Indochine: College Boy 2013

8.6

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (1.575 OY)

KONUSU

Akrabaları tarafından zorbalığa uğrayan genç bir çocuk. Zorbalıklar, video boyunca hızla artmakta ve çarmıha gerilmesine neden olmaktadır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@no-one yazdı...

Pzt, 07 Ağu 2017, 00:14 (10 ay önce)

8.5 / 10

Film ( veya klip ) postmodern bir bilmece , cevabı herkes tarafından bilinen ama yanıtsız bırakılan ; tıpkı filmde gözleri bağlı ama telefonları kayıt halinde olanlar gibi..

@cagdasbdy yazdı...

Paz, 01 Kas 2015, 22:18 (2 yıl önce)

8.3 / 10

  Xavier Dolan'ın Fransız rock grubu Indochine için çektiği sert bir şekide sistem eleştirisi olan yaklaşık altı dakikalık klip. Klibin etkisini tanımlamak için rahatsız edici demek az gelebilir. Xavier Dolan'ın çektiği bu klipte zorbalık hakkında daha kuvvetli bir etki yaratmak için bazı şiddet içerikli görüntüleri kullanmayı tercih etmiş. Klip Fransa'da yasaklanmış. Yönetmen Dolan, klibin sansürlenmesinin kendisine çok saçma geldiğini söylemiş ve her gün televizyonda izlediklerimizden daha mı şiddet içerdiğini sormuş.     Arkadaşları tarafından zulmedilen, ağır ve şiddetli saldırılara uğrayan ve sonunda çarmıha gerilen bir genç bir erkek çocuğunun hikayesi. Mommy filminde de başrolü oynayan Antoine-Olivier Pilon'un canlandırdığı gence arkadaşları ateş eder. Polis geldiğinde ise poliste çarmıha gerilmiş gence ateş etmeye başlar. Bu sırada ise diğer çocuklar gözleri bağlı bir şekilde akıllı telefonlarıyla olayı kaydederler.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Indochine: College Boy filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Indochine: College Boy filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Indochine: College Boy filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI