Baba 2 Yorumları

Baba 2 filmi detayları

@bedribera

3 ay önce

10 / 10

Şimdi ben bu film için sayfalar dolusu yazarım normalde, kısa keseyim. Kendi görüşüm, Robert De Niro bu filmde hayatının performansını sergilemiştir. Bu filmden sonra takır takır De Niro filmlerini izlemeye başladım. Çok filmi olmasına rağmen onların da çoğunu izledim. Fakat The Godfather Part II’deki rolü ve diğerleri diyorum. Ayrıca bu filmde Al Pacino da ilk filimle beraber müthiş bir performans sergilemiştir. Bu filmi izlerken film olduğunu unuttuğumu söylemeliyim...
M

@mervenur94

1 yıl önce

9.5 / 10

Serinin en iyi filmi net.

@muhammed_b

1 yıl önce

Baba 2’de Corleone ailesinin kuruluşunu ve yükselme dönemini aynı anda izliyoruz tabi bu yükselme dönemde ayrı iki parantez vardır: fetret devri ve michael’e karşı hukuki süreç. Baba 1’deki ağır ilerleyen bir senaryo var, kadınların rolü ise yok denecek kadar az. dönem filmi olduğu için tarihi olaylar-kübra devrimi- filmde yer bulmuş.

@acemiseyirci

2 yıl önce

If anything in this life is certain,
If history has tought us anything,
Its that you can kill anyone.

@aleynaa

4 yıl önce

Henüz 2. Partı izlemedim ama bunun birinci bölümden iyi olduğuna eminim.bence.

@oneetimee

7 yıl önce

10 / 10

belki hiçbir şey tam puan alamaz ya diyeceksiniz.Belki 100 olur mu ya kusursuz film mi olur insan yapımı şirk mi koşuyorsun sen diyeceksiniz, felsefi söylemlerde bulunacaksınız ama bu filmin hakkı 10 üzerinden 10, 100 üzerinden 100dür nokta

@otlu_kek

8 yıl önce

part 1: Aile her şeydir. part 2: Gücünü korumak için gerekirse abini bile öldürürsün part 3 ü merakla izlicem ama sanırım micheal bu işleri babası kadar beceremedi ve beceremeyecek de.

bu kadar eksilenecek ne yaptım çok merak ediyorum filmi de çok beğenmiştim ama herhalde erkek arkadaşlar beni yanlış algılayıp hunharca eksiye bastı.

@gergingergedan

10 yıl önce

10 / 10

Serinin en iyisi. Part II
E

@ersoyckr

10 yıl önce

iki tane artis bilirim :) robert de niro ve al pacino... ikisi de oynadıkları rollere ruh vermiş can vermiş... bu adamları izlemek hele hele aynı filmde izlemek bi başka oluyo valla :)

@raphalleon

11 yıl önce

10 / 10

İnanılmaz bir devam filmi. Genelde devam filmleri saçmalar fakat Godfather öyle yapmamış. Aynı ayarda korumuş kendisini. Filmi izledikten sonra hatırlarım kendi kendime "Al Pacino'yu kopyalamak lazım" demiştim. Diyecek söz dahi bulamıyorum kelimeler kifayesiz kalıyor bu seriyi anlatmaya. Harikülade..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL