@refikerdal

3 ay önce

4.1 / 10

Acaba film güzelleşecek mi diye sonuna kadar izledim. Üzdü.
D

@dnacar

10 ay önce

komik film. ama ultra komik değil. diğer komedi türk filmlerine göre iyi denilebilir.

@berkkk

10 ay önce

Ne zaman görsem şu filmi aklıma hep altın fiyatları geliyor. Ulan altın bu kadar pahalıyken nasıl gün yapıyorsunuz birde diyorum. Film gerçi. Bak bak altın fiyatlarına bak piyasa.paratic.com/altin/ Çeyrek olmuş 400 lira. Neyse iyi boş yaptık bugünde. Hadi eyvallah.

@shamur-musti

1 yıl önce

6.5 / 10

Güzel komikti. İzlerken eğlendim. Tavsiye ederim. Ama aile ile birlikte izlenmeyecek kısımlar mevcut haberiniz olsun.
G

@godfather37

1 yıl önce

1.4 / 10

güldürmek için kıçlarını yırtmışlar ama pek gülmedim konusuda baştan sağma hikmet barındırmayan kaba saba bir iş oyunculuk güzeldi ama gereği kalmamıştı zaten
H

@hck

1 yıl önce

Böyle filmler yapılmamalı. Yapmak isteyen yapıyorda çeken nasıl çekiyor. Ya da oynayan kişiler demiyor mu aga bu ne. Ezgi molayı sevdiğim için gittim. Bu bir film değil. O yüzden puan veremiyorum.

@wersolame

1 yıl önce

O kadar belli ki berbat bir film olduğu filme gitmeden karantinaya alıcam.
Fragmanı izlemek bile vakit kaybı , Ezgi molaya zerre yakışmamış bu film umarım devamını getirmezler.

@no-one

1 yıl önce

3 / 10

Filmi elimde olmayan nedenlerden dolayı izledim ama film ekibi çok film izlememiş gibi , hatta elimde olmayan sebep de olsa bir sebebim vardı izlemek için ama bu filmin neden çekildiği hakkında bir neden bulana sebepsiz veya nedensiz yere teşekkür edesim var .Erkeğin Recep'i varsa kadının da Maide'si olsun. Sayenizde tüm gençlik vaynla ,kepsle aynı şeylere güler oldu ; koca bir nesil mizaha Fransız ,oysa biz izleyicileğ olağak Fğansız Fğansız takılıyoğuz salonlağda , aksanı geçtik yazı dilimiz bile Fğansız oldu .

Alkışlarla - 3/10

@seymaa

1 yıl önce

5.1 / 10

Fragmanı izledikten sonra Ezgi Mola varsa kalitelidir, güzeldir, gülerim diye gittim bugün filme.Ama hayal kırıklığıydı. Filmin bütün komik sahnelerini fragmana koymuşlar. Sadece fragmanı izlemek yeter yani.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL