@manuks

2 ay önce

Çok etkileyici bir yapımdı. Jean Reno'nun başka bir ruhu var filmler için kullandığı buna eminim ama diğer yandan Jean Marc Barr'ı da masmavi buldum. Casting iyi yapılmıştı. Sadece iki kişiyle film dönmüş gibi hissettirebilir ama anlamı daha güzeldi.

@selmass

5 ay önce

7.7 / 10

etkileyici.

@otlu-kek

4 yıl önce

6.7 / 10

3 saate yakın olan versiyonuna maruz kaldım ve sıkıntıdan ölmek üzereydim biraz daha bitmeseydi.Kısa versiyonu eminim daha iyidir. 1 buçuk saate sığacak bir senaryoydu çünkü bu bence.

bu versiyon kadının hamileyim yakarışlarına rağmen suya atlayan bir adam barındırıyordu.Anladık yunusları seviyorsun da öeh yani.Bence saçma sapan bir sondu.

edit:Araştırma sonucu adamın gerçek biri olduğunu öğrendim.Kendisi 2000 lerin başında intihar etmiş.Bu açıdan bakınca son şimdi biraz mantıklı geldi zira hamileyim diyen bir kadını ortada bırakıp karanlık sulara atlamak akli dengesi yerinde olan birinin işi değil.

@neferneferura

5 yıl önce

57 dakikalık soundtrack' ına üç beş aydır esirim adeta. film gibi müzikleri de çok sürprizli. bir dinleyin derim. yine esarette olduğum bir andı. yazmak istedim buralara. çok güzel beh

@meyziyade

5 yıl önce

9.8 / 10

besson sen nasıl bir insansın, böyle mükemmel filmlerden sonra öyle vasat bile denemeyecek "işlere" imza attın!
F

@ferforje

5 yıl önce

kış mevsiminde izlendiğinde yazı ve denizi özlettiren bir film. gerçekten sarhoş edici , büyüleyici bir başyapıt. görüntü yönetmenliği o kadar başarılı ki , siz filmdeki görüntüleri izlerken konu akıp gidiyor. film değil adeta bir masaj gibi rahatlatıyor , dinlendiriyor ve mutlu ediyor...

@directorabbit

6 yıl önce

10 / 10

İzlememiş olan varsa diye..

Nefret ettim sevdim nefret ettim sevdim nefret ettim.

En büyük korkumla yüzleşmeye açık bir davetti, aptal gibi kabul ettim şimdi denize karşı olan korkularımı bir kenara bırakıp görmek zorundayım, hissediyorum. Bir adamın denize olan tutkusunu derine olan tutkusunu ölesiye anlattığı ve hissettirdiği için korkmaktan vazgeçiyorum. Dehşet ötesi bir film!!

@gundula

6 yıl önce

Görüntülerin sarhoş ettiği, insanı düşündüren, ölümle yüzleştiren, gülümseten film... En sevdiklerimden!!

@jormut

6 yıl önce

filmin birkaç farklı sonu var. ben şahsen;

odaya su dolarken kadın odaya dalar ve bağırır çağırır..the end..

olan sonu beğenmiştim herkesin aksine..

@babelfish

10 yıl önce

7.8 / 10

Besson'un en iyi filmlerinden biridir kanımca.. görüntüler sarhoş eder..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL