Boleyn Kızı Yorumları

Boleyn Kızı filmi detayları

@ozgeolmez

1 yıl önce

Bir şey dicem, bu oyuncuları nasıl topladınız be?
Ben izlerken hiç sıkılmadım ama aradığınız içi dolu hikaye ve muhteşem film burada değil. Boş vakit filmi.

@alchan

1 yıl önce

9.3 / 10

zamanında netflix mi vardı? dvd den izlerdik. ben de bu filmi almıştım. gayet akıcı işlenmiş. eğer şimdiki imkanlarım olsaydı belki yarısında kapardım filmi ama izlediğime pişman değilim çünkü sonuna doğru her şey daha entrikalı olmaya başladı. bir de kitabı var filmin öneririm güzel kitap.

@yildiznil

1 yıl önce

10 / 10

"Other" yaftası film boyunca sürekli değişti. Bu film, bir sonra ki sahnesini basit biçimde tahmin ettiğimiz binlerce filme tepkidir. Baş rol üçlü muazzamdı özellikle Natalie.

@samsaara

2 yıl önce

4.8 / 10

Kostümler, mekanlar ve oyunculuklar gayet iyiydi. Fakat hikayeyi sevmedim. Dönemin kral, kraliçe, meclis, kilise gibi etkileri birbirleri ile bağlantılarını sıkmadan güzel yerleştirilmiş hikayeye. Bu kadar ön planda ki olaydan bahsetmek istemiyorum bile. Rahatsız edici bir hikaye her şeyi ile.

@caliskanaylin7

2 yıl önce

7.4 / 10

geçişler çok amatör ama KÜLT oldugu gercegini degistirmiyor Kitap kadar zevkli degildi ama NATALİE nin oyunculugu harika

@hrarchon

3 yıl önce

"Kral ne isterse onu yapar. Önüne gelen herkesle yatar." saçmalığı ve zırvalığı.

@amip

10 yıl önce

5.1 / 10

Tamam oyuncular iyi kabul ediyoruz ama kitabıyla fazlasıyla ilgisiz olduğunu ve anlattığı şeyin biyograik olmadığını kesinlikle söylemek lazım.Bence konuşulduğu kadar güzel bir film değil,ama bir kaç güzel kadın erkek göreyim,biraz gözüm gönlüm açılsın görsellikle diyorsanız izleyin.

@vfv

10 yıl önce

abartıldığı kadar iyi olmasa da izlenir.

@consuela

11 yıl önce

Kesinlikle özet gibi bir filmdi. Kadrosuna güvenmiş diyebilirz. Bu oyuncularla sırtımız yere gelmez dediler herhalde; ama olmamış, olamamış. Aşağıda bir yorum vardı, çok beğendim: Kitaba göre değil, kafasına göre gitmiş yönetmen. Daha gerçekçi bir anlatım, daha iyi bir uyarlama için bkz: The Tudors.

@emy

12 yıl önce

8 / 10

natalie portman ı hep böyle itici rollere veriyolar ya..scarlett ın patlama yapmasını bekledim sonlara doğru ama olmadı öyle ezik kaldı.. eric bana dan bahsetmeden geçemicem bu kadar iyi izlememiştim hiçbi yerde.

benzediğinden değil de muhteşem yüzyıl izler gibi oldum bi an.. gayet akıcıydı sıkılmadan sonunu merakla bekledim.tavsiye ederim..
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL