Yönetmen
|
Steve McQueen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terzi
|
Jade Brandt
, Brandon P. Watson
|
Dolly Sorumlusu
|
Joe Cassano
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Vic Keatley
|
Renk Zamanlayıcı
|
Dave Pultz
|
Yardımcı Yönetmen
|
Doug Torres
|
Yapım Sorumlusu
|
Alissa M. Kantrow
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Elbert Irving IV
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Nick London
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Nick Leon
|
Elektrikçi
|
Chris Flowers
, Scott Morrison
, Byron Marigny
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Adruitha Lee
|
Birim Reklamcısı
|
Spooky Stevens
|
Kuaför
|
Yolanda Mercadel
, Betty Hamnac
|
Mekan Yöneticisi
|
M. Gerard Sellers
, John Collins
, David Fields
, Taylor Newman
, Ron Uribe
, Laura Berning
, Batou Chandler
|
Şive Koçu
|
Michael Buster
|
Senaryo Süpervizörü
|
Eva Z. Cabrera
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Patrick Wiley
|
Işık Asistanı
|
Erskin Mitchell
|
Baş Kostümcü
|
Aaron P. Mastin
|
Ses
|
Bryan Arenas
, Henry Auerbach
, Ryan Collins
, Brian Dunlop
, Kirk Francis
, Ellen Heuer
, Robert Jackson
, Robert Jackson
, Sang Jun Kim
, Tim Limer
, Chris Navarro
, A. Josh Reinhardt
, Leslie Shatz
, Callie Thurman
, Jon Vogl
, Chris Welcker
, Wade Barnett
, Shayna Brown
, Patrick Christensen
, Gary Day
, Jesse Ehredt
, Judah Getz
, Justin Herman
, Jesse Kees
, Nick Kray
, Travis MacKay
, Beauxregard Neylon
, Jamey Osborne
, John Soukup
, Paul Stula
, Billy Theriot
, Paul Tirone
, Irene Vinader
|
Dublörler
|
Jason Ament
, Nicoye Banks
, Tim Bell
, Sean Paul Braud
, Chris Bryant
, Alan D'Antoni
, Andy Dylan
, Chris J. Fanguy
, Christian J. Fletcher
, Jeff Galpin
, Lex D. Geddings
, Thirl Haston
, Tiffany Jackson
, Kortney Manns
, Michael Ortiz
, Steven Ritzi
, Kerry Rossall
, Dother Sykes
, Aaron V. Williamson
, John Zimmerman
|
Diğer
|
John Ridley
, Solomon Northup
|
Diğer
|
Jackie Bazan
, Natalie Borlaug
, Sue Bruce-Smith
, Dottie Buck
, Antony Buonomo
, Michael Buster
, Craig Carter
, David Feldman
, Lindsey Fredieu
, Henry Louis Gates, Jr.
, Andrew Golov
, AnaMarie C. Gonzaga
, Mitch Horwits
, Ruth Kesler
, Nazia Khan
, Charlotte Lancaster
, Sam Lavender
, Dennis M. Mitchell II
, Christina Oh
, Alexander Plitt
, Ava Knighten Santana
, Dee Schuka
, Spooky Stevens
, Derrick Bentley Wells
, Sid Yost
, Monica Rene'e Anderson
, Christi Barlow
, Sumner Boissiere III
, Kara Bowman
, Tim Clawson
, Brian Evans
, Matt Flanders
, Ashley Foster
, Jason Frannino
, Jeff Galpin
, Maya Goodwin
, P.J. Haines
, Derek Hall
, Arif S. Kinchen
, Karen Kaia Livers
, Charles Miller
, Tracy Oliver
, Jason Owen
, Kenneth Shelton
, Pauline S. Storms
, Jared Swidzinski
, Justin Christopher Vaughn
, David Michael Warren
, Kolie Wegner
, Aaron V. Williamson
, Desiree Stevenson
, Caroline Andrade
, Timothy Scott Ralston
|
Editoryal Hizmetler
|
Ryan Bennett
, John Diesso
, Giovanni DiGiorgio
, Joe Guzman
, Mieneke Kramer
, Javier Marcheselli
, Tom Poole
, Lee Tucker
, Lucie Barbier
, Kelly Lind
, Jason Modica
, Rhonda L. Moore
, Dave Pultz
, Ian Sullivan
|
Kamera Teknisyeni
|
Sean Bobbitt
, Harvey Bryson
, Jaap Buitendijk
, Scott Calcagno
, Joe Cassano
, Mark A. Davis
, Eric DePoorter
, François Duhamel
, Melanie Gates
, Matthew Gaumer
, Brad 'Mo' Gremillion
, Franklin Jones II
, Vic Keatley
, R. Scott Lebell
, Nick Leon
, Byron Marigny
, Larry McConkey
, Mike McLaughlin
, Lee McLemore
, Erskin Mitchell
, Scott Morrison
, Mike 'Chewie' Pappas
, Rachel Perlis
, Richard Ramee
, Andy Shuttleworth
, Brett Walters
, Troy Anderson
, Michael Applebaum
, Grayson Austin
, Bob Bates
, Russell Beard
, John Gregory Edwards
, Rowland Egerton
, Corey Erwin
, Chris Flowers
, Christian Hardy
, Justin LeBlanc
, Michael Milella
, Roberto Pierson
, Donald Roth
, James Allen Sheppard
, Jon Tenholder
, Remi Tournois
, Corey Kirkling
|
Görsel Efektler
|
Victor Manuel Fernandez
, Rocco Gioffre
, Elbert Irving IV
, Chris LeDoux
, Tim LeDoux
, Lauren Ritchie
, Dottie Starling
, Mark LeDoux
, Jason Sanford
|
Özel Efektler
|
David Nash
, Jonathan Cappel
, John Gorman
, Matthew Brady Harris
, Mark Hava
, Mik Kastner
, Matt Zaff
|
İkinci Birim
|
Nathan Parker
, Sherman Shelton Jr.
, Doug Torres
, Mark Carter
, Maguy R. Cohen
, Ann C. Salzer
|
Müzik Editörü
|
Katrina Schiller
, Catherine Wilson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Alissa M. Kantrow
, Anthony Katagas
, James Masi
, Eric Bergman
, Dean Cochran
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ma Kalaadevi Ananda
, Jean Ann Black
, Nikki I Brown
, Nana Fischer
, Betty Hamnac
, Adruitha Lee
, Nick London
, Yolanda Mercadel
, Denise Pugh-Ruiz
, Brian Waltsak
, Amy Wood
, Gloria Belz
, Marcos Gonzales
, Rena Grady
, Sherri Hamilton
, LaToya Henderson
, Stacey Herbert
, Jack Lazzaro
, Caitlin Murphy Miles
, Kat Percy
, LeDiedra Richard-Baldwin
|
Yapım Sanatçısı
|
Adam Stockhausen
|
Sinematografi
|
Sean Bobbitt
|
Müzik
|
Hans Zimmer
, Nico Abondolo
, Bob Badami
, Christine Bergren
, Nicholas Britell
, Chuck Choi
, Victoria de la Vega
, Tim Fain
, Steven Kofsky
, Daniel Kresco
, Czarina Russell
, Katrina Schiller
, Tristan Schulze
, Jed Smith
, Benjamin Wallfisch
, Brian Wherry
, Catherine Wilson
, Paul Katz
, Christian Wenger
|
Üretim Hizmetleri
|
Dede Gardner
, Anthony Katagas
, Jeremy Kleiner
, Steve McQueen
, Arnon Milchan
, Brad Pitt
, Bill Pohlad
, John Ridley
, Tessa Ross
, Bianca Stigter
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Eric DePoorter
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Poland Perkins
, Earl R. Hurst Sr.
