Death Note Yorumları

Death Note filmi detayları

G

@gwaihir0

1 hafta önce

1 / 10

Tam anlamıyla B*K gibiydi. İki saat eleştiri yazmaya gerek yok
Animeden ayrı tamamen farklı düşünürsek biraz sevebilirsiniz ama sakın bu filmi anime ile karşılaştırmaya çalışmayın. Gereksiz bir filmdi. Reklamjn iyisi kötüsü olmaz derler, o kadar çok kötü yorum okudum ki merak edip izledim.

@hrhboo

1 yıl önce

1 / 10

allah belanızı versin...

@wingsofgod

2 yıl önce

orijinaline saygımdan izlemedim. yorumları okuyunca ne kadar doğru karar verdiğimi anladım

@seppuku

2 yıl önce

3 / 10

Hali hazırda başyapıt olan bir eseri, nasıl berbat bir film yaparsınız ? Sorunun cevabını filmi izledikten sonra öğreniyorsunuz; Özgün bir hikayeyi son derece sıradanlaştır, üzerine de berbat oyunculuklar serpiştir. Karşınızda 2017 model Amerikan Death Note...

@idekm

3 yıl önce

5 / 10

Kesinlikle kötü bir uyarlamaydı,animesini izleyenler çoğu detayı bilir.Zaten bu detaylar animeyi güzelleştiriyor.Fakat filme geldiğimizde çoğu şey atlatılmış ve kısa tutulmuş.Beğenmedim :(

@kulaberoglub

3 yıl önce

RIP RYUK

@yargic_dredd

3 yıl önce

10 / 10

güzel film. çok beğendim.
G

@gwaihir0

4 gün önce

nE?

@cihan_alkan

3 yıl önce

Orjinalini izlemedim ama bu film bana göre sürükleyiciydi hoşuma gitti Konusu bakımından ilgimi çeken bir filmdi Diğer versiyonlarını izlememiş benim gibi ilk defa ızlemeyı düşünen bu tarz sevenler var ise tavsiye ederım şimdiden iyi seyirler :)
H

@hck

3 yıl önce

Bu kadar kötü bir uyarlama olamaz. Anime si mükemmel filmi berbat yapımlarda avatardan sonra hiç bir filmden bu kadar tiksinmemiştim. Tek kelimeyle berbat.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL