Yönetmen
|
J.D. Dillard
|
Senarist
|
Jake Crane
Jonathan Stewart
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Todd Brown
Police Officer #1 (as Todd Eastman Brown)
|
|
|
|
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
J.D. Schwalm
|
Dublörler Koordinatörü
|
Keith Woulard
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Jeremy Woolsey
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jacenda Burkett
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Michael White
, Michael Ward
|
Makyaj Sanatçısı
|
Dhyana Forte
, Nancy Cummings
, Aida Scuffle
, Dani Maslaney
, Chris Diamantides
, Lia Malamo
|
Kuaför
|
Jennifer Hodges
, Kelly Jones
, Irenia Vail
, Sincere Gilles
, Terae Dewitt
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Maha
, Charmaine Balcerzak
|
Eş Yapımcı
|
Jennifer Semler
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Hitesh Bharadia
, Brian Connor
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Xinyi Puah
, Laura Dunkley
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Geoff Anderson
, Asha Joseph
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Mark Gullesserian
|
VFX Yapım Koordinatörü
|
Dominique Fernet
|
Set Tasarımı
|
Nealy Orillion
, Diana Bredin
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Joel Cash
|
Animasyon
|
Prasad Thangeti
, Eugen Sasu
|
Ses efektleri Editörü
|
Ryan A. sullivan
|
Görüntü Yönetmeni
|
Erik Messerschmidt
|
Sinematografi
|
Erik Messerschmidt
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Joel Dougherty
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Wynn Thomas
|
Yapımcı
|
Molly Smith
, Thad Luckinbill
, Trent Luckinbill
, Rachel Smith
|
Teşekkürler
|
Jannick Guillou
, David Fincher
|
Operasyon Yöneticisi
|
Chip Clanton
, Heidi Erl
, Jason Ramos
, Barbara Kelly
, Brad Arensman
|
Kitap
|
Adam Mako
|
Üretim Hizmetleri
|
Bruce Franklin
, Thad Luckinbill
, Trent Luckinbill
, Jennifer Semler
, Molly Smith
, Glen Powell
, J.D. Dillard
, Adam Fogelson
, John Friedberg
, Robert Simonds
|
Müzik
|
Chanda Dancy
, David Shipps
, Jonathan Watkins
, Adam Klemens
, Del Spiva
, Anthony Parnther
, Alvin Wee
|
Editör
|
Billy Fox
|
Oyuncu Seçimi
|
Tamara Notcutt
, Chris Bowe
, Jessy Leigh
, Alexis Winter
, Alexis Leggett
|
Yapım Sanatçısı
|
Wynn Thomas
|
Sanat Yönetimi
|
Danny Brown
, Erik Louis Robert
, Jeremy Woolsey
, Bryan Badman
, Eric J. Bates
, Corey Belt
, Chris Bogart
, Diana Bredin
, Kenneth Bryant
, Joel Cash
, Richard M. Cole
, Kassandra DeAngelis
, Ron Dometrovich
, Patrick Fuhrman
, Jasmine Alexia Jackson
, Alexandra Miklos
, Thomas A. Morris Jr.
, William Scot Noonan
, Nealy Orillion
, Alex Richards
, Karl Shefelman
, David Soukup
, Joseph E. Stone
, Alexander Talley
, Bill Waxler
, Lance Carter
, Chelsea Rose Collins
, Jeremy Holroyd
, Darrin Bates
, Randy Crabb
, Eric Ramsey
|
Set Dekorasyon
|
Merissa Lombardo
|
Kostüm Tasarımı
|
Deirdra Elizabeth Govan
|
Makyaj Sorumlusu
|
Charmaine Balcerzak
, Jacenda Burkett
, Nancy Cummings
, Chris Diamantides
, Dhyana Forte
, Sincere Gilles
, Jennifer Hodges
, Maha
, Dani Maslaney
, Aida Scuffle
, Irenia Vail
, Michael Ward
, Michael White
, Robert Wilson
, Melanie Deforrest
|
İkinci Birim
|
Zachary Citarella
, Ryan Robert Howard
, Jason Inman
, Robert E. Kay
, Brett Robinson
, Keith Woulard
, Christy Busby
|
Dublörler
|
Arnold Chon
, Kent De Mond
, Benjamin Hinnant
, Steven Legate
, Judd Wild
, Gino Woulard
, Keith Woulard
, Alvin Chon
, Cannon Smith
, Spencer Davis
, Jordan Scott
, Brian Neal
, Erin Haus
, CJ Padera
, Jordan Scott
, Chris Gann
, Wyatt Werneth
, Kevin LaRosa Jr.
, Michael Neal
|
Ses
|
Smokey Cloud
, J.M. Davey
, Joel Dougherty
, Will Files
, Kevin Froines
, Graham Kicklighter
, Alexander Lowe
, Erik H. Magnus
, Eliza Pollack Zebert
, Matt Yocum
, Blake Collins
, Brandon Proctor
, Zach Goheen
, Leslie Bloome
, Shaun Brennan
, Ryan Collison
, Connor Nagy
, Nick Seaman
, Annie Taylor
, Justin Herman
, Patrick Wylie
, Dave Wilson
, Katie Halliday
, Howard London
, Joanna Fang
, Ryan Cole
, Elijah Spader
, Peter S. Carlstedt
, Aaron Hasson
, Bill Higley
, Diego Perez
, Michele Perrone
, Jack Wensley
|
Özel Efektler
|
Matt Dengel
, Matthew Dion
, Mark Gullesserian
, J.D. Schwalm
, Dre Smith
, Roland Fullajtar
|
Görsel Efektler
|
Geoff Anderson
, Joao Bogossian
, Monali Sinha Chowdhury
, Brian Connor
, Glenn Curry
, Ujwal W Dhankute
, Dominique Fernet
, Niña Laureles
, Michał Maciejewski
, Francois Madere
, Aneel Ramanath
, Marc Smith
, Brooke Stone
, Vivek Sharma
, Caroline Boisvert
, Steve Tizzard
, Michael Rouayroux
, Praveen Kanshi
, Xinyi Puah
, Anup Shenoy
, Paul Arion
, Laura Dunkley
, Simon Mercier
, François Lambert
, Asha Joseph
, Arunkumar Subramanian
, Stephane Brisson
, Eleonor Lindvall
, Jonathan Mitchell
, Karen Arredondo Lopez
, Santosh Choudhary
, Stanley A. Dellimore
, Sachin Vishwas
, Jayaraj Muthukumar
, Cale Schmidt
, Shomnath Dhar
, Sunil Kumar Yadav
, Glen Young
, Ravindra Prajapati
, Laura Martín
, Jose Alberto Pino
, Shane Flaherty
, Christian Ganea Reitmeier
, Joakim Flaten
, Kevin Gay
, Rohit Saini
, Shailesh Chibire
, Remi Bitawi
, Milton Muller
|
Kamera Teknisyeni
|
Eli Joshua Adé
, Nick Beaird
, Beau Bellanich
, Chrys Blackstone
, Ian Brambell
, Kyle Buff
, Joseph Canon
, Alex Carr
, Tim Chang
, Jessica Clarke-Nash
, Tim Figueira
, Cameron FitzMaurice
, Michael FitzMaurice
, Eddy Flores
, Raul Flores
, Kevin Gentry
, Lauren Gentry
, Danny Gonzalez
, Joseph Graham
, Steven A. Guerrero
, Adam Hinson
, Michael Horton
, Chris Marius Jones
, Mathew Larsen
, Josh Linkey
, Brian S. Osmond
, Robby Poisella
, Tori Roloson
, Patrick James Ryan
, Alex Scott
, Jim Shelton
, Maxx Shores
, Jared Slater
, Adam Sudtell
, Rick Thomas
, Michael Tolochko
, Mike Tyson
, Dustin VonLossberg
, Calvin Reibman
, Dwayne Pless
, Alan Jacoby
, Steve Wolfe
, Robert Campbell
, Chris A. Herbert
, Nichole Castro
, John Paul Palmer
, Jonas Steadman
, Brian Wells
, Randy Tharpe
|
Kostüm Sorumlusu
|
Leslie Bellamy
, Megan Cash
, Mignon Charvet
, Dalia Dalili
, Whitney Delaney
, Peggy Donovan
, Kacie Guggia
, Pelar Jones
, Rob Lihani
, Mariah McCormick
, Gayle Merindino
, Heather Roebuck
, Evan Ross
, Laura Steinman
, Storey Wilson
, Reese Spensley
, Hope Slepak
|
Editoryal Hizmetler
|
Matt Blackshear
, Ian Vertovec
, Zekun Mao
, Dylan S. Buser
, Amy Redfern
, Russell August Anderson
|
Mekan Yöneticisi
|
James Gavin
, Ariana Jones
, Ryan Watterson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Alicia Accardo
, Kathy McHugh
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Craig Michael Beck
, Chuck Mathews
, Don Baer
|
Diğer
|
Joshua Acree
, Aaron Becker
, James D. Dever
, Lindsey Ellis
, Maria Gregory
, Cody Hall
, Cameron Lawther
, Ronald J. Levin
, Warner Loughlin
, Mallory O'Cain
, Mitul Patel
, Tanner Pemelton
, Alan Pietruszewski
, Marshall J. Preston
, Ben Pronsky
, Lori M. Roberts
, Thomas Roberts
, John Smart
, Quay Terry
, Troy James Miller
, Arthur Ortiz
, Angie Russo
, James V. Harvey
, Frank Sharp
|
Yönetici yapımcı
|
Glen Powell
, J.D. Dillard
, Robert Simonds
|
Genel
|
Deirdra Elizabeth Govan
, Dominique Fernet
, Matt Dengel
, Kacie Guggia
, Dalia Dalili
, Billy Fox
|