Gerçek Sevgili Yorumları

Gerçek Sevgili filmi detayları

A

@akntrky

2 ay önce

9 / 10

Anlatılmak istenen mesaj gayet akıcı ve kasabanın bu durumu kabullenmesi insanlığın bazı eylemleri abartmadan kabul görmesine yoruyorum tabi ki bir ütopya, sevilen insanların ütopyası

@sineperest

5 ay önce

7.1 / 10

orijinal bir film olmuş, biraz sıkıcı ama izlenebilir de
A

@asim_2

8 ay önce

1 / 10

cok kotu

@matteroffact

10 ay önce

8 / 10

sakin hoş bi filmdi
B

@basakakpinar

3 yıl önce

Bu filmi izlemenizi tavsiye ederim. Komedi ağırlıklı bir film diye başladım ama film dramatik bir film.

@sabiha

3 yıl önce

7.5 / 10

Türü komedi falan değildir efendim onda bir anlaşalım. Lars ile tüm kasaba iyileşir, güzelleşir aslında evet Bianca bir öğretmendir hoşgörüyü, empatiyi, akışta olmayı ve pek çok güzelliği anlatır naif hikayeyi anlayabilen seyirciye de öğretecekleri vardır. Filmi izlerken şöyle düşündüm yanımızda olup konuşmayan, paylaşım yapamadığımız bir yabancıya dönüşen insanlar varken sadece bedensel kurulan ilişkiler varken Lars’ın yalnızlıkla, asosyalliğiyle, duygusal kayıp ve korkularıyla başa çıkmasına yardımcı olan ilişkisine ne kadar yalan diyebiliriz ki, günümüzün nice ilişkisinden gerçek ne insanlar gördüm içinde duygu yoktu diyerek sözlerimi sonlandırayım.

@ozan_taylan

5 yıl önce

Ütopya desem değil distopya? Belki bir distopya olabilir. Zaten böyle bir maraza günümüz insanına daha çok yakışmazmıydı?

@arween

6 yıl önce

7.5 / 10

incecik, nazik bir film.. ötekini anlamak.. anlamasan bile anlamaya çalışmak, izin vermek, yargısız..
D

@dilekerd0gan

6 yıl önce

Önyargılı insanların kafasına vura vura zorla izlettirmek istediğim film.. Ryan Gosling'e olan aşkımı zirveye taşıyan film.. Sarılası film.. İzlediğim için kendimi şanslı sayıyorum.

Bazen Bianca olmak istersin...

@ozgectnn

6 yıl önce

7.1 / 10

filmi psikoloji kategorisine alabiliriz bence. Bianca Lars için onun sosyalleşmemiş yansımasıydı. onda olan her şeyi Bianca’da gördük. zamanla sosyalleşti ve içindeki asosyal Lars’ı yani Bianca’yı öldürdü. güzel filmdi vesselam. izleyebilirsiniz
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL