8.3

56 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.1 (52.733 OY)

Süre

2 Saat 43 Dk.

Ülke

Hindistan

Yönetmen

KONUSU

Hayata gözlerini açtığından beri konuşamayan bir kızın hayat hikayesi anlatılmaktadır. Dilsiz olan küçük kız sağlığına kavuşmak için Hindistan’da tedavi olmaya karar verir. Annesiyle birlikte ülkesi Pakistan’dan yola çıkan aile Hindistan’a vardıkları talihsiz bir olay meydana gelir. Küçük kız tren raylarının orada ortadan kaybolur. Farklı bir ülkeden gelen ve müslümanan olan anne, kızını ararken ani bir şekilde Hindistan’dan kovulur. Tüm bunlardan habersiz kız bilmediği bir ülkede yalnız başına kalmıştır. Ona sahip çıkarak her türlü yardımda bulunan Salman Khan ile birlikte yaşadıkları konu edilmektedir. Film, son zamanların en beğenilen Hint filmi olmayı başarmış ve bir çok ödüle layık görülmüştür.

Salman Khan

Pawan Kuma...

Harshaali Malthotra

Munni / Sh...

Nawazuddin Siddiqui

Chand Nawa...

Rajesh Sharma

Senior Pak...

Sharat Saxena

Dayanand, ...

Om Puri

Molana

Meher Vij

Shahida's ...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (10)

@free-style yazdı...

Per, 23 Kas 2017, 07:32 (7 ay önce)

Görüntüler çok güzeldi. Ancak eleştirilecek yanı da var. Özellikle mesaj verme kaygısı olan filmler mesajı direkt olarak gözümüze sokmasa daha güzel olur. Ha bir de filmi fazla uzatmışlar. Amerikan filmlerinden gına geldiyse sığınacak liman olabilir.

@korgan yazdı...

Cum, 03 Kas 2017, 23:12 (8 ay önce)

6.3 / 10

Eleştirilecek, bir dolu mantıksız yanı var da yazmaya üşendim şimdi. Görüntülerin, müziğin ve küçük kızın şahane(performansı değil kendisi şahane) olmasından belki, susayım diyorum... Da... Filmde gördüğümüz 2 çok tanrılı (evet ikisi de çok tanrılı) dinden biri Budizm ama diğeri Müslümanlık değil.Bin küsür yıllık bir bilgi kirliliği o. Adına Sünnilik diyoruz. *** İşiniz yoksa izleyin, en azından 1 saatinde eğlenirsiniz.

@basribabam yazdı...

Paz, 17 Eyl 2017, 00:14 (10 ay önce)

7.5 / 10

Bir zamanlar tek bir ülke olan ancak Hindu-Müslüman çatışması yüzünden kanlı bir iç savaş sonunda ayrılan Hindistan ile Pakistan arasındaki nefreti tel'in etmesi haricinde fazla bir numarası yoktu. Bir de bu hint filmleri en az 2,5 saat olacak diye bir kural var da biz mi duymadık allahaşkına? Sırf uzatmak için gereksiz şarkılar-danslar... Gına geldi artık. Küçük kız tam yemelikti yalnız. İç savaş sonrasında kardeşin kardeşe nefretini göstermesi hatırına: 75/100

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Bajrangi Bhaijaan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bajrangi Bhaijaan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bajrangi Bhaijaan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI