Yönetmen
|
Marielle Heller
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Chelsea Ryan
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
James Hammer
|
Dolly Sorumlusu
|
Mike Morini
, Dave Palestine
|
Teçhizat Sorumlusu
|
David Stern
|
1. Yardımcı Editör
|
Adam Dicterow
|
Yardımcı Butafor
|
Lisa Green
|
Boom Operatörü
|
Timothy R. Boyce Jr.
|
Yükleyici
|
Brian Lynch
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
S.J. Allocco
|
Yapım Koordinatörü
|
Cinder Chou
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Mike Myers
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Dahlia Warner
|
Baş Kostümcü
|
Jessica Hunt
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Filipe Messeder
|
Ses Mikseri
|
Joe White
|
Sanat Yönetimi
|
Marci Mudd
, Jill Alexander
, Hope Ardizzone
, Eric Bryant
, Andrea Burrell
, Dominick Cocuzzo
, James Donahue
, Robert S. Dressel
, Matt Duncan
, Paul Fletcher
, Alex Gorodetsky
, Lisa Green
, Kevin Herlihy
, Michael Herlihy
, Truman Clark McCasland
, Jack Mortellaro Jr.
, Malcolm Reid
, Peter Scheck
, Lindsay Stephen
, James Tlockowski
, Deborah Wheatley
, Graham Wichman
, Martin Jaksa
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Deborah Wheatley
|
Yapım Muhasebecisi
|
Shellie Gillespie
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Shannen Walsh
|
Kostüm Koordinatörü
|
Christa Lewandowski
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Josh Nadelman
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Karen Kane
|
Özel Efektler
|
Mike Myers
|
Teşekkürler
|
Lee Israel
|
Diğer
|
Nicole Holofcener
, Jeff Whitty
|
Diğer
|
Aaron Aldridge
, Diana Ascher
, Teddy Blanks
, Havilah Brewster
, Devon Bryant
, Cinder Chou
, Jamie Coffey
, Wendy Cohen
, Gregory Cuozzo
, Divya D'Souza
, Brooke Ensign
, Shellie Gillespie
, Lee Israel
, Waléra Kanischtscheff
, Michael T. King
, Kim Krafsky
, Will Limpert
, Kelly L. Moran
, Mike Mushkin
, Josh Nadelman
, Sean Oliver
, Lori Prince
, Kim Safatsky
, Natalie O'Connell
, Darrell R. Smith
, Hannah L. Smith
, Ty Taylor
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Frank Beggins
, Sean Heilig
|
Editoryal Hizmetler
|
Rachael Black
, Dana Blumberg
, Steven Bodner
, Matt Breitenbach
, Michael Cioni
, Peter Cioni
, Adam Dicterow
, Alex Durie
, Kevin Kaim
, Mateo Márquez
, Megan Marquis
, Dean Mozian
, Carrie Radigan
, James Reyes
, Kevin Szczepanski
|
Animasyon
|
Pedro Atienzar
, Josh Child
, Kelsey Drown
, Greg Radcliffe
, Tonya Smay
, Scott Winston
|
Kamera Teknisyeni
|
Vanessa Alexis
, Alan Blagg
, Dan Brosnan
, Graham Burt
, Mary Cybulski
, Robert K. Feldmann
, Michael Fradianni
, Bob Gambardella
, Sarah Guenther
, Chris Hensel
, David Knox
, Robert Lau
, Brian Lynch
, Michael Mervilde
, Tim Metivier
, Mike Morini
, John S. Moyer
, Dave Palestine
, Rich Schutte
, Matthew Selkirk
, Todd Antonio Somodevilla
, David Stern
, Richard P. Ulivella
, Spencer Rubin
|
Görsel Efektler
|
Pedro Atienzar
, John Bair
, Renuka Ballal
, Josh Child
, Amy Christensen
, Vivian Connolly
, Kelsey Drown
, Matthew T. Griffin
, Jose L. Marin
, Shannen Walsh
, Vance Miller
, Greg Radcliffe
, Tonya Smay
, Scott Winston
|
Ses
|
Timothy R. Boyce Jr.
, Rachel Chancey
, Mark DeSimone
, Grant Elder
, Robert Fernandez
, Eric Gotthelf
, Robert Hein
, Bobby Johanson
, Toussaint Kotright
, Avi Laniado
, Tony Martinez
, Filipe Messeder
, Glenfield Payne
, Jay Peck
, Michael Rivera
, Tricia Schultz
, Matt Snedecor
, John Soukup
, Damian Volpe
, Joe White
, Kelsea Wigmore
|
Hayvan Eğitmeni
|
Kim Safatsky
|
İkinci Birim
|
Ryan Robert Howard
, Karen Kane
, Josh Muzaffer
, Anthony Pennachio
, Chelsea Ryan
|
Operasyon Yöneticisi
|
Kelley Cribben
, Charlie Dibe
, Pamela Hirsch
|
Makyaj Sorumlusu
|
Erika Abberton
, Ma Kalaadevi Ananda
, Alexandra Brock
, Linda D. Flowers
, Ingrid Okola
, Tracy Raffelson
, Barbara Sansone
, Sarah Stamp
, Dahlia Warner
, Victoria Wood
|
Yapım Sanatçısı
|
Stephen H. Carter
|
Sinematografi
|
Brandon Trost
|
Müzik
|
Nate Heller
, Holly Adams
, Adam Bennati
, Justin Vivian Bond
, Ted Caplan
, John M. Davis
, Antoine Drye
, Aaron Esposito
, Brad Haehnel
, Ben Holiday
, Anton Monsted
, Howard Paar
|
Üretim Hizmetleri
|
Bob Balaban
, Anne Carey
, Shani Geva
, Pamela Hirsch
, T.K. Knowles
, Amy Nauiokas
, Jawal Nga
, John O'Grady
, Chuck Ryant
, David Yarnell
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Frank Beggins
|
Set Şefi
|
Jack Mortellaro Jr.
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Kelley Cribben
|
Terzi
|
Lawrence Bell
|
Senaryo
|
Nicole Holofcener
, Jeff Whitty
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ma Kalaadevi Ananda
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Truman Clark McCasland
|
Kuaför
|
Erika Abberton
, Barbara Sansone
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Stephen H. Carter
|
Set Fotoğrafçısı
|
Mary Cybulski
|
İnşaat Koordinatörü
|
Michael Herlihy
|
Müzik Süpervizörü
|
Howard Paar
|
Görüntü Yönetmeni
|
Brandon Trost
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Robert Fernandez
|
Editör
|
Anne McCabe
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Set Dekorasyon
|
Sarah E. McMillan
|
Yapımcı
|
Anne Carey
, Amy Nauiokas
, David Yarnell
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Pamela Hirsch
, Charlie Dibe
|
Diyalog Editörü
|
Tony Martinez
|
Ses efektleri Editörü
|
Robert Hein
, Glenfield Payne
|
Yönetici yapımcı
|
Bob Balaban
, Pamela Hirsch
, Jawal Nga
|
Kostüm Tasarımı
|
Arjun Bhasin
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ma Kalaadevi Ananda
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Damian Volpe
|
Müzik Editörü
|
Ted Caplan
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Vance Miller
|
Kitap
|
Lee Israel
|
Mekan Yöneticisi
|
Sascha Springer
, Alyssa Alimaras
, Paul Contos
, Jimmy Gribbin
, Steve Grivno
, Loriel Letizia
, Patrick O'Hala
, Nick Pray
, Royal Yates
|
Butafor
|
Jill Alexander
|
Dış Sesler Editörü
|
Rachel Chancey
|
Orkestra Şefi
|
Nate Heller
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Nate Heller
|
Senaryo Süpervizörü
|
Rebecca Breckel
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Graham Wichman
, Matt Duncan
|
Ortak Yapımcı
|
T.K. Knowles
, John O'Grady
, Chuck Ryant
, Shani Geva
|
Kostüm Sorumlusu
|
Tracey Phillips-Boone
, Lawrence Bell
, Mariah Fidalgo
, Jen Grubbs
, James Hammer
, Yvette Helin
, Jessica Hunt
, Lindsey Kethan
, Christa Lewandowski
, Sasha Richter
, Laura Snider
, Kayla Viani
|
Peruk Tasarımcısı
|
Linda D. Flowers
|
Perukçu
|
Victoria Wood
|
Birim Reklamcısı
|
Brooke Ensign
|
Steadicam Operatörü
|
John S. Moyer
|
Oyuncu Seçimi
|
Jennifer Euston
, S.J. Allocco
, Tony Behringer
, Stephanie DeCourcey
, Dann Fink
, David M. Waldron
, Bruce Winant
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
John Bair
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Renuka Ballal
, Matthew T. Griffin
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Richard P. Ulivella
|
Ulaşım Şefi
|
Sean Heilig
|
Genel
|
Jay Peck
, Todd Antonio Somodevilla
, Stephanie DeCourcey
, John S. Moyer
, Matt Snedecor
, Tim Metivier
, Adam Bennati
, Bobby Johanson
, Michael Rivera
, Graham Burt
, David M. Waldron
, Nick Pray
, Henriette Lopez
, Andrea Burrell
, Brian Lynch
, Matthew Selkirk
, Kayla Viani
, Jen Grubbs
, Lemuel Herarte
, Loriel Letizia
, Patrick O'Hala
, Alyssa Alimaras
, Jimmy Gribbin
, Tony Behringer
, Hannah L. Smith
, Jamie Coffey
, Anne McCabe
|