Yönetmen
|
Quentin Tarantino
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Christopher T. Sadler
|
Yapım Sorumlusu
|
Jason Zorigian
|
Set
|
Rusty Davis
, Hugh McCallum
, Mike Byrd
, Edward R. Apodaca
, Mike Morales
, Brett Elliott
, Andrew Williams
, Donnell Wiley
, Jose Reyes
|
Yükleyici
|
Rio Noel Zumwalt
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Chris Centrella
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Jennifer Yoo
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
William Paul Clark
|
Ortak Yapımcı
|
William Paul Clark
, Daren Metropoulos
|
Elektrikçi
|
Joel A. Ruiz
, Vince Manocchia
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Corey Deist
|
Yapım Koordinatörü
|
Michyl-Shannon Quilty
|
Butafor
|
Chris Call
|
1. Kamera Asistanı
|
Gregor Tavenner
|
Yapım Ses Mikseri
|
Mark Ulano
|
Müzik Süpervizörü
|
Mary Ramos
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Jeremy Hays
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Jessica Ripka
|
Oyuncu Asistanı
|
Charlotte Nichol
, Paul Kahil
, Mayra-Alejandra Garcia
|
Şoför
|
Bruce Del Castillo
|
Modelleme
|
Jeff Frost
|
Ses Editörü
|
Zach Goheen
, Leo Marcil
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Kevin Souls
|
Miks Teknisyeni
|
David Tichauer
|
Operasyon Yöneticisi
|
Georgia Kacandes
, Jason Zorigian
|
Diğer
|
Jessica Adler
, Maria Aguilar
, Makayla Albright
, Wendy Altman-Cohen
, Lauren Baker
, Cassandra Barbour
, Toni Basil
, Ericka Bryce
, Tamara Bunker
, Jenny Lynn Burnett
, Will Casey
, Tess Cline
, Michael James Faradie
, Mayra-Alejandra Garcia
, Jared Gibson
, Carlos K. Goodman
, Matthew Gowan
, Judd Greener
, Veronica Hennessy
, Brian Hershkowitz
, Jake Hicks
, Alison Hoberman
, Leah Holmes
, Jay Johnson
, Houston Jones
, Paul Kahil
, Stephanie Kenny
, Travis LaSalle
, Ronald J. Levin
, Brandon Linville
, Lance Malbon
, Hiromi Marder
, Jason Mesias
, Scott Michaels
, Tim Monich
, Heidi Brook Myers
, Gregory Nalbandian
, Charlotte Nichol
, Sadey Paige Nifong
, Rob O'Malley
, Molly O'Neill
, Gio Paredes-Utforskare
, Scott A. Perez
, Jack Perry
, Hannah Peterson
, Anson Petrick
, Isaac Phillips
, Rachel E. Prentiss
, Michyl-Shannon Quilty
, Thell Reed
, Paul 'Sled' Reynolds
, Nicholas Roertgen
, Rick Roesch
, Sierra Schotts
, Meagan Sevier
, Sydney Shore
, Rob Silva
, Ruby Rose Skotchdopole
, Spencer Smith
, Monty Stuart
, Omar Von Muller
, Mark Warrack
, Troy Waters
, Jonathan Wayre
, Jeff Winn
, Ted Yonenaka
, Shelby Young
, Eric K. Yun
, Patrick Zapata
, Alex Antov
, Eric Behnke
, Bianca Bezdek-Goodloe
, Lisa Brown
, John Burns
, Kerry Flood
, Charlotte Gleason
, Robert Hatfield
, Angie Kern
, Nazia Khan
, Martin Eugen Kulhánek
, Archie Pearch
, Joell Posey
, Dirk Rogers
, Benji Schwimmer
, Gabriel Rodriguez
, Jon Carlo
, Tamsin Rawady
, Matthew Dunn
, Bettina Kenney
, Robert Cymbal
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Rich Bennetti
, Steven Butcher
, Bruce Del Castillo
, Dotti Thompson
, Jeff Woodward
, Seth Zielicke
, Jeff Bova
, Daniel Davis
, Andria Myers
, Chris Neitzel
, Shaun Ryan
, Paul Kowalczyk
|
Müzik
|
Spring Aspers
, Mary Ramos
, Jim Schultz
, Holly Adams
, Gary Raymond
|
Editoryal Hizmetler
|
Tina Anderson
, Andrew Blustain
, Dylan S. Buser
, Don Capoferri
, Stephen Ceci
, Brit DeLillo
, William Fletcher
, Élodie Ichter
, Andrei Klein
, Ken Lebre
, Yvan Lucas
, Jason Pelham
, Amy Redfern
, David Rosenthal
, Darrell R. Smith
, Matthew Tomlinson
, Chris Tonick
, Lisa Tutunjian
, Mark Van Horne
, Andrew Napier
|
Kamera Teknisyeni
|
Dominic Aluisi
, Dustin Ault
, Fernando Barrios
, John Betancourt
, Richard M. Butkus Jr.
, Mike Byrd
, Alex M. Cacciarelli
, Mark Carlile
, Chris Centrella
, Tim Christie
, Andrew Cooper
, James 'Spud' Danicic
, John Davies
, Rusty Davis
, Brett Elliott
, Dustin Evans
, Krystina Figg
, Eric Fleetwood
, Josh Friz
, Todd Geritz
, Jonathan Gomez
, Oscar Gomez
, Jerry Gregoricka
, Khan Griffith
, Mark Hadland
, Eric Hibbard
, Matt Hillyer
, Robert Ikeda
, Erica Kim
, Ian Kincaid
, Nick Liampetchakul
, Todd Liggitt
, Charlie Lowe
, John R. Manocchia
, Vince Manocchia
, Hugh McCallum
, John McGonegle
, Mike Morales
, Megan Morris
, David H. Neale
, Daniel Pershing
, Robert Petrin
, Joel Potter
, Jose Reyes
, Pete Romano
, Joel A. Ruiz
, Nathan M. Schindler
, David Skinner
, Bill Summers
, Gregor Tavenner
, Henry Tirl
, Ray Valerio
, Rio Noel Zumwalt
, Alison Ivosevich
, Sam Wayman
|
Görsel Efektler
|
Enrico Altmann
, Tim Angulo
, Kenneth Au
, John Dykstra
, Catherine Hughes
, Andrew Kalicki
, Kiruba Nanthan
, Michael Perdew
, David Sanger
, Katryna Shattuck
, Jared Simeth
, Kevin Souls
, Loeng Wong-Savun
, Brian Adler
, Azra Alkan
, William Barkus
, Joe Censoplano
, Sharon Das
, Quimet Delgado
, Mathias Frodin
, Allison Glennon
, Meagan Green
, Yun Peng Hsieh
, Daryl Klein
, Roger Liu
, Louis Mackall
, Paul Molodowitch
, Francesco Panzieri
, Pimentel A. Raphael
, Chaz Pizani
, Nicholas M. Reynolds
, Nathan Rusch
, James Willingham III
|
Özel Efektler
|
Eric Allard
, Marc Banich
, Andy Bergholtz
, David Boucher
, Roxanne Gross
, Bill Harrison
, Jeremy Hays
, Joe Montenegro
, Marc Tantin
, Mitch Toles
, Chris L. Ward
|
Ses
|
Lindsey Alvarez
, Harry Cohen
, Zach Goheen
, Jay Golden
, Tom Hartig
, Gary A. Hecker
, Justin Herman
, Michael Hertlein
, Chris Howland
, Sylvain Lasseur
, David Levy
, Paola Magrans
, Leo Marcil
, Patrushkha Mierzwa
, Christian P. Minkler
, Michael Minkler
, Rick Owens
, Kyle Rochlin
, Seva Solntsev
, Wylie Stateman
, David Tichauer
, Mark Ulano
, Lisa Gillespie
|
İkinci Birim
|
Deborah Chung
, William Paul Clark
, Mohmmad Yunus Ismail
, Brendan Lee
, Katie Pruitt
, Christopher T. Sadler
|
Makyaj Sorumlusu
|
Trish Almeida
, Jennifer Aspinall
, Karen Bartek
, Howard Berger
, Stephen Bettles
, Jean Ann Black
, Kathryn Blondell
, Diana Choi
, Mitch Devane
, Michelle Diamantides
, Greg Funk
, Seana Gorlick
, Sian Grigg
, Carey Jones
, Sean Kenney
, Gregory Nicotero
, Ken Niederbaumer
, Anna Quinn
, Yoichi Art Sakamoto
, Dave Snyder
, Justin Stafford
, Janine Rath
, Heba Thorisdottir
, Jennifer Zide
, Gary Archer
, Laura Caponera
, Kimberly Fiallo
, Jeong-Hwa Fonkalsrud
, Taschi Lynell
, Akiko Matsumoto
, Rhonda O'Neal
, Kristen Saia
, Anissa Salazar
, Marsha Shearrill
, Nicole Venables
, Kevin Westmore
, Joy Zapata
, Sweet P. Vaughn
, Glen P. Griffin
|
Araştırmacı
|
Lance Malbon
|
Kostüm Tasarımı
|
Arianne Phillips
|
Yapım Sanatçısı
|
Barbara Ling
|
Sinematografi
|
Robert Richardson
|
Üretim Hizmetleri
|
Jeffrey Chan
, William Paul Clark
, David Heyman
, Georgia Kacandes
, Shannon McIntosh
, Daren Metropoulos
, Quentin Tarantino
, Yu Dong
|
Yangın Teknisyeni
|
Bill Harrison
|
Dövüş Koreografı
|
Rob Alonzo
|
Set Sağlıkçısı
|
Ericka Poniewaz
|
Yapım Stajyeri
|
Celine Eva Gimpirea
|
Kast Asistanı
|
Leigh Jonte
|
Set Şefi
|
Mark Weissenfluh
|
Senaryo
|
Quentin Tarantino
|
Kuaför
|
Anna Quinn
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Barbara Ling
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
Gregory Nicotero
|
Senaryo Süpervizörü
|
Martin Kitrosser
, Susan A. Sullivan
|
Editör
|
Fred Raskin
|
Görsel Tasarımcısı
|
John Dykstra
|
Şive Koçu
|
Tim Monich
|
Dublörler
|
Jim Palmer
, Keith Jardine
, Jeremy Fitzgerald
, Peter Epstein
, Toby Holguin
, Marcus Young
, Tara Macken
, Samuel Le
, Dana Reed
, Eric Salas
, Jimmy Hart
, Lisa Hoyle
, Mark Aaron Wagner
, Allan Padelford
, Norman Mora
, Dario Perez
, Braxton McAllister
, Michaela McAllister
, Dalton Rondell
, Riley Harper
, Glen Yrigoyen
, Dylan Hice
, Karl Van Moorsel
, Kimberly Shannon Murphy
, Casey Adams
, Robert Alonzo
, Daniel Arrias
, Matt Baker
, Zoë Bell
, Hannah Betts
, Joey Box
, Damien Bray
, Bob Brown
, Brian Brown
, Tamiko Brownlee
, Joe Bucaro III
, Bryan Cartago
, Cecile Cubilo
, Clay Cullen
, Cory DeMeyers
, Mike DeMille
, Gary Dionne
, Brian Duffy
, Seth Duhame
, Zack Duhame
, Nash Edgerton
, Travis Fienhage
, Janell Haney
, Randy Haynie
, Cassidy Vick Hice
, Ralf Koch
, Tony Lazzara
, Ed McDermott II
, Mike McKee
, Mike Mukatis
, Casey O'Neill
, Eddie Perez
, Wesley Scott
, Jason Tubbs
, Jordan Warrack
, Mark Warrack
, Dalon Williams
, Rick Lange
, Claudia Abrego
, Matthew Moss
, Mark Dobson
, Tamara Brock
, Kallie Kerns
|
Koreograf
|
Toni Basil
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Richard L. Johnson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Georgia Kacandes
, Nathan Kelly
|
Yardımcı Editör
|
Andrew Blustain
, Brit DeLillo
|
Yönetici yapımcı
|
Georgia Kacandes
, Yu Dong
, Jeffrey Chan
|
Set Dekorasyon
|
Nancy Haigh
|
Sanat Yönetimi
|
John Dexter
, Eric Sundahl
, Tristan Paris Bourne
, Richard L. Johnson
, Dennis Bradford
, Jann K. Engel
, Armando Abarca
, Angel Acosta
, Jory Alvarado
, Jill Beecher
, Jack Blanchard
, David B. Brenner
, Otto Broberg
, Dawn Brown
, Thomas E. Brown
, Richard K. Buoen
, Chris Call
, Susannah Carradine
, Tina Charad
, Jeremy Cisneros
, Sarah Contant
, Corey Crandall
, Reid Embrey
, Michele Faretta
, Jeff Frost
, Mark 'Digger' Green
, Kelly Hemenway
, Eric Hill
, Matt Hoffenberg
, Vinson Jae
, Scott G. Jones
, Adam Kirby
, Lisa M. Kittredge-Rodriguez
, Bryan Lane
, Kathy Lucas
, Aaron Mager
, Cindy Mah
, Tony R. Medina
, David M. Milstien
, Robert Misetich
, Jon Nicholson
, Fred M. Ortiz
, Sam Page
, Darren Patnode
, Nashon Petrushkin
, Sara Philpott
, Anne Porter
, Shari Ratliff
, Dennis Richardson
, Vanessa Riegel
, Jessica Ripka
, Aaron Rodriguez
, Bert Rodriguez
, Nathan Schroeder
, Alex Sessing
, Chris Snyder
, Dale Snyder
, Paul Sonski
, Ryan Steffen
, Cuitlahuac Morales Velazquez
, Mark Weissenfluh
, Chris Withrow
, Fante Zamora
, Linda Michelle Zogleman
, Michael Garcia
, Sara Villarreal
|
Oyuncu Seçimi
|
Victoria Thomas
, Maryellen Aviano
, Leigh Jonte
, Carla Lewis
, Jennifer Yoo
|
Dublörler Koordinatörü
|
Zoë Bell
, Rob Alonzo
, Robert Alonzo
|
Ses Efektleri Tasarımcısı
|
Harry Cohen
, Sylvain Lasseur
|
Görüntü Yönetmeni
|
Robert Richardson
|
Teşekkürler
|
Tim Roth
, James Marsden
, Adam West
, Burt Ward
, Sergio Corbucci
, Debra Tate
, Nichole Galicia
, Anthony DiMaria
, Michael Benton Adler
, Robert Harvey
, Daren Metropoulos
, Samuel A. Peeples
, Danny Strong
, Brenda Vaccaro
, Scott Michaels
|
Yapımcı
|
Quentin Tarantino
, David Heyman
, Shannon McIntosh
|
Set Tasarımı
|
Paul Sonski
, Sarah Contant
, Sam Page
, Anne Porter
, Shari Ratliff
, Bryan Lane
|
Mekan Yöneticisi
|
Richard Schuler
, Stephen Mapel
, Christina Beaumont
, Michael Bissett
, Scott Kradolfer
, Suzanne Shugarman
, Jacob M. Torres
, Lori A. Balton
, Galidan Nauber
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Greg Funk
, Heba Thorisdottir
|
Set Kostümcüsü
|
Corey Bronson
, Kelly Porter
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Janine Rath
, Michelle Diamantides
|
Birim Reklamcısı
|
Will Casey
|
Işık Teçhizat Şefi
|
John R. Manocchia
|
Yardımcı
|
Rob O'Malley
, Jared Gibson
, Michael James Faradie
, Sierra Schotts
|
Steadicam Operatörü
|
Henry Tirl
|
Yardımcı Butafor
|
Angel Acosta
, Cindy Mah
|
Su Altı Kamerası
|
Pete Romano
|
Set Fotoğrafçısı
|
Andrew Cooper
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Christian P. Minkler
, Michael Minkler
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Susannah Carradine
|
Işık Şefi
|
Ian Kincaid
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Wylie Stateman
|
Ses Donanım
|
Patrushkha Mierzwa
|
Boom Operatörü
|
Tom Hartig
|
Kostüm Sorumlusu
|
Lynda Foote
, Brigitta Barkó
, Leigh Bell
, Phillip Boutte Jr.
, Corey Bronson
, Meg Burke
, Corey Deist
, Betsy Glick
, Brittnee Holmquist
, Felicia Leilani Jarvis
, Jo Kissack Folsom
, Cookie Lopez
, Adrian Lubanski
, Pernilla Nylander
, Kelly Porter
, Erin Randall
, Rebeka L. Roberts
, Giorgia Tramontano
, Terrell Woodard
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jean Ann Black
, Sian Grigg
, Seana Gorlick
|
Baş Kostümcü
|
Betsy Glick
, Robin Borman
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Andrés Murillo
|
1. Yardımcı Editör
|
William Fletcher
, Chris Tonick
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Michael Thurman
, Fante Zamora
, Jon Nicholson
, Nashon Petrushkin
, Jory Alvarado
|
Genel
|
Kathy Lucas
, Gary A. Hecker
, Rick Owens
, Sara Philpott
, Lisa Tutunjian
, Tina Anderson
, Kyle Rochlin
, Leigh Bell
, Marc Tantin
, Vanessa Riegel
, Tina Charad
, Krystina Figg
, Marc Banich
, Stephen Bettles
, Lauren Baker
, Darren Patnode
, Brendan Lee
, Maryellen Aviano
, Zoe Gardner
, Carla Lewis
, Chris Howland
, Felicia Leilani Jarvis
, Amy Redfern
, Leah Holmes
, Brandon Linville
, Christina Beaumont
, Jessica Adler
, Katie Pruitt
, Paola Magrans
, Roxanne Gross
, Megan Morris
, Debbie Chung
, Gary Archer
, Kimberly Shannon Murphy
, Fred Raskin
, Zack Duhame
, Joe Bucaro III
, Hannah Betts
, Jack Perry
, Tara Macken
, Kallie Kerns
, Allan Padelford
, Braxton McAllister
, Tamiko Brownlee
, Mike McKee
, Gary Dionne
|