Nowhere Yorumları

Nowhere filmi detayları

@jumanjiyo

1 ay önce

yorum okumadan izledim. mantık hataları olsa da epey beğendim. izledikten sonra yorumlara bakayım dedim, hakikaten o kadar da güzel değil galiba hissi geldi. sanırım bir şeyler izlerken bu kadar da detay düşünmemek, andan keyif almaya çalışmak gerek.

@naksidil

1 ay önce

Mantık hataları elbette olabilir, ama bir Kadının gücünü ve zehir gibi aklını küçümseyenezsin ! Balinanın sırrının asla ve asla çözülemeyeceği gibi .. Bu devesa canlıyı anlayabilir misin ? Hem korkup hem nasıl hayran olursun ona.. Filmi basite indirgeyenlere kızamıyorum. Neden mi ? Çünkü bu yaşamın mucizelerinden kopmakta olduğumuz bir dönemdeyiz. Ruhsuz ve kimsesiz kalmış gibi. Kendi adıma diyebilirim ki, filmi beğendim.. Oyuncuyu ve abartısız olay akışını , sıkmayan süresini yerinde buldum.. Pandemi ile başlayan gizli bir zincir var bildiğiniz gibi.. !!

@berlinj

1 ay önce

3.5 / 10

son zamanlarda izlediğim en kötü film.

@stiff

1 ay önce

5 / 10

Elinden her iş gelen usta bir kadının hayatta kalma mücadelesi. Çaresizliği anlatmaya çalışmış ama her şeyin çaresinin hemen bulunmasıyla birlikte bu çaresizlik seyirciye geçmiyor.

@kuzgunadam

1 ay önce

5.5 / 10

Mantık hatalarına doyamayacağınız birbirinden farklı ispanyol yapımları adlı listeye eklenmiştir.

@hashasin

2 ay önce

Bir evladını kaybeden bir annenin diğer evladı için hayatta kalma mücadelesini anlatan, bu duruma empati yapabilenlerinde ciğerini sökecek film. İşin survivor kısmı da absürtlük içermiyor, göze batmıyor..

@gomeisa

2 ay önce

7.2 / 10

Bazı mantık hataları gözünüze batabilir ama ona rağmen filmden gözünüzü ayıramıyorsunuz. Bu denli canla başla mücadele, hayatta kalma içgüdüsü ile değil bence annelik içgüdüsü ile alakalıydı. Anne olmanın gücü hiç hafife alınamaz. Tercih edilmeye değer.

@neuromancer

2 ay önce

Sıradan hayatta kalma filmlerinden. Karakterin ihtiyacı nesneler bir anda spawn olmasa daha iyi olabilirdi. Mantık hatalarına takılmam zaman geçsin dedirten tarzda
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL