6.5

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (36.618 OY)

KONUSU
Küçük bir şehirde dedektiflik yapan Greg’in (Jon Tenney) küçük çocukların ortadan kaybolduğu bir davayı incelemesiyle başlar. Failinin şimdi hapiste olduğu yıllar önce yaşanan adam kaçırmalara benzeyen bu olaylarda dedektif Greg bu olayları çözmekle görevli ana dedektif olur. Bu esnada evinde eşi Ja ... Devamı
Küçük bir şehirde dedektiflik yapan Greg’in (Jon Tenney) küçük çocukların ortadan kaybolduğu bir davayı incelemesiyle başlar. Failinin şimdi hapiste olduğu yıllar önce yaşanan adam kaçırmalara benzeyen bu olaylarda dedektif Greg bu olayları çözmekle görevli ana dedektif olur. Bu esnada evinde eşi Jackie (Helen Hunt) ve oğluyla bazı sorunlar yaşamaktadır. Üstüne üstlük evde bazı olağanüstü olaylar gerçekleşmektedir; eşyalar ortadan kaybolmakta, fısıltılar dolaşmakta ve objeler olmadık yerlerden düşmektedir. Evde yaşanan sorunlar esnasında tüm aile suçu birbirinde ararken, başlarına gelenlerden haberdar bile değillerdir.
Helen Hunt

Jackie Harper

Jon Tenney

Greg Harper

Owen Teague

Alec Travers

Judah Lewis

Connor Harper

Gregory Alan Williams

Detective ...

Erika Alexander

Lieutenant...

Allison King

Officer Gr...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@bozzoba

1 hafta önce

Ters köşe sizi dumura uğratmıyor ama fenâ da değil; tamâmen öngörülemez, tahmin edilemez bir senaryo değil zirâ. İkinci yarısında yer yer sıkıldım. Film genel olarak "eh işte"den biraz iyi. Puanım 6.5 - 6.7 gibi.

@zeuspawn

11 ay önce

7.3 / 10

Güzel ters köşeleri olan güzel bir film. Gizemli filmlerde bazı şeyleri tahmin edemediğim zaman daha çok etkileniyorum ve bu da öyle bir filmdi, tahmin edemediklerimden. Ben beğendim.

@hashasin

1 yıl önce

Filmde birkaç tane mantık hatası vardı. Cevap verilebilir hatalar. Helen Huntın yüzünü gördükçe her seferinde filmden kopup ne yapmış bu kadın yüzüne böyle dememe rağmen film her türlü beni içine çekti. Sinematik açıdan sırıtan göze batan hiçbişey yoktu hatta doyurucu sayılabilirdi. Hikayeyi iki tarafın açısındanda anlatması, siz tam bir kanıya vardığınızı düşünürken sizi alıp bambaşka bir noktaya götürmesi ve bunuda gayet başarılı yapması gözümdeki puanını artıran unsurlar. Türünün diğer örneklerindeki fizikötesi saçmalıkları düşününce gayet akılcı ve güzel kurgulanmış olduğunu göreceksiniz. 6.8 puan aldığını görüyorum. Eğer o mantık hatasını ve Helen Huntı filmden çıkarsak sanırım zorlanmadan 7.5 barajını aşardı.
N

@nysa

1 yıl önce

10 / 10

Yer yer mantık hataları olsa da iyiydi İzlenebilir 10/7
SPOILER

I See You filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

I See You filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

I See You filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL