Yönetmen
|
Jonathan Demme
|
Senarist
|
Ron Nyswaner
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Birim Reklamcısı
|
Judy Arthur
|
Teçhizat Sorumlusu
|
James Finnerty, Jr.
|
Renk Zamanlayıcı
|
David Bryden
|
1. Yardımcı Editör
|
Debra C. Victoroff
|
Boom Operatörü
|
Dennis Maitland II
|
Mekan Yöneticisi
|
Neri Kyle Tannenbaum
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Francine Byrne
|
Yapım Sorumlusu
|
Thomas A. Imperato
|
Üretim Hizmetleri
|
Ronald M. Bozman
, Jonathan Demme
, Gary Goetzman
, Edward Saxon
, Kenneth Utt
, Kristi Zea
|
Set Fotoğrafçısı
|
Ken Regan
|
1. Kamera Asistanı
|
Patrick Capone
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Fleischman
|
Dış Sesler Editörü
|
Frank Kern
, Eliza Paley
, Steven Visscher
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Russ Engels
|
Sinematografi
|
Tak Fujimoto
|
Müzik
|
Howard Shore
, Nicholas Meyers
, Suzana Peric
, Nic Ratner
, David Rogow
, John Kurlander
, Ernst Meinrath
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ron Bochar
|
Yapım Sanatçısı
|
Kristi Zea
|
Makyaj Sorumlusu
|
Alan D'Angerio
, Carl Fullerton
, Peter Owen
, Edna Sheen
, Kenneth Walker
|
Operasyon Yöneticisi
|
Thomas A. Imperato
, Steve Rose
, Kenneth Utt
, Ron Lynch
|
İkinci Birim
|
Ronald M. Bozman
, Kyle McCarthy
, Drew Ann Rosenberg
, Kristi Zea
|
Ses
|
Ron Bochar
, David Boulton
, Kam Chan
, Laura Civiello
, Marko Costanzo
, Chris Fielder
, Tom Fleischman
, Frank Kern
, Dennis Maitland II
, Chris Newman
, Eliza Paley
, Bruce Pross
, Nicholas Renbeck
, Fred Rosenberg
, Diane Schaub
, Reilly Steele
, Steven Visscher
, Deborah Wallach
, John Anthony
, Michael Aharon
|
Görsel Efektler
|
Janos Pilenyi
|
Kamera Teknisyeni
|
Garrett Brown
, Patrick Capone
, Andrew Casey
, Ken Connors
, Russell Engels
, Bill Fiedler
, James W. Finnerty
, Tony C. Jannelli
, Bruce MacCallum
, John R. McAleer Jr.
, Billy Miller
, Patrick B. O'Brien
, Toshiaki Ozawa
, Ronald Plant
, Ken Regan
, James C. Walsh
, Rick Whitfield
, Molly Cheshire
, Tim Davies
, Steven Litecky
, David Norris
, Steven Search
|
Editoryal Hizmetler
|
David Bryden
, Kelly Irvine
, Annette Kudrak
, Colleen Sharp
, Debra C. Victoroff
, Richard Garibaldi
|
Ulaşım Koordinatörü
|
John Morrone III
, Edward O'Donnell
, Dennis Radesky
, James Patrick Whalen Jr.
, Michael Avallon
, Bobby Marsh
|
Diğer
|
Jennifer Anderson
, Neda Armian
, Judy Arthur
, Thomas 'Doc' Boguski
, Diana Choi
, Alex Cohn
, Allen Ferro
, Pablo Ferro
, Andrea Isaacs
, Michael Johnson
, Lara Kelly
, Stuart Levy
, Rosemary Lombard
, Joseph Miceli
, Terry Odem
, Dawn Murphy Riley
, Olimpia T. Rinaldi
, Steven Shareshian
, Lucille Smith
, Valerie Thomas
, Gina White
, Blanca Camacho
, Al Cerullo
, Adrienne King
, David H. Kramer
, David Lanphier Jr.
, Dominic Marcus
, Bill Timoney
|
Diğer
|
Ron Nyswaner
|
Teşekkürler
|
Mark Christopher
, Ornette Coleman
, John Epperson
, Bruce Langhorne
, Ana Leza
, Annie-B Parson
, Edward Rendell
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Ben Goldberg
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Drew Ann Rosenberg
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Howard Shore
|
Kameraman
|
Tony C. Jannelli
|
Diyalog Editörü
|
Fred Rosenberg
, Laura Civiello
|
Oyuncu Seçimi
|
Howard Feuer
, Nicole Arbusto
, Susan Gish
|
Yapımcı
|
Jonathan Demme
, Edward Saxon
|
Yönetici yapımcı
|
Ronald M. Bozman
, Kenneth Utt
, Gary Goetzman
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Ronald M. Bozman
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Kenneth Utt
, Steve Rose
|
Görüntü Yönetmeni
|
Tak Fujimoto
|
Editör
|
Craig McKay
|
Set Dekorasyon
|
Karen O'Hara
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kristi Zea
|
Ortak Yapımcı
|
Kristi Zea
|
Sanat Yönetimi
|
Tim Galvin
, Rick Butler
, Francine Byrne
, Eileen Garrigan
, Frederika Gray
, Robert Griffon Jr.
, Robert Holtzman
, Gary Kosko
, Silvija L. Moess
, Ken Nelson
, Buster Pile
, Greg Rocco
, Kenneth Turek
, Ford Wheeler
, Will Grant
, Damien Harrer
, James Klotsas
, Mary O'Brien
, Richard Salinas
, Nell Stifel
, Paul Williams
|
Saç Tasarımcısı
|
Alan D'Angerio
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Nicole Arbusto
|
Senaryo Süpervizörü
|
Anne Gyory
|
Editör Yardımcısı
|
Colleen Sharp
|
Kostüm Tasarımı
|
Colleen Atwood
, Lisa R. Frucht
|
ADR Editörü
|
Deborah Wallach
|
Yapım Ses Mikseri
|
Chris Newman
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ken Connors
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Kathleen Gerlach
|
Müzik Editörü
|
Nicholas Meyers
, Suzana Peric
|
Makyaj Sanatçısı
|
Edna Sheen
|
Butafor
|
Robert Griffon Jr.
|
Kostüm Sorumlusu
|
David Davenport
, Timothy Alberts
, Kathleen Gerlach
, Lisa R. Frucht
|
Kuaför
|
Kenneth Walker
|
Perukçu
|
Peter Owen
|
Elektrikçi
|
Steven Litecky
|
Steadicam Operatörü
|
Garrett Brown
|
Başlık Tasarımı
|
Pablo Ferro
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Carl Fullerton
|
Dolly Sorumlusu
|
Billy Miller
|
Genel
|
Kristi Zea
, Marko Costanzo
, Bruce MacCallum
, Andrew Casey
, Bruce Pross
, Craig McKay
|