, Francis Robinson
, Kirk Baptiste
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Hans Zimmer
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Dena Matranga
|
Boom Operatörü
|
Robert Jackson
|
Set Tasarımı
|
Carl Sprague
, Matthew Gatlin
, Jim Wallis
, Walter Schneider
|
Editör
|
Joe Walker
|
Steadicam Operatörü
|
Larry McConkey
, Andy Shuttleworth
|
Baş Kuaför
|
Amy Wood
|
Makyaj Sanatçısı
|
Nikki I Brown
, Brian Waltsak
, Denise Pugh-Ruiz
|
Sanat Yönetimi
|
David Stein
, Jason Allard
, Jason Ament
, Jill Broadfoot
, Kenneth Chauvin
, Doug Cluff
, Carl Counts
, Russ Doyle
, Jude Erny
, Matthew Gatlin
, Michael A. Johnson
, Dan Joy
, Joie Todd Kerns
, Heather La Kor
, Michelle Lacayo
, Kevin C. Lang
, Alexander Lasseigne III
, Michael S. Martin
, Siobhan O'Brien
, Jorin Ostroska
, Alixandra Petrovich
, Edward Rezendes
, Nick Rippon
, David Rotondo
, Walter Schneider
, Tom Sola
, Carl Sprague
, Victoria St. Pierre
, Gordon Thomas
, Erik van Haaren
, Leia Verner
, Jim Wallis
, Taylor Weeks
, Michael Arena
, William Burck
, Melisa Coby
, Will Eastin
, Brian S. Freeman
, Paul Giglione
, Billy 'Jilly Bones' Jones
, Daniel E. Kiker
, Robert J. Moore Jr.
, Jed Pendergrass
, Stephanie Wittmann
, Shelly Sanchez
|
Kameraman
|
Sean Bobbitt
|
Set Dekorasyon
|
Alice Baker
|
Görüntü Yönetmeni
|
Sean Bobbitt
|
Senaryo
|
John Ridley
|
Ses Tasarımcısı
|
Leslie Shatz
|
Dış Sesler
|
Ellen Heuer
|
Kostüm Tasarımı
|
Patricia Norris
|
Oyuncu Seçimi
|
Francine Maisler
, Meagan Lewis
, Barbara Harris
, Brent Caballero
, Elizabeth Chodar
, Beth Day
, Kathy Driscoll
, Charlotte Gale
, Melissa Kostenbauder
|
Yönetici yapımcı
|
Tessa Ross
, John Ridley
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Adam Stockhausen
|
Set Fotoğrafçısı
|
François Duhamel
, Jaap Buitendijk
|
Yapımcı
|
Brad Pitt
, Arnon Milchan
, Dede Gardner
, Bill Pohlad
, Anthony Katagas
, Steve McQueen
, Jeremy Kleiner
, Bianca Stigter
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Carl Counts
|
Işık Şefi
|
Mike McLaughlin
, Bob Bates
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Robert Jackson
, Ryan Collins
|
Dolby Danışmanı
|
Bryan Arenas
|
Set Şefi
|
Michael A. Johnson
|
Butafor
|
Michael S. Martin
|
İnşaat Koordinatörü
|
David Rotondo
|
Sahne Sanatçısı
|
Jude Erny
, Taylor Weeks
|
Set Kostümcüsü
|
Dena Matranga
|
Roman
|
Solomon Northup
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
David Nash
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dottie Starling
, Tim LeDoux
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Lauren Ritchie
, Jason Sanford
|
Dublörler Koordinatörü
|
Steven Ritzi
, Lex D. Geddings
|
Kostüm Sorumlusu
|
Andree Fortier
, Jade Brandt
, Scott T. Coppock
, Julie Ebel
, Joni M. Huth
, Shonta T. McCray
, Aaron P. Mastin
, Dena Matranga
, Megan Richardson
, Brandon P. Watson
, Patrick Wiley
, Lois DeArmond
, Sarah P. Koeppe
, Brittany Lathan
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Ma Kalaadevi Ananda
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Eric Bergman
|
Yardımcı
|
Monica Rene'e Anderson
|
Genel
|
Nana Fischer
, Jean Ann Black
, Henry Auerbach
, Scott T. Coppock
, Shonta T. McCray
, Megan Richardson
, Franklin Jones II
, Mike 'Chewie' Pappas
, Lee McLemore
, Julie Ebel
, Joe Walker
|