Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı Yorumları

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı filmi detayları

@olanzveins

1 gün önce

3.2 / 10

Tipik bir umut üreten klişe hollywood filmi. Daha filmin ortalarına gelmeden sonunu anlıyorsunuz. Klişelerin ötesine geçilmeyen ve kopyası çok rastlanılan bir film. Umut tüccarlığı.

Eğer tinder veya arkadaşlık sitelerinde profil oluşturmak istiyorsanız, size kim olduğunuz için değil çekildiğiniz fotoğraflar ve gezdiğiniz yerler üzerinden değer verecek insanlar arıyorsanız bu film size ilaç gibi gelcek.

@elfenlied

5 ay önce

6.5 / 10

Çerezlik bir film diye açıp arkadaş ortamında izleme gafletinde bulunduk, filmin %40’ını izlediğimiz halde filmi anladık. Filmin akışında bir şeyler eksik gibiydi, bizi bir türlü kendine çekmeyi başaramadı. Ana karakter ile herhangi bir bağ kurmak çok zordu bizim için, kısacası biri film önerisi istediğinde asla aklıma gelmeyecek bir film.

@whitebeard

11 ay önce

8 / 10

Çok fazla şey yazmaya gerek yok.

Yormayan, mütevazi, sıcak, harika müziklere sahip, Ben Stiller’ın son zamanlarda oynadığı en iyi film.

@steed

1 yıl önce

Ben Stiller'ın belki de sinemaya dönüş filmi! Bir çok gereksiz ve boş yapımda rol aldıktan sonra bu film adeta Stiller'ı ipten almıştır. Doğa aşıkları bu filmle bir kez daha aşık olabilirler. Çekinmeden izleyebilirsiniz.

@clancer

3 yıl önce

8.9 / 10

Beautiful things don't ask for attention.

@serbestdusenasa

3 yıl önce

7.8 / 10

Esinlendiği hikayenin 1939’da aynı isimle yazılmış bir kitaba dayandığını öğrenmemiş olsam Simyacı kitabından ilham alınmış derdim. Her ikisinin de okuyucuya/izleyiciye vermek istediği mesaj ve maceraperestlik ögesi hemen hemen aynıydı. Genel olarak filmin espri anlayışını sevdim, kahkaha attırmadan fakat kendine has bir tarzda gülümsetmeyi başardı. İkinci yarısından sonra monotonluğu üzerinden atıp son dakikalarında güzel bir tat bırakıyor hafızalarda.

@mithraldil

3 yıl önce

"Tod kapatmam lazım.." :)

@dilekerd0gan

3 yıl önce

7.5 / 10

Ağır yorumları haketmeyen tatlı ve ağızda güzel bir gülümseme bırakan bir yapım.Görsel olarak sizi kesinlikle etki altında bırakacak.

@rinustalarin

4 yıl önce

9.1 / 10

Spoiler olmayan kısım haricinde söyleyeceğim tek birşey var: "Güzel olan şeyler, ilgiye ihtiyaç duymaz."

(Orjinali; "Beautiful things don't ask for attention.)

91/100

------SPOILER------SPOILER------SPOILER------SPOILER------SPOILER------SPOILER-----

Aşağıdaki yoruma istinaden: Filmde o havuzbaşında gösterilen sekanslar ile, dergiye kapak olan kare farklı. Belli ki Mike karakteri arada sırada düşünmek ya da hayal kurmak için oraya gidiyordu ve Shaun da onu gizliden gizliye takip ediyordu. Kareler incelendiğinde elinde tuttuklarının farklı envanterler olduğu oldukça net. :)

O kar leoparını gördükleri sahne, oradaki oyuncuların halleri, filmde kullanılan tüm müzikler... Açıkçası kafamı boşaltmak için boş, tatlı ve sevimli bir film izleyeceğimi düşünmüştüm. Daha önce hiç bu kadar yanıldığımı hatırlamıyorum.

------SPOILER------SPOILER------SPOILER------SPOILER------SPOILER------SPOILER-----

@jangoras

4 yıl önce

7.3 / 10

En başından beri burnunun dibinde olanı dünyanın öteki ucunda aramaya çıkıp yolda kendini bulan bir adamın hikayesinin anlatıldığı film.

---- SPOILER ----

Filmin sonunda dergiye basılan fotoğrafın Walter Mitty'nin Sean'dan gelen fotoğrafları incelemek üzere şirketin dışına çıktığı sırada çekilen bir fotoğrafı değil mi? O halde madem cüzdan da o fotoğraflarla yani ipuçlarıyla birlikte geldi nasıl oluyor da o 25. kare cüzdanın içinden çıkıyor? Anlayan varsa beni uyandırsın?

---- SPOILER ----
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL