Kırmızı Yorumları

Kırmızı filmi detayları

@sinefilmovie

1 ay önce

7.5 / 10

Son 10 yılda “Moana”, “Ters Yüz”, “Encanto” gibi Pixar ve Disney filmlerinde güçlü kişilikleri olan kız karakterlerine yeni bir tane daha eklenmiş oldu böylece. “Kırmızı”, özellikle kız çocuklarına özgüven tazeleyen büyüme hikayesiyle bir çocuk filminde ne kadar feminist olunabiliyorsa o kadar feminist. Fantastik hikayesine rağmen çok da gerçekçi. Farklı ırk ve kültürleri bir araya getiren yapısıyla, pozitif mesajları, renkli esprilerle donatılmış sahneleri ve zekasıyla bir çocuk filminden fazlası. Finale doğru Mei’nin annesi dev gibi ve öfkeli bir pandaya dönüşüyor biraz. Bazı küçük hassas çocuklar hafiften şaşırabilir.

Ailece izlenmesi gereken, şimdiden yılın en iyi animasyonlarından biri.

@henriette

4 ay önce

8.2 / 10

son yarım saatini büyülenmiş gibi izledim.
tyler'la konserde karşılaşıp yakın arkadaş oldukları zamanlarda ağlamak istedim, hoştu. komedi unsuru azdı sadece. çok tebessüm ettirir ama kahkahayla gülme beklentisiyle izlemeyin. izlemesi çok keyifliydi.

@maryrose

4 ay önce

7.7 / 10

izlemesi çok keyifli pixar animasyonu

@kerimonay

4 ay önce

10 / 10

Öncelikle film ziyadesiyle güzeldi. Ters Yüz'ü yapan bir stüdyodan beklenecek bir durum bu.
Çocuklarıyla gidecek olanlar için, ergenlik çevresinde yaşı olan çocuklarla gidilmeli. Daha ufak çocuklara açıklamakta zorlanacağınız, hatta açıklamam anız gereken durumlar içeriyor. Henüz o beyin yapısına ulaşmadıkları için küçük çocuklar için anlamaları zor olur.
Onun dışında ebeveynler filmi kendi ön yargıları ile izlememeli. Yani ebeveynlerin çağına göre ters düşen durumlar olabilir. Unutmayın ki her nesil farklı ve ilgi alanları da farklı. Kendi değer yargılarınız ile yargılamamanızı öneririm.
İyi seyirler.

@gulceonenoglu

4 ay önce

7.2 / 10

Çok güzeldi keyifli vakit geçirmek isteyen izlesin (:

@volkk

4 ay önce

10 / 10

Muhteşem! Hem ağladım hem güldüm. Özellikle genç kızların ve ebeveynlerin izlemesi gereken bir film bence. Verdiği mesajlar çok güzeldi.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL