Avatar Yorumları

Avatar filmi detayları

@narnia

2 ay önce

10 / 10

Tekrar izlemekten büyük zevk aldığım bilim kurgu filmi... Yaklaşık 3 saat boyunca filmdeki hiç bir görsel şölenden eksik kalmamak ve evreninin içine girebilmek için her bir detaya dikkat etmeye çalıştım her izlediğimde. Pandora ekolojisi beni hep büyülemiştir. Gerek senaryo gerek yönetmenin dokunuşları 3 saati sizi hiç sıkmadan onlardan biri daha doğrusu '' Na'vi '' halkının bir parçasıymışsınız gibi hissettiriyor. Filmin bir çok ödüle sahip olmasına hiç şaşmamalı.
----------------------
''I was a warrior who dreamed he could bring peace. Sooner or later, though, you always wake up.''
----------------------
İnsanların dünyayı katledişi ve aslında nedendir bilinmez içimizdeki anlamsız nefreti ve sevgisizliği de gün yüzüne çıkarıyor. Önemli olan her şeyin önce ruhunu fark edebilmek.

@tarik75

4 ay önce

9 / 10

Muhteşem. 3D olarak izleyin derim

@ibrahimguney45

8 ay önce

8.4 / 10

Bilim kurgu tarzı ve uzun süreli filmlerden çok fazla hoşlanmasam da bu film izletti kendisini bana zaten niye bu kadar erteleyip geç izlemişim oda ayrı bir konu neyse filme dönecek olursak 3d izlemediğim halde görsel açıdan doyurucu bence. İnsanoğlu gittiği her yeri mahvediyor bu filmde bir kez daha görmüş olduk. 2. filmi sabırsızlıkla bekliyrum bu yılın sonunda çıkacağı açıklandı serinin devamında inşallah kalite bozulmaz.

@zepuhian

1 yıl önce

10 / 10

Insanoglu cennet bulsa orayi cehenneme cevirmek icin elinden geleni yapar.Biz bukadar kotu varliklariz iste.Izleyene muhtesem bir gorsel haz yasatan sayili filmlerden biri;muthis bir hayal gucu...10/10
B

@bicebeyy

1 yıl önce

9.1 / 10

Filmi izlerken bol bol "insanoğlu niye böyle ya" dediğim filmdir.
Her şeyi mahvetmekte üstümüze yok. Bırak doğal kalsın, her şeye sahip olmak zorunda değilsin, her şey sana hizmet etmek zorunda değil. Doğanın kendi dengesi vardır, bunu bozma. Yoksa sen de bozulursun. Doğa merhametlidir, paylaşımıdır, sana hayat verendir ama ona zarar verirsen o da sana acımaz.
M

@mervenur94

2 yıl önce

8.3 / 10

Geç izledim pişmanım.

@naksidil

2 yıl önce

8.8 / 10

Bu filme sadece masalsı demek hakaret olur. Kutsal ağacın naif kırılgan tohumları bedenimizi sarmış olsa, onun ruhuyla ve aşkıyla yeniden doğardık... Na’vi lerin yanına gitmiş olsaydım geriye dönmek istemezdim :) Bilim, savaşların ve menfaatlerin altında ezilmiş korkunç bir kayıp.. korkunç bir yıkım. Unutulması mümkün olmayacak bir yapım Avatar !
Not: Kilit bir soru var aslında filmin temel taşı. Enteresan bir şekilde bunu atlamak istiyorum ;)

@hrarchon

2 yıl önce

Barış yapmayı hayal eden bir savaşçıydım ama er ya da geç uyanırsınız.
K

@kaan76

4 yıl önce

bu film sinema için yeni bir dünyanın başlangıcıydı.kurgusu,seneryosu,3d görüntüsü ile herşeyi ile çok başarılı olan bence bir başyapıt.
X

@xxx

8 yıl önce

8.6 / 10

film uzun olmasına rağmen ve 3d izleme imkanı olmamasına rağmen kendini izlettirdi. basit bir senaryo var ama filme emek harcandığı belli görüntü olarak harika eksikler görmezden gelinebilir.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL