük bir paniğin başlamasına neden olacaktır. Bir yandan şehirde dumanlar yükselirken bir yan ... Devamı
Yeni evli genç çift Lexi ve Brad yarı güneşli, puslu ve hafif rüzgarlı tipik bir Güney California sabahına günaydın derler. Ancak çok geçmeden şehrin farklı yerlerinde birdenbire patlayan bombalar, şehirde büyük bir paniğin başlamasına neden olacaktır. Bir yandan şehirde dumanlar yükselirken bir yandan da dumanla birlikte şehre zehirli toksinlerin yayıldığı haberi gelir. Artık tüm şehir kara benzeyen toksik bir maddeyle kaplanmıştır. Bütün bunların bir açıklaması olmalıdır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@wingsofgod

3 yıl önce

9.4 / 10

Senaryo süper, konu iyi, yönetmen idare eder, oyunculuk vasat,diyaloglar berbat, duygu güzel olmuş ben uzun zaman önce izlemiştim ama hala unutamıyorum.

@iliiif

9 yıl önce

7.9 / 10

Bitiş süper yanlız. Tahmin edememek iyi oldu. Artık bütün filmleri tahmin etmeye başlamıştım. Ben olsam alır mıydım içeri? Bilemiyorum. Bencillik ama. Hayatta kalma mücadelesi bu. Gerçi yönetmen orada ders vermiş. İyilik yapmadın ama bak patladın gibi.

@yorgun_nihilist

10 yıl önce

6.4 / 10

sonunda sizi dazlak şaşkınlığına boğuyor olmasa oldukça sıradan bir film olacakmış,aldığı puanları finalden almıştır.
R

@ringo34

11 yıl önce

Benim açımdan finiş tamamen süpriz oldu.Ayrıca eşini eve alıp almamakta kaldığı sahne insanı acaba ben olsaydım ne yapardım diye üzerinde durulması gereken andır

@havlayankuzu

13 yıl önce

8.6 / 10

İzlemesi güç bir film.

ccC FİLMİ İZLEMEYEN KİMSE,RAHAT DUR Ccc

Canınız,ciğeriniz saydığınız insandan, g.t korkusuyla iki adım ötede kalmak; son anda,kendinizi, bir mezarın içine gömdüğünüzün farkına varmak.

Koyar,insana.
SPOILER

Yakın Tehlike filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yakın Tehlike filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yakın Tehlike filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL