Yönetmen
|
Michael Spierig
Peter Spierig
|
Senarist
|
Josh Stolberg
Pete Goldfinger
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kast Asistanı
|
Brendan Wilcocks
|
Mekan Yöneticisi
|
Beverley Kolbe
, Jawed J.S.
, Joe Robinson
|
Müzik Editörü
|
Simon Miminis
|
Senaryo Süpervizörü
|
Ryan Jakubek
|
Set
|
Mikhail Ramtahal
|
Yapım Koordinatörü
|
Anne Paynter
|
Üretim Hizmetleri
|
Peter Block
, Mark Burg
, Jason Constantine
, Kym Crepin
, Daniel J. Heffner
, Gregg Hoffman
, Ketura Kestin
, Oren Koules
, Stacey Testro
, James Wan
, Leigh Whannell
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Rose-Mary Gubala
|
Kuaför
|
Lukas Press
, Robert Gonsalves
, Anthony Henry
, Ofelia J. Khan
, Franchie Pir
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Iantha Goldberg
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Patricia Medina
, Allison Mondesir
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jason Capstick
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Jane Flanders
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Charlie Clouser
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Lawrence Ng
|
Kostüm Tasarımı
|
Steven Wright
|
Sinematografi
|
Ben Nott
|
Müzik
|
Charlie Clouser
, Simon Miminis
, Chas Smith
, Nick Wollage
, Hilary Skewes
|
Kamera Teknisyeni
|
Billy Buttery
, Jason Capstick
, Andreas Evdemon
, Roger Finlay
, John M. Hall
, Jeff Hicks
, Jeff Hohener
, Jason Klein
, Tim Lovell
, David Metcalfe
, Edward Mikolic
, Brooke Palmer
, Alona Power
, Chris Pye
, Mikhail Ramtahal
, Tyler Shoemaker
, Max Armstrong
, Doug Black
, Peter Bowman
, Meredith Budgen-Starnes
, Cylvan Desrouleaux
, Nikolai Efimov
, Carson T. Foster
, Roger Glidden
, J.W. Lee Ionson
, Steve Klys
, Patrick Krauter
, Brent Marrale
, Hugh McJanet
, Gottfried Pflugbeil
, Bob Poole
, Jason Poole
, Christopher Raucamp
, Jeff Scott
, Ryan Sisnett
, Nicole Sweet
, Richard Teodorczyk
, Adam Tupper
, Tenzin Woeser
, Ramesh Yogendran
, Darryl Shaw
|
Dublörler Koordinatörü
|
Shelley Cook
|
Teşekkürler
|
Lyndon B. Johnson
, Eda Kowan
, Tim Palen
, Timothy Scott Ralston
, Elizabeth Rowin
, Katrina Saville
|
Diğer
|
Emily Boston
, Robert M. Melnik
, Anne Paynter
, Dan Walton
, Michael Martinez
, Jayme Alter
, Angelica Stirpe
, Paul Bronfman
, Christie Claymore
, Ken Dhaliwal
, Barbara Hancock
, Sara Holmes
, Nick Iannelli
, Amy Lennie
, Samantha Little
, Heidi Malley
, Brandon Ng
, Mike Paterson
, Carlos Pinder
, Jim Sternberg
, Jody Tansley
, Bob Tarantino
, Larry Wheatley
, Christa Tazzeo
|
Ulaşım Koordinatörü
|
William L. Tataryn
, Gordon Bolan
, Sheldon Christo
, Lorne Frederick
, Darek Hawryluk
, Jeff Peebles
|
Editoryal Hizmetler
|
Chris Blacklock
, Robert Doyle
, Tom Mayclim
, Casey McClelland
, Adrian Saywell
, Jeff Vitkuske
, Gary Brown
, Christopher Haufe
, Nick Paulozza
|
Kostüm Sorumlusu
|
Joan Boyko
, Jane Flanders
, Alexandria Goldman
|
Görsel Efektler
|
David Alexander
, Kemal Ally
, Fritz Beck
, Tingting Bi
, Jon Campfens
, Philipp Danner
, Peter Denomme
, Anselm Fischer
, Pablo José Fuertes
, Ayumi Funatsu
, Soledad García
, Jan Gloeckner
, Gabriel Paiva Harwat
, Gudrun Heinze
, Delfina Jaureguialzo
, Andreas Kohl
, Jason Kozsurek
, Tobias Kreißl
, Romina Lareu
, Jef Lonn
, Martin López Funes
, Juliana Mazia
, Beau Parsons
, Pablo Javier Perez
, Magaly Pylipec
, Brandon Rogers
, Cecilia Weinbender
, Marcelo Santiago Yañes
, Gregor Höss
|
Set Şefi
|
Chris Gotzamanis
|
Özel Efektler
|
Hugh Goodden
, Roy Lee
, Michael Saintsbury
, Jeff Skochko
|
Ses
|
Steve Baine
, Devin Doucette
, Keith Elliott
, Dermain Finlayson
, Mark Gingras
, Gina Gyles
, Detlef Halaski
, Daniel Moctezuma
, Peter Persaud
, Daryl Purdy
, Jamison Rabbe
, Mark Zsifkovits
, Christopher Cleator
, Evan J Haley
, Michael Baskerville
, Tom Bjelic
, John Laing
, Simon Meilleur
, Urmas Rosin
, Kevin Schultz
|
İkinci Birim
|
Simon Board
, Daniel Gold
, Ace McCallum
, Daniel Redenbach
|
Operasyon Yöneticisi
|
Kym Crepin
, Philip Stilman
|
Makyaj Sorumlusu
|
Pipsan Ayotte
, Nicola Bendrey
, Brandi Boulet
, François Dagenais
, Iantha Goldberg
, Robert Gonsalves
, Rose-Mary Gubala
, Anthony Henry
, Katherine Hill
, Shaun Hunter
, Ofelia J. Khan
, Patricia Medina
, Allison Mondesir
, Miyuki Mori
, Franchie Pir
, Silvia Platsis
, Daniella Pluchino
, Lukas Press
, Tenille Shockey
, Priya Singh
, Samantha Terry
, Mark Wotton
, Dorota Zajac
, Lee Gren
|
Yapım Sanatçısı
|
Anthony Cowley
|
Set Dekorasyon
|
Michael Vanderteems
, Christina Kuhnigk
|
Yönetici yapımcı
|
James Wan
, Leigh Whannell
, Mark Burg
, Daniel J. Heffner
, Stacey Testro
, Peter Block
, Jason Constantine
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Bianca Marini
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Philip Stilman
|
Dublörler
|
Carson Manning
, Alex Armbruster
, Peter Yan
, Derek Barnes
, Bauston Camilleri
, Graeme Guthrie
, Nick Alachiotis
, Ron Bell
, Scott Alan Cook
, Scotty Cook
, Shelley Cook
, Simon Girard
, Blair Johannes
, Joanne McGuire
, Regan Moore
, Billy Oliver
, Andrew Butcher
, Don Gough
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Delfina Jaureguialzo
, Beau Parsons
, Juliana Mazia
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Peter Denomme
, Andreas Kohl
, Romina Lareu
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jon Campfens
, Pablo José Fuertes
, Tobias Kreißl
|
Baş Kostümcü
|
Joan Boyko
|
Makyaj Sanatçısı
|
Pipsan Ayotte
, Brandi Boulet
, Nicola Bendrey
, Dorota Zajac
, Katherine Hill
, Shaun Hunter
, Priya Singh
, Andrea Brown
|
Sanat Yönetimi
|
Greg Chown
, Sandra Allan
, Rick Little Darling
, Chris Gotzamanis
, Alexander Narizni
, John Blakeley
, Michael Bunt
, Jamie Burke
, Steven Ciancamerla
, Jesse O'Connor
, Andrew Redekop
, Richelle Wilks
, Andrew Yurkiv
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Keith Elliott
, Mark Zsifkovits
|
Görüntü Yönetmeni
|
Ben Nott
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Simon Board
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Mark Gingras
|
Oyuncu Seçimi
|
Stephanie Gorin
, Brendan Wilcocks
, Jane Rogers
|
Editör
|
Kevin Greutert
|
Yapımcı
|
Gregg Hoffman
, Oren Koules
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Alexander Narizni
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Jeff Skochko
|
Kreatör
|
James Wan
, Leigh Whannell
|
Kameraman
|
Andreas Evdemon
|
Baş Kuaför
|
Samantha Terry
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Miyuki Mori
|
Işık Teçhizat Şefi
|
John M. Hall
|
Dijital Ortam
|
Adrian Saywell
|
Dijital Besteciler
|
Anselm Fischer
, Kemal Ally
, Tingting Bi
, Philipp Danner
, Ayumi Funatsu
, Soledad García
, Jan Gloeckner
, Gabriel Paiva Harwat
, Gudrun Heinze
, Gregor Hoess
, Jason Kozsurek
, Juan Ignacio Lomónaco
, Jef Lonn
, Magaly Pylipec
, Vitek Sedlacek
, Cecilia Weinbender
, Marcelo Santiago Yañes
|
Eş Yapımcı
|
Kym Crepin
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Anthony Cowley
|
Yapım Yöneticisi
|
Kym Crepin
|
Set Fotoğrafçısı
|
Brooke Palmer
|
Işık Teknisyeni
|
Tyler Shoemaker
, Chris Pye
|
Ortak Yapımcı
|
Ketura Kestin
|
1. Yardımcı Editör
|
Robert Doyle
|
Protez Sorumlusu
|
François Dagenais
|
Yardımcı Yönetmen
|
Daniel Gold
|
Genel
|
Dermain Finlayson
, Kevin Greutert
, James Wan
, Leigh Whannell
|