Yönetmen
|
Joe Carnahan
|
Senarist
|
Joe Carnahan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Carlos DePalma
, Charley Gilleran
, Kevin Fahey
, Byron McCulloch
, Chephren Rasika
, Darryl St. Juste
, Don Telles
, Jason Untersee
, Greg Freeman
, Reginald Donaldson
, John Beran
, Robert Fischer
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Kate Bulpitt
, Farrah Fox-Collis
, Sally Forcier
|
Yardımcı Editör
|
Todd Zongker
|
Kast Asistanı
|
Leslie-Ann Reale
|
Dolly Sorumlusu
|
Michael Listorti
, Bryan Ashford
|
Teçhizat Sorumlusu
|
John Janusek
, George Palmer
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Bogdan Iofciulescu
|
Baş Animatör
|
Gary Abrahamian
|
Negatif Kesici
|
Gary Burritt
|
Boom Operatörü
|
Kevin Hyde
|
Senaryo Süpervizörü
|
Alexa Alden
, Jillian Giacomini
|
Yapım Sorumlusu
|
Karen Ruth Getchell
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jackie Sachen
|
İnşaat Formeni
|
Steven Rigamat
, Javier Carrillo
|
Video Assist Operatörü
|
David Goldsmith
|
1. Kamera Asistanı
|
Scott Smith
|
Film Araç Koordinatörü
|
John Cahill
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Heather Elisa Hill
|
ADR Sorumlusu
|
Byron Wilson
|
Yapım Ses Mikseri
|
Jim Stuebe
|
Baş Kuaför
|
Daniel Marc Goldstein
|
Kablocu
|
Steve Arcabascio
|
Kamera Yükleyici
|
Jeff Lynn
|
Görsel Efektler
|
Gary Abrahamian
, Maura Alvarez
, Jennifer C. Bell
, Jeremy Burns
, John Cassella
, Craig Crawford
, Brandon Criswell
, Donald Fly
, Mathias Frodin
, Amy Garback
, Linda Henry
, Heather Elisa Hill
, Jeffrey Kalmus
, Dan Kaufman
, Patrick Kavanaugh
, J. Kitazaki
, Krystine Lankenau
, Lisa Maher
, Diana Miao
, Robert Minsk
, Marc Nanjo
, Jim O'Hagan
, Gregory Oehler
, Julie Orosz
, David Rey
, Chris Ryan
, Thomas J. Smith
, Kyle Yamamoto
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
John M. Morse
|
Dublörler Koordinatörü
|
Ben Hernandez Bray
|
Teşekkürler
|
Sarieha Alsawaf
, Leah Carnahan
, Matthew Michael Carnahan
, Woody Carnahan
, Zack Howard
, Harley Pasternak
|
Dublörler
|
Daniel Arrias
, Rick Avery
, Damien Bray
, Keenen Bray
, Sharon Bruneau
, Bobby Burns
, John Cade
, Brian Christensen
, Doug Coleman
, Eliza Coleman
, Eugene Collier
, Keith Splinter Davis
, Tim A. Davison
, Dawn Dininger
, Chris Durand
, Donna Evans
, Dane Farwell
, Tom Harper
, Ben Hernandez Bray
, Natascha Hopkins
, Chris Howell
, Julie Ann Johnson
, Brett A. Jones
, Mike Justus
, Bevin Kaye
, Horace Knight
, Kim Robert Koscki
, Gene LeBell
, Frank Lloyd
, Brian Machleit
, Cassandra McCormick
, Phil Neilson
, Jimmy Ortega
, Peewee Piemonte
, Denney Pierce
, Dana Reed
, Tanoai Reed
, Paul E. Short
, Ray Siegle
, Brian Simpson
, Dana Stein
, Frank Torres
, Rudolf Weber
, Thom Williams
, Keith Woulard
, Boni Yanagisawa
, Merritt Yohnka
, Ted Barba
, Christopher Michael Holley
, Robert Scott Howard
, Henry Kingi Jr.
, Tony Lazzara
, Jennifer England
|
Diğer
|
Joe Carnahan
|
Diğer
|
Frank Annunziata
, Cassandra Barbour
, Jackie Bazan
, Ericka Bryce
, Chay Carter
, Mike Cunningham
, Bryan Davis
, Patricia L. DeShields
, Paul Donnellon
, Kate Fasulo
, Karen Faust-Crossley
, Kelly Flynn
, Kirby C. Fortenberry
, Rachael Lin Gallaghan
, Lily García
, Amy Hansen
, Evan Hayes
, James Henderson
, Steve Irwin
, Aliza James
, Stacey Jelin
, Sherry Kecskes
, Maryjane Layani
, Ann Lynch
, John T. Maye
, Isaac Mejía
, Ben Morris
, Olumide Odebunmi
, Olatunde Osunsanmi
, Harley Pasternak
, Kate Pulley
, Jeremy Reisig
, Gail Rose
, Chuck Rousseau
, Nick Rufca
, Angie Ryan
, Laura Sevier
, Sue Smith
, Louise Spencer
, Mollie Stallman
, John Steckert
, Matt Tulve
, Dannon Walters
, R. Paul Wilson
, Sarah Jane Wright
, Marc C. Geschwind
, Warner Loughlin
, Matt Clifford
, Phil DeSanti
, Landon Salyer
|
Mekan Yöneticisi
|
Christine Bonnem
, Denise Collins
, Jeffrey Garrett
, Rob Gibson
|
Editoryal Hizmetler
|
Gordon Antell
, Jill Bogdanowicz
, Gary Burritt
, Jason Fabbro
, Zack Howard
, Gregg Schaublin
, Sam Tirado
, Jonny Winograd
, Todd Zongker
, April McMorris
, Mark Sahagun
|
Kamera Teknisyeni
|
Jesse Arnold
, Bryan Ashford
, Samantha Bahramian
, Ken W. Ballantine
, Scott Barnes
, Michael Bauman
, John Beran
, Gary Bevans
, Larry Blanford
, Marek Bojsza
, Mike Bonnaud
, Paul Brady
, Kelly Clear
, Bill Colino
, Chris Culliton
, Thomas M. Dangcil
, John L. Dardis
, Donald D. Davidson
, Carlos DePalma
, Reginald Donaldson
, David Emmerichs
, Kevin Fahey
, Robert Fischer
, Michael Franco
, Greg Freeman
, P.J. Gaynard
, David Ghegan
, Charley Gilleran
, David Goldsmith
, Jesse Homan
, Bogdan Iofciulescu
, Steve Irwin
, John Janusek
, Nate Johnson
, Steve Kagan
, Christopher J. Lama
, Damon Liebowitz
, Michael Listorti
, John Loveall
, Jeff Lynn
, Michael Lyon
, Diego Mariscal
, Byron McCulloch
, Maurice K. McGuire
, Charlie McIntyre
, Brian Mussetter
, Ryan Nelson
, Michael Nie
, Larry Nielsen
, George Palmer
, William G. Pearce Jr.
, Chephren Rasika
, Thoma Reavis
, David Richert
, Germano Saracco
, Michael J. Schwartz
, John P. Shine
, Cricket Sloat
, Scott Smith
, Shasta Spahn
, Darryl St. Juste
, Don Telles
, Michael Tolochko
, Paul Toomey
, Suzanne Trucks
, Jaimie Trueblood
, Bela Trutz
, Eric Turner
, Jason Untersee
, Mike Visencio
, Neal Wilde
, Niel Williams
, Steven J. Winslow
, Bradley Patrick
|
Özel Efektler
|
Larz Anderson
, Gary D. Bierend
, Mike Edmonson
, James Lorimer
, Rodd Matsui
, Jeff Miller
, Chad Van Baalbergen
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Teressa Hill
|
Ses
|
Steve Arcabascio
, Carlie Bergman
, Johnna Chism
, Joel Dougherty
, Jeff Gomillion
, Detlef Halaski
, Catherine Harper
, Kevin Hyde
, Jason King
, Wayne Lemmer
, Darrin Mann
, Christopher Moriana
, Jeremy Peirson
, Matthew Reale
, Philip Rogers
, Jim Stuebe
, Paul Stula
, John Joseph Thomas
, Christina Tucker
, Byron Wilson
, P.K. Hooker
|
İkinci Birim
|
Steve Battaglia
, Larry Blanford
, Ben Hernandez Bray
, James LaRocca
, John M. Morse
, Justin Muller
, Ethan Ross
, Ruby Stillwater
|
Operasyon Yöneticisi
|
Karen Ruth Getchell
, Robert Graf
, Jason Leib
, Angela Morrison
, Miguel Ángel Poveda
, Michelle Wright
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rocky Faulkner
, Anna Fleiner
, Romy Fleming
, Mary Jo Fortin
, Greg Funk
, Tony Gardner
, Daniel Marc Goldstein
, Ketty Gonzalez
, Teressa Hill
, Timothy Huizing
, Sean Kenney
, Evelyn Rozenfeld
, Jackie Sachen
, Ashunta Sheriff
, Rick Stratton
, Janine Rath
, Cindy J. Williams
|
Yapım Sanatçısı
|
Martin Whist
|
Sinematografi
|
Mauro Fiore
|
Müzik
|
Clint Mansell
, Christopher Anderson-Bazzoli
, Nick Angel
, Luis Conte
, George Doering
, Geoff Foster
, Bruce Fowler
, Walt Fowler
, Rick Giovinazzo
, Neel Hammond
, Alexandra Hill
, Jimmy Johnson
, Scott Kinsey
, Charles Lane
, Kirsten Lane
, Yvonne S. Moriarty
, Kathy Nelson
, Ryan Robinson
, Jim Schultz
, Justin Skomarovsky
, Vicki Williams
, Frank Macchia
, Erich Stratmann
, Darrin McCann
|
Üretim Hizmetleri
|
Jeff Abberley
, Tim Bevan
, Julia Blackman
, Liza Chasin
, Noel Donnellon
, Eric Fellner
, Robert Graf
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Justin Muller
|
Set Kostümcüsü
|
Sandra Bojin-Sedlik
, Krishna Ribeiro
|
Oyuncu Seçimi
|
Amanda Mackey
, Cathy Sandrich Gelfond
, Kate Bulpitt
, Sally Forcier
, Farrah Fox-Collis
, Laura Drake Mancini
, Caitlin McKenna-Wilkinson
, Leslie-Ann Reale
|
İnşaat Koordinatörü
|
Dave DeGaetano
|
Editör
|
Robert Frazen
|
Makyaj Sanatçısı
|
Greg Funk
, Ashunta Sheriff
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Mike Piccirillo
|
Müzik Süpervizörü
|
Nick Angel
|
Yardımcı Butafor
|
Mike Cunningham
, John Sweeney
|
Silah Danışmanı
|
Mike Cunningham
, Chuck Rousseau
|
Başlık Tasarımı
|
Andrew White
|
Set Dekorasyon
|
Brana Rosenfeld
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Caitlin McKenna-Wilkinson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Martin Whist
|
Elektrikçi
|
Michael Tolochko
, Michael Lyon
, Ken W. Ballantine
, Marek Bojsza
, Donald D. Davidson
, Thomas M. Dangcil
, Michael J. Schwartz
, Thoma Reavis
, Paul Brady
, William G. Pearce Jr.
|
Set Tasarımı
|
Catherine Smith
, William O. Hunter
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Larz Anderson
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Larry Blanford
|
Görüntü Yönetmeni
|
Mauro Fiore
|
Yönetici yapımcı
|
Liza Chasin
, Jeff Abberley
, Julia Blackman
, Robert Graf
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Skip Lievsay
, Jeremy Peirson
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Skip Lievsay
|
Kostüm Tasarımı
|
Mary Zophres
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Clint Mansell
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Jenny Eagan
|
Dış Sesler Editörü
|
John Joseph Thomas
|
Yapımcı
|
Tim Bevan
, Eric Fellner
|
Sanat Yönetimi
|
Maria Baker
, Ellis J. Barbacoff
, Cliff Berns
, Tony Bonaventura
, Adam Braid
, Javier Carrillo
, Peggy Casey
, Mike Cunningham
, Paul Cunningham
, Dave DeGaetano
, Jason Drennan
, Brandon S. Gilgen
, William O. Hunter
, Mark Kudra
, Nancy Lowry
, John Hammer Maxwell
, Richard N. McGuire
, Mark Moretti
, John Naehrlich
, Greg Nestor
, Mike Piccirillo
, Steven Rigamat
, Chuck Rousseau
, Greg G. Sachen
, David E. Scott
, Josh Sheppard
, Catherine Smith
, John Sweeney
, Samuel J. Tell
, Bryan Turk
, Daniel Turk
, Jesse Valdez
, Greg Villalva
, Jesse D. Vogel
, Kevan Weber
, Seth Wilder
|
Set Şefi
|
John Naehrlich
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Charlie McIntyre
|
Ses efektleri Editörü
|
Jason King
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Samuel J. Tell
, Nancy Lowry
, Adam Braid
, Paul Cunningham
, Kevan Weber
, Greg Nestor
, Greg G. Sachen
, Mark Kudra
|
Işık Asistanı
|
Chris Culliton
, Mike Bonnaud
|
Kuaför
|
Janine Rath
, Ketty Gonzalez
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Joel Dougherty
|
1. Yardımcı Editör
|
Gordon Antell
, Jonny Winograd
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Lisa Maher
|
Birim Reklamcısı
|
Louise Spencer
|
Hava Kamerası Teknisyeni
|
Steven J. Winslow
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jaimie Trueblood
|
Steadicam Operatörü
|
David Emmerichs
, Bela Trutz
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Thomas J. Smith
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Jim Schultz
|
Kameraman
|
Maurice K. McGuire
, Germano Saracco
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Steve D. Weinmuller
, Tim Abbatoye
, Frank Annunziata
, Maxim Aperian
, L. Chip Crosby Jr.
, Michael Fennessey
, D. Scott Guthrie
, Ron Poniewaz Jr.
, Thomas M. Reposar
, Alex Strand
, Russ Tolliver
, Roger Wooge
|
Butafor
|
Tony Bonaventura
|
Kostüm Sorumlusu
|
Lori DeLapp
, Sandra Bojin-Sedlik
, Jenny Eagan
, Ariel Gold
, Delia Hauser
, Krishna Ribeiro
, Nomi Shichor
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Cindy J. Williams
|
Işık Şefi
|
Michael Bauman
, Kelly Clear
|
Genel
|
Catherine Harper
, Christopher Moriana
, Ariel Gold
, Frank Lloyd
, Douglas Murray
, David Richert
, Gregg Schaublin
, Vicki Williams
, Jeff Gomillion
, Philip Rogers
, Larry Nielsen
, Josh Sheppard
, Mark Moretti
, Darrin Mann
, Sean Kenney
, Jason Drennan
, Seth Wilder
, Brian Mussetter
, Laura Drake Mancini
, Delia Hauser
, Nomi Shichor
, John Steckert
, Christina Tucker
, Carlie Bergman
, Sam Tirado
, Charles Lane
, Alexandra Hill
, Kirsten Lane
, David E. Scott
, Robert Frazen
, Larry Blanford
, Ben Hernandez Bray
, Ray Siegle
, James LaRocca
, Ruby Stillwater
|