Yönetmen
|
Greg Mottola
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Operasyon Yöneticisi
|
Andrew C. Keeter
, Alexis Wiscomb
|
Müzik Süpervizörü
|
Stephanie Diaz-Matos
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Jennifer Santiago
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Vincent Bates
|
Ses efektleri Editörü
|
Alex Soto
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jennifer Roberts
|
Üretim Hizmetleri
|
Timothy M. Bourne
, H.H. Cooper
, Laurie MacDonald
, Walter F. Parkes
, Marc Resteghini
, Riyoko Tanaka
|
Sinematografi
|
Andrew Dunn
|
Yapım Sanatçısı
|
Mark Ricker
|
Makyaj Sorumlusu
|
Stephanie Barnes
, Anthony Brooks
, Garnett Burk
, Patrice Coleman
, Andrea Edge
, Christopher Fulton
, Noel Hernandez
, Kimberly Jones
, Sarah Mays
, Tracey Moss
, Jennifer Santiago
, Rick Stratton
, Traci Walker
, Lisa Ann Wilson
, Leigh Ann Yandle
, Katelyn Barton
, Ashleigh Chavis
, Jamie Cline
, Bill Johnson
, Tracey L. Miller-Smith
, Todd Watson
, Ron Wolek
|
İkinci Birim
|
Joann Connolly
, H.H. Cooper
, Eric Fox Hays
, Katye Kalivoda
, Meaghan F. McLaughlin
, Steven Ritzi
, Jennifer Roberts
, Megan Schmidt
, Robin Rk Kempf
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Chris Roff
, Kristen Leigh Branan
, Lauren Weidel
|
Ses
|
Steve C. Aaron
, Shaun Brennan
, Alfred DeGrand
, Mitch Dorf
, Linzy Elliot
, Mike Filosa
, T. J. Garland
, Lewis Goldstein
, Max Greene
, Lawrence Herman
, Matt Hovland
, Nick Jimenez
, Michael Miller
, Cate Montana
, Chris Navarro
, Darren Polish
, Tom Ryan
, Alex Soto
, John Soukup
, Jerrell Suelto
, Wen Hsuan Tseng
, Jared Watt
|
Özel Efektler
|
Jay King
, Louie Lantieri
, Michael Lantieri
, Corey Pritchett
, Todd Rex
, Rick Lazzarini
|
Görsel Efektler
|
Kristen Branan
, Everett Burrell
, Robert Cvengros
, Ashish Dani
, Csaba László Eröss
, Joaquin Esquivel
, John Fukushima
, Brian Hanable
, Kent Johnson
, Chris Jones
, Jared Jones
, Patrick Kavanaugh
, Richard Mahon
, Ralph Maiers
, Ernesto Marrero
, C. Michael Neely
, Joseph Payo
, Jeremy Price
, Kenton Rannie
, Travis Reinke
, Chris Roff
, Barry Safley
, Dane Allan Smith
, Stephen Thornhill
, Daniel Triller
, Lauren Weidel
, Bob Wiatr
|
Kamera Teknisyeni
|
Jason Andrews
, Trent Edward Arant
, Richard Arnold
, Grayson Austin
, Denise Bailie
, Justin Bernhard
, Kenneth Bolton
, Chase Boyer
, Jason Clairy
, Stephen Crowley
, James 'Spud' Danicic
, Michael J. Davis
, Brian Deutsch
, Terry Fitzpatrick
, Vincent Gandolfi
, Larry Gianneschi IV
, Rodrigue Gomes
, Jeff Griffith
, Cristi Lyn Hahn
, Charlie Harrold
, Jimmy Hendrix
, Darryl Humber
, Joshua Jones
, Matthew King
, J. Steven Latham
, Daniel John Lerch
, Dan Marerro
, Frank Masi
, Daniel C. McFadden
, David McLean
, Mark C. McManus
, Saul McSween
, Cameron Mendel
, John S. Moyer
, Gilbert Nogalski
, Tom Novell
, Gary Oldknow
, Joseph Parker
, Ryan Perdew
, Steve Pittman
, C. Alan Rawlins
, Tim Risch
, Manuel Manny Rivera
, Mike Robertson
, Tim Ryan
, Paul Sanford
, Riko Schatke
, David Shakibanasab
, Matt Shearer
, Louis Smith
, Trisha Solyn
, Jeff C. Sutton
, Michael Svitak
, Jeffery A. Taylor
, Fred Thomas
, Mike Torino
, Dylan Trivette
, Jason Tubbs
, Steve Zigler
|
Kostüm Sorumlusu
|
Phillip Boutte Jr.
, Sara Cobbeldick
, Kate Duke
, Alison Fields
, Daniel George
, Jennifer Hryniw
, Jordan Johnson
, Pelar Jones
, Erinn Knight
, Kevin Mayes
, Larry V. Steele
, Raiyonda Vereen
, Rachel A. Walker
, Austin Wittick
, Joulles Wright
, Chloe Ji Yoon
|
Editoryal Hizmetler
|
Keith Brachmann
, Ben Cox
, John Diesso
, Jason Dougherty
, Jason Esquivel
, Ben Estrada
, Nicholas Figueroa
, Scott Fox
, Andrew Geary
, Thomas Kuo
, Ken Lebre
, Philippe Majdalani
, Christopher McDonald
, Nick Monton
, Josh Perault
, Jon Poll
, Tom Poole
, Matthew Wells
, Ewelina Nietupska
, Fred Chandler
, Giovanni DiGiorgio
, Stefan Sonnenfeld
, Jim Makiej
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Tony Lee Davis
, David Latham
, Edward O'Donnell
, Cyril O'Neil
, Stephen Roland
, Doug Wright
|
Diğer
|
Elyse Archie
, A.J. Austin
, Aaron Becker
, Jesse Bellis
, Edwanna Blanding
, Gregory Fears
, Cliff Fleming
, Cory Fleming
, Bennett Gammon
, Larry Gilbert
, Kerry Goodrum
, Brandon Gorrell
, Christopher L. Graves
, Terri Greening
, Alex Greenlee
, Cody Hall
, Tony Kochinas
, Inder Kumar
, David Linck
, Mike MacCuish
, Marlene Marks
, Caroline Miller
, David A. Oster
, Nate Patterson
, Shanika L. Peterson
, Patrick Rofoli
, Andy Siravanta
, Michael C. Smith
, Barry Strait
, Beau Turpin
, Erica Young
, Rasha Zamamiri
, Maureen McManus
|
Diğer
|
Michael LeSieur
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Sarah Mays
|
Yapımcı
|
Walter F. Parkes
, Laurie MacDonald
|
Görüntü Yönetmeni
|
Andrew Dunn
|
Set Dekorasyon
|
Rena DeAngelo
|
Kostüm Tasarımı
|
Ruth E. Carter
|
Senaryo
|
Michael LeSieur
|
Editör
|
David Rennie
|
Yönetici yapımcı
|
Timothy M. Bourne
, Marc Resteghini
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Mark Ricker
|
Ortak Yapımcı
|
H.H. Cooper
, Riyoko Tanaka
|
Müzik
|
Jake Monaco
, Ali Dee
, Stephanie Diaz-Matos
, Brittany Dunton
, J.J. George
, Greg Hayes
, Henry Hey
, Tom Kramer
, Lawrence Manchester
, Victor Pesavento
, Zach Robinson
, Annie Rosevear
, Joseph Shirley
, Joe Zimmerman
, Patrick Houlihan
|
Oyuncu Seçimi
|
Rachel Tenner
, Janella Bersabal
, Jackie Burch
, Dann Fink
, Patrick Ingram
, Charlene Lee
, Dayna Price
|
Sanat Yönetimi
|
Jeremy Woolsey
, Vincent Bates
, Brett Chapman
, Warren Drummond
, Jack Finch
, Carol Francoso
, Patrick Fuhrman
, Meg Gamez
, Kel Genovese
, Shawn M. Gray
, Vanessa Grayson
, Nelson Hagood
, Todd Hatfield
, Darryl Henley
, Zak Howell
, Jessica Jackson
, Kristen Jenkins
, Zach Kilpatrick
, Steven Ondrejech
, Beth Morris
, Erik Louis Robert
, Michael Sabo
, Karen Teneyck
, Shawn Upthegrove
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
H.H. Cooper
|
Senaryo Süpervizörü
|
Lori Grabowski
, Dea Cantu
|
Mekan Yöneticisi
|
Eric Hooge
, Ian Easterbrook
, Caleb Hinshaw
, Ryan Schaetzle
, Miguel Tapia
, Georgia Anne Thompson
|
Dublörler
|
Maya Santandrea
, Tom Akos
, Airon Armstrong
, Nikki Brower
, Trent Brya
, David Castillo
, Laurence Chavez
, Clay Cullen
, Alan D'Antoni
, Joe Dryden
, Travis Fienhage
, Monique Ganderton
, Rachel Gelfeld
, Riley Harper
, Regis Harrington
, Casey Hendershot
, Robert Herrick
, Jason Charles Hill
, Oliver Keller
, Michael Lantieri
, Richard Marrero
, Anderson Martin
, Josh Mueller
, Matt Mullins
, Matthew Austin Murray
, Robert Nagle
, Niko Nedyalkov
, Allan Padelford
, Steven Ritzi
, Aaron Robey
, Alicia Vela-Bailey
|
Set Tasarımı
|
Erik Louis Robert
, Kristen Hunsicker
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Timothy M. Bourne
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Lewis Goldstein
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Lewis Goldstein
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Everett Burrell
, Ralph Maiers
|
Makyaj Sanatçısı
|
Patrice Coleman
, Stephanie Barnes
|
Dublörler Koordinatörü
|
Steven Ritzi
|
Genel
|
Matt Mullins
, Steven Ritzi
, Matthew Wells
, David Rennie
, Monique Ganderton
, Alicia Vela-Bailey
|