6.8

35 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (8.182 OY)

KONUSU
Narin ve kırılgan genç bir kadın olan Chloe depresyondadır ve psikanaliste gitmeye karar verir. Seanslara gittikçe kendini daha iyi hisseden Chole, psikanalisti Paul'a kısa sürede aşık olur. Bir süre sonra birlikte yaşamaya başlayan ikilinin ilişkileri sağlıklı gibi görünse de ters giden bazı duruml ... Devamı
Narin ve kırılgan genç bir kadın olan Chloe depresyondadır ve psikanaliste gitmeye karar verir. Seanslara gittikçe kendini daha iyi hisseden Chole, psikanalisti Paul'a kısa sürede aşık olur. Bir süre sonra birlikte yaşamaya başlayan ikilinin ilişkileri sağlıklı gibi görünse de ters giden bazı durumlar vardır. Chole, sevgilisinin gerçek kimliğine dair ondan bir şeyler sakladığını keşfeder ve çift arasında bir köşe kapmaca başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@manuks

7 ay önce

Kolay anlaşılır bir senaryosu olmadığı gibi, birçok psikolojik tanıya yer edinen, içindeki çarpıcı sahnelerle yer yer kafa karışıklığı yaşayacaksınız.

@naksidil

1 yıl önce

7.5 / 10

Filmi adına kanıp izleyenler için pek bir şey ifade etmese de, psikolojik gizem ve gerilim yönüyle gayet başarılı olmuş .. Françoiso sahnede malum hatayı yapıpizleyenin motivasyonunu düşürmeseydin eğer .. bu film baya yankılanırdı :)

@seinfeld

1 yıl önce

ilginç bir psikolojik gerilim filmi. Marine Vacth çok güzel bir kadın ve çok da başarılı. Sadece bakışlarıyla bile bazen masum bazen de öldüren cazibe olabiliyor. Her ne kadar erotik sahneler fazla olsa da filmin verdiği bilinçaltı mesajlarıyla birlikte uyum sağladığını düşünüyorum.

@paranselost

1 yıl önce

ahahaha gerçektende her sene en az bir film çeken bir yönetmenin filmiymiş jdkjsdh

@skynyrd

1 yıl önce

9 / 10

Nam-ı diğer "double lover" yani "duble yol yaptılar" olarak dilimize çevirebiliriz.
Kişilik bölünmesiyle alakalı başka bir film daha, (isteyene veronika ağlıyor pardon veronikanın ikili hayatı veya the double verelim yanına )
ozon bey her sene film çekmek zorunda değilsiniz ama bu franthz'dan iyi olmuş. Gerildim azıcık.
SPOILER

Tutku Oyunu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Tutku Oyunu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Tutku Oyunu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL