Can Dostum Yorumları

Can Dostum filmi detayları

G

@gargamell

1 ay önce

8.6 / 10

Her sahnesi ders cikarmalıktı gercekten bu kadar gec izledigim için filmi klişe gibi geldi bir cok sahnesi oysaki film 23 yil öncesinin buda onu diğer filmlerden farklı kılıyor.Çok beğendim gercekten herkese tavsiye edilirr

@sebo

2 ay önce

"Kim olduğunu anlatmak istemezsen, sırf kitap okudum diye, seni anlayamam."

Kişilerin terapiye bakış açılarını değiştirebilecek kalitede bir film.

@warriorpoet

2 ay önce

"Belki büyük bir fırtınanın ortasındasındır. Dalgalar küçük kayığının üzerinden geçiyordur. Küreklerin kırılmak üzere. Belki de yapman gereken kayıktan inmek." (Sean Maguire)

@ravenna

5 ay önce

9.6 / 10

Çok çok iyi bir film.Bayıldım!İnsana ve hayata dair önemli dersler çıkaracaksınız.Senaryo,replikler ve oyunculuklar şahane.Ama özellikle Robin Williams efsane oynamış.Sırf onun olağanüstü oyunculuğu görmek için bile defalarca izlenebilecek bir film.Tavsiye ederim.

@karamerve35

6 ay önce

9 / 10

Çünkü başına gelen ilk şey onu sevmesi gereken kişiler tarafından terk edilmek oldu. İnsanları kendisine yaklaşmaya fırsat vermeden uzaklaştırıyor. Buna savunma mekanizması denir. (Sean Maguire)

@sinemaseyircisi

7 ay önce

9.9 / 10

Üniversite biterken,lak laktan başka bir şey yok diyecekler dışındakilerin seyretmesi faydalı olabilir.
R

@rabadoo

7 ay önce

İmkansızı başaran, muhteşem görsellik içeren bir film değil belki ama benim için bir başyapıttır bu film. Bu filmde Will'in duygularını saklamasında, insanlara bağlanamamasında adeta kendimi buldum. Yani yaşamımı hizaya çeken filmlerden biri :)

Sean yalnızca Will'e değil izleyen herkese terapi yapıyor...

@iamgzde

1 yıl önce

Bu film benim de CAN DOSTUM. Robin Williams, keşke hayatta olsan.

@ucurtma07

1 yıl önce

''sen mükemmel değilsin evlat,
tanıştığın kız da mükemmel değil ama asıl soru şu:
Siz ikiniz birbiriniz için mükemmel misiniz?
Dünyanın bütün bilgilerine sahip olabilirsin ama bu sorunun cevabını denemeden bulamazsın.'' harika replikleri olan film.
Bu filmi izlemeyi neden bu kadar erteledim bilmiyorum. Çok doğal, sıcak bir film. Tek sıkıntısı filmin sonunun az çok tahmin edilebilir olması. Bu faktör, filmin derinliğini az da olsa düşürüyor.

Yönetmen hakkında söyleyebileceğim pek bir şey yok çünkü Good Will Hunting,Gus Van Sant'ın izlediğim ilk filmiydi. Oyunculuklara gelecek olursak; burada bir itirafta bulunmak istiyorum. Bu filme kadar Matt Damon'ı seven bir insan değildim. Nedenini bilmediğim bir şekilde kendisine ve filmlerine önyargılı yaklaşırdım. Muhtemelen bu filmi bu kadar ertelememin sebebi de buydu. Fakat gayet iyi bir iş çıkarmış. Akademi ödüllerinde boşuna "En İyi Erkek Oyuncu" adayı seçilmemiş. Robin Williams'a gelince, bu adam bir efsane. Robin bir filmde 2 saat boyunca gülsün, izlerim. Bu kadar güleryüzlü bir insanın intihar etmesi çok ama çok üzücü. Diğer oyuncular da güzeldi. Bu konu hakkında söylenebilecek çok şey yok.Özetlemek gerekirse, çok büyük bir beklentiyle izlemeyin filmi. Olay değil duygular ön
... Devamı
Bu filmi izlemeyi neden bu kadar erteledim bilmiyorum. Çok doğal, sıcak bir film. Tek sıkıntısı filmin sonunun az çok tahmin edilebilir olması. Bu faktör, filmin derinliğini az da olsa düşürüyor.

Yönetmen hakkında söyleyebileceğim pek bir şey yok çünkü Good Will Hunting,Gus Van Sant'ın izlediğim ilk filmiydi. Oyunculuklara gelecek olursak; burada bir itirafta bulunmak istiyorum. Bu filme kadar Matt Damon'ı seven bir insan değildim. Nedenini bilmediğim bir şekilde kendisine ve filmlerine önyargılı yaklaşırdım. Muhtemelen bu filmi bu kadar ertelememin sebebi de buydu. Fakat gayet iyi bir iş çıkarmış. Akademi ödüllerinde boşuna "En İyi Erkek Oyuncu" adayı seçilmemiş. Robin Williams'a gelince, bu adam bir efsane. Robin bir filmde 2 saat boyunca gülsün, izlerim. Bu kadar güleryüzlü bir insanın intihar etmesi çok ama çok üzücü. Diğer oyuncular da güzeldi. Bu konu hakkında söylenebilecek çok şey yok.Özetlemek gerekirse, çok büyük bir beklentiyle izlemeyin filmi. Olay değil duygular önemli bu filmde. Mutlaka izlenmesi gereken filmlerden biri.

Filmlerle kalın filmadamları.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL