Yönetmen
|
Miguel Arteta
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baş Kuaför
|
Lynda Kyle Walker
|
Modelleme
|
John Paul Molloy
|
1. Yardımcı Editör
|
Staci Pontius
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Amol Parulekar
|
Butafor yapımcısı
|
Clint Carney
|
Yeşil Sorumlusu
|
Tony Castagnola
|
Dolly Sorumlusu
|
Richard Crompton
, Alan Shultz
, Jack Glenn
, Jeremy M. Griffiths
|
Renk Zamanlayıcı
|
Dan Muscarella
|
İnşaat Koordinatörü
|
Terry Scott
|
Ressam
|
Rocco Francesco Paolone
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Les T. Tomita
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Rick Harris
, Jose F. Barrios
|
1. Kamera Asistanı
|
Kim Guthrie
, Zoran Veselic
, Robert 'Caz' Duffy
, Robert Heine
, John Stradling
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Glynna Grimala
|
Film Araç Koordinatörü
|
Marty Osborne
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Michael Bauman
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Charlie McIntyre
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Shandra Page
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Jimmy Jay
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Jane Reynolds
, David Masure-Bosco
|
Butafor
|
J.P. Jones
|
İkinci Birim
|
Kathleen D. Brennan
, Rob Burgess
, Dennis Burrell
, Jeremy Reisig
, Sunday Stevens
, Francesco Tignini
, Mark Trapenberg
, Garrett Warren
|
Dublörler
|
Elle Alexander
, Joseph A. Anderson
, Emily Brobst
, Wally Crowder
, Clay Cullen
, Colin Follenweider
, Michelle Jubilee Gonzalez
, Jef Groff
, Trevor Habberstad
, Shawn Patrick Lane
, Kurt D. Lott
, Ed McDermott II
, Robert Nagle
, Kim Do Nguyen
, Scotty Richards
, Tim Sabatino
, Brett Smrz
, Erik Solky
, Mallory Thompson
, Cord Walker
, Garrett Warren
, Morgan Williams
, Michael Caradonna
|
Diğer
|
Ashim Ahuja
, Michael Alexander
, Evan Allen-Gessesse
, Wendy Altman-Cohen
, Malcolm Arias
, Susan Boyajian
, Sarah Catizone
, Nikki Christie
, Kit Conners
, Wesley Donato
, D.R. Farquharson
, Maura Gannett
, Claudette Grand
, Russell Gremillot
, Susan Hegarty
, Maegan Houang
, Christina Hwang
, Jahmilla Jackson
, Michael Kehoe
, Christine Lakin
, Kevin Maier
, Ernie Malik
, Jonas C. Matz
, Troy McGatlin
, Vanessa Mendoza
, Jared Scott Mercier
, Cristie Miele
, Rayner Miyar
, Emily Morris
, Alina Phelan
, Nadia Randazzo Bombino
, Tom Roach
, Lauren Swearingen
, Anne Taylor
, James C. Udel
, Tom Udell
, Nancy Wetzel
, Tony Whitmore
, Spencer R. Williams
, Eric Winn
, Juerg Grieder
, Mark Forbes
, Mauli Delaney
, Mark Alkofer
|
Editoryal Hizmetler
|
Allison Beda
, Laura G. Chirinos
, Marisa Clayton
, Tony Dustin
, Jason Fabbro
, Dustin Frost
, Dan Muscarella
, Staci Pontius
, Mark Sahagun
, Cameron Weaver
|
Kamera Teknisyeni
|
Audie Aragon
, Adam Austin
, Dana Baker
, Jose F. Barrios
, Craig Bauer
, Michael Bauman
, Robby Baumgartner
, Jerry Bertolami
, Brian Bishop
, Mike Bonnaud
, Charlie Butler
, Mark Carlile
, Alejandro J. Castillo
, Richard Crompton
, Steven Cueva
, Thomas M. Dangcil
, Danny Durr
, Anthony Gaudioz
, Jack Glenn
, Jeremy M. Griffiths
, Kim Guthrie
, Mauricio Gutierrez
, Jay Hager
, Brandon Jeffrey Harris
, Rick Harris
, Robert Heine
, Orlando Hernandez
, Michael Herron
, Steele Hunter
, Simon Jayes
, Steve Kagan
, Jeremiah Kent
, T. Sano Kwong
, Matt Litwiller
, Paul Maletich
, Charlie McIntyre
, Daisuke Dice Miyake
, Luis Moreno
, Ian Myron
, Dino Parks
, Michelle Pizanis
, J. Michael Popovich
, Doug Price
, Richard Rasmussen
, Bradley Richard
, Dale Robinette
, Michael J. Schwartz
, Alan Shultz
, Cricket Sloat
, Donald A. Spadoni
, Don Steinberg
, John Stradling
, Michael Tolochko
, Les T. Tomita
, Massimiliano Trevis
, Zoran Veselic
, Satoshi Yamazaki
, John Zivelonghi
, Jon Jung
, Ted Kennedy
|
Görsel Efektler
|
Jason Bath
, Eric M. Beaver
, Joseph Bell
, Emmanuel Blasset
, Erik Bruhwiler
, Adam Coggin
, Eric Deinzer
, Tyson Donnelly
, Greg Dora
, Christopher Lance
, Jean-Pascal Leblanc
, Chris LeDoux
, Mark LeDoux
, Tim LeDoux
, David Masure-Bosco
, Jonathan McClintic
, Patrick McClung
, Zachary Medow
, John Paul Molloy
, Pawel Olas
, Caleb Owens
, Amol Parulekar
, Jeff Penick
, Jane Reynolds
, Jason Sanford
, Alyssia Sharpe
, Mark Tamny
, Jon Tanimoto
, Guido Wolter
, Alex Holcombe
, Daniel Powter
, Sharina Radia
|
Özel Efektler
|
Jack Davis
, Sam Dean
, Clark James
, Vanessa Rael
, Gintar Repecka
, J.D. Schwalm
, Richard Schwalm
, Ryan Senecal
, Sandy Stewart
, Blumes Tracy
|
Ses
|
Ron Bedrosian
, Glenn E. Berkovitz
, Kerry Ann Carmean
, Cary Clark
, Andrew DeCristofaro
, Mitch Dorf
, Nerses Gezalyan
, Glynna Grimala
, Gary A. Hecker
, Dan Hegeman
, Kyle D. Krajewski
, Nancy MacLeod
, Gary Marullo
, Michael Miller
, Steve Nelson
, Myron Nettinga
, Michael Payne
, Michelle Pazer
, Aiden Ramos
, John Ross
, Diego Ruiz
, John Sheridan
, Carlos Sotolongo
, Becky Sullivan
, Gayle Wesley
, Tim West
, Knox White
, Jason Chiodo
|
Operasyon Yöneticisi
|
Linda A. Borgeson
, Daniel Hassid
, Matthew Hirsch
, Chris Kuhl
, Todd Livdahl
, Philip Steuer
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Maura Gannett
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rachel Bonner
, Jenni Clark
, Bill Corso
, Becky Cotton
, John Damiani
, Deborah La Mia Denaver
, Teressa Hill
, Andrea Jackson
, Valerie Jackson
, Pauletta O. Lewis
, Roz Music
, Lisa Nash-Jones
, Shandra Page
, Judy Staats
, Peter Tothpal
, Lynda Kyle Walker
, Cinzia Zanetti
, K. Troy Zestos
|
Yapım Sanatçısı
|
Michael Corenblith
|
Sinematografi
|
Terry Stacey
|
Müzik
|
Christophe Beck
, Kevin Axt
, Leo Birenberg
, Fernand Bos
, Tim Davies
, George Doering
, Kaylin Frank
, Jeff Gartenbaum
, Greg Hayes
, Gregory Jamrok
, Brian Kilgore
, Mitchell Leib
, Larry Mah
, Jake Monaco
, Andres Montero
, Victor Pesavento
, Zach Robinson
, Peter Rotter
, David Stal
, Philip Tallman
, Joe Zimmerman
|
Üretim Hizmetleri
|
Lisa Henson
, Daniel S. Levine
, Shawn Levy
, Blanca Lista
, Jason Lust
, Will Rack
, Philip Steuer
|
Ses Mikseri
|
Steve Nelson
|
Baş Ressam
|
Louie Esparza
, Jeffe Jenkins
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Sunday Stevens
|
Senaryo Süpervizörü
|
Rebecca Robertson
, Will Alovis
|
Ses efektleri Editörü
|
Michael Payne
, Nancy MacLeod
, Dan Hegeman
|
Kostüm Tasarımı
|
Nancy Steiner
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Deborah La Mia Denaver
, Roz Music
|
Set Fotoğrafçısı
|
Dale Robinette
|
Mekan Yöneticisi
|
Robert Foulkes
, Tristan Daoussis
|
Birim Reklamcısı
|
Ernie Malik
|
Şive Koçu
|
Susan Hegarty
|
Set Şefi
|
Gary Isbell
|
Görüntü Yönetmeni
|
Terry Stacey
|
Koreograf
|
Christine Lakin
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Christophe Beck
|
Set Dekorasyon
|
Susan Benjamin
|
Yapımcı
|
Shawn Levy
, Lisa Henson
, Daniel S. Levine
|
Oyuncu Seçimi
|
Tamara Notcutt
, Randi Hiller
, Patty Connolly
, Brittany N. Grooms
, Rich King
, Jeremy Lambert
, Mark Sussman
, Rob Swanson
|
Makyaj Sanatçısı
|
Bill Corso
, Cinzia Zanetti
, Becky Cotton
, Jenni Clark
, John Damiani
, Lisa Nash-Jones
, Judy Staats
|
Editör
|
Pamela Martin
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
John Ross
, Myron Nettinga
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Michael Corenblith
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Philip Steuer
|
Yönetici yapımcı
|
Philip Steuer
, Jason Lust
|
Boom Operatörü
|
Knox White
|
Dublörler Koordinatörü
|
Garrett Warren
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Cinzia Zanetti
|
Dış Sesler Editörü
|
Kerry Ann Carmean
|
Diyalog Editörü
|
Michelle Pazer
|
Yapım Sorumlusu
|
Matthew Hirsch
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Geno Hart
, Michael Connor
, Angel DeSanti
, Hugh Kelly
, Jay Krueger
, Glen Mathias
, Marty Osborne
, John F. Teeple
|
Müzik Editörü
|
Fernand Bos
, Philip Tallman
|
Ses Kayıtçısı
|
Aiden Ramos
|
Ortak Yapımcı
|
Will Rack
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Susannah Carradine
|
Set Tasarımı
|
Lorrie Campbell
, Everett Chase
|
Kostüm Sorumlusu
|
Linda Matthews
, Maria Bradley
, Tiffany Busche
, Nicola Clegg
, Sue Crosby
, Lois DeArmond
, Jimmy Jay
, Aimee McCue
, Nicholas McGrath
, Douglas J. Stewart
|
Set Kostümcüsü
|
Aimee McCue
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Patrick McClung
, Christopher Lance
|
Kitap
|
Judith Viorst
|
Ekran Hikayesi
|
Rob Lieber
|
Senaryo
|
Rob Lieber
|
Sanat Yönetimi
|
Stephen Christensen
, Samantha Avila
, Lorrie Campbell
, Bridget Cardenas
, Clint Carney
, Susannah Carradine
, Tony Castagnola
, Martin Charles
, Everett Chase
, Skip Crank
, Michael D'Imperio
, Chad R. Davis
, Tony DiSalvo
, Andrea Dopaso
, Louie Esparza
, Gary Isbell
, Jeffe Jenkins
, J.P. Jones
, Thomas Lauifi
, Alexander Linde
, Rocco Francesco Paolone
, Julien Pougnier
, Bert Rodriguez
, Gerald Scaife
, Terry Scott
, Christine Staggs
, Gary Damian Thomas
, Emma Verdugo
, Todd Wolcott
, Dale Lotreck
|
Kameraman
|
Simon Jayes
, Bradley Richard
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
J.D. Schwalm
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Andrew DeCristofaro
, Becky Sullivan
|
Kuaför
|
Peter Tothpal
, Teressa Hill
, Pauletta O. Lewis
, Andrea Jackson
, Rachel Bonner
, Valerie Jackson
, K. Troy Zestos
|
Genel
|
Pamela Martin
, Blanca Lista
|