Hababam Rock Yorumları

Hababam Rock filmi detayları

@hippolyte

5 yıl önce

6 / 10

Jenerik akarken Mr. S grubun tüm üyelerinden sırayla solo istedi, bir tek basçı kıza solo attırmaması beni üzdü.
P

@philocine

10 yıl önce

sıcak, güzel, samimi. her şey tadında.

@cruachan

10 yıl önce

10 / 10

Çok eğlenceli bir filmdi ev ödeviniz gerçek müzik dinlemek ilham alın! AC/DC, Led Zeppelin, Black Sabbath, Motorhead, Deep Purple, Pink Floyd gibi grupların isimlerini duymak benim için mutluluk vericiydi, Canınız sıkılıyorsa ve sizi eğlendirecek bir film arıyorsanız işte aradığınız film bu mutlaka izleyin.

@asdf_13

10 yıl önce

6.5 / 10

Bu tip eğitim-eğlence-özgülük temalı filmlerin espri dozajı yerinde olursa tadından yenmiyor. Bu filmde de bu dozaj gayet yerinde.

Jack Black'e laf yok zaten. Sarah Silverman, karakterine olabilecek en ters rolü başarıyla oynasa da o tatlı ses tonundan dolayı bir türlü nefret edemedim kendisinden.

Filmin en büyük sorunu türünün klişesine yakalanması; yani yarışmalı sonuna basit didaktik konuşmalar eklemesi. Ek olarak tam karakter her şeyini yitirdi derken birden toparlaması falan filan...

@snbysl

11 yıl önce

8.8 / 10

Ben de filmi uzun süredir merak edip de kapakta koskocaman Jack Black’i görüp de hafifa alanlardandım. Fakat bir izleyeyim dedim ve uzun süredir izlemediğim için kızdım kendime. Gerçekten çok eğlenceli bir film. Ve kesinlikle kalitesiz değil. Filmi sevmeniz için rock müziği sevmenize gerek yok bu konuda tereddüte düşmeyin. Uzun süredir izlediğim en iyi komedi filmlerindendi. Güzel vakit geçirmek garanti.
A

@anathema

11 yıl önce

9 / 10

Jack Black'i sevenlerden misiniz, taciz edici bulanlardan mısınız?Afişin önündeki kocaman Jack Black fotoğrafına bakıp ucuz bir film olduğunu düşünmüş de izlememişseniz yanıldığınızı söylemeliyim. Belki yine beğenmeyebilirsiniz ama kesinlikle ucuz bir film değil.

Gerçek rock efsanelerine adanmış anıt niteliğinde olan film dikkatlice seçilmiş ve kullanılmış müzikleri ile müthiş bir konser izlemiş hissi veriyor. Kafa şişirmeyip bu konuda olgunluğu ile alkış toplayan küçük oyuncularımız rollerinde oldukça başarılı, rock tarihine yapılan göndermeler de yerinde.

@stiff

11 yıl önce

7.8 / 10

İnsanı güldüren çok film vardır. Ama tekrar tekrar hatırladığında, her seferinde gülümseten çok film yoktur. School of Rock benim için bu filmlerden biri olacak. Bunca zaman izlemediğim için gerçekten üzgünüm. Zira yakın zaman önce filmin oyuncuları 10.yıllarını kutlamak için bir araya gelmiş ve yine şarkılarını seslendirmiş. Oldukça saçma sahneleri olmasına ve pek çok filmin verdiği standardımsı mesajları vermesine rağmen müthiş eğlenceli ve pek çoğu komediden de birkaç adım öndeydi. Çok güldüm, şarkılarla coştum ve herşeyden önemlisi izlerken ve bitirdiğimde mutluydum. Kesinlikle başucu filmi.

Çocuk oyuncuların her biri ayrı yetenek iken, her biri de bir o kadar sevimliydi. Özellikle şu kardeşimizin her sahnesi beni benden aldı :

@rinustalarin

13 yıl önce

Son derece eglendirici bir film. Genc oyuncularin piyasaya kazandirilamamis olmasi cok yazik...

@cruachan

14 yıl önce

10 / 10

Smoke on the Water Deep Purple parçasıdır Pink Floyd degildir.

@okan_adam

14 yıl önce

7 / 10

Smoke on the Water bir Deep Purple şarkısıdır.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL