Mezara Kadar Yorumları

Mezara Kadar filmi detayları

@parfenrogojin

1 ay önce

7 / 10

İlgi çekici bir polisiye olan bu film, çok iyi bir eser değil, ama kendini izlettiriyor ve ortaya koyduğu gerilimi filmin sonuna dek sürdürüyor. Özellikle filmin başlarındaki morg sahnesi, finalde evdeki sekans ve gerçek final çok iyi diyebilirim. Koreliler gerilim filmlerinde güzel çalışmalar ortaya koyuyor, bazıları ise çıtayı iyice yukarı çıkarıyor. Mezara Kadar çıtayı yukarıya çıkaranlardan olmasa da iyi bir seyirlik kesinlikle. Kaçırmayın.

@dilarakrkmz

2 ay önce

güney kore polisiye aksiyon filmleri iyi çıkıyor genelde. bu film de şaşırtmadı. Baştan sona kendini izlettiriyor. Sonu da çok iyi bitmiş. İkinci gelmez ama gelse de iyi izlenir tarzında.

@iamgzde

1 yıl önce

Aksiyonu kesilmeyen bir filmdi. Güzel, boş bir aksiyon filmi diye düşünmeyin.

@dtchngryz

1 yıl önce

8 / 10

Mükemmel bir Kore filmi. Senaryo özgün oyunculuklar harika.

@carpathia

4 yıl önce

7.9 / 10

Herşeyiyle kendine özgü Güney Kore sineması kendine has tadı, esprisi ve muhteşem bir hızı var. Atmosfer, çekim açıları, ışık ve diyaloglar başarılı. kurguda -eğer zorlarsak- gerçekliğe aykırı kısımlar var; fakat biraz sürrealizmden kimseye zarar gelmez. ki estetize edilmemiş dövüş sahneleri sizi öyle bir içine çekiyor ki gözünüzü kırpamıyorsunuz.TEK KELİME MUHTEŞEM......

@siyahtuval

5 yıl önce

9.4 / 10

wowww :D ne etkileyici ödülü haketmiş gerçekten. saniyesini bile kaçırmadan izleyebileceğiniz film...

@chewing

5 yıl önce

7.7 / 10

Koreliler yine yapmış!!. Filmde gerek aksiyon olsun gerek kurgu gerek oyunculuk ne ararsanız hepsi çok başarılı. 2014 biterken bu senenin en başarılı filmlerinden biri olduğunu düşünüyorum.Çarpıcı bir giriş ve sonla filmi noktalayan yönetmen kim bilir belki filmin ikincisini dahi çeker. İzleme listesinin başlarına yazılması gereken bir film. Ertelemeden izleyin 7.7/10 iyi seyirler.
E

@eekibck

5 yıl önce

Filme ne desem az. Senaryo çok başarılı, karakterler olmadık zamanlarda olmadık şeyler yapıyor ya da başlarına olmadık işler geliyor, bitti derken yeni bir aksiyon başlıyor vs... Bol heyecanlı, zekice yazılmış/çekilmiş bir film...
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL