Yönetmen
|
Hélène Giraud
Thomas Szabo
|
Senarist
|
Thomas Szabo
Hélène Giraud
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Hervé Lavandier
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Arnaud Ganzerli
|
Orkestra Şefi
|
Arthur Lavandier
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Clarisse Cornely
|
Operasyon Yöneticisi
|
Thomas Averland
, Olivier Bizet
, Mike De Coninck
, Véronique Dessard
, Franck Duchêne
, Pierre-Marie Fenech
, Jean-Paul Guyon
, Benoit Hemard
, Thomas Jaubert
, Cyril Nouaille
, Tristan Salomé
|
VFX Yapım Koordinatörü
|
Susie Wilson
|
VFX Sanatçısı
|
Johann Valette
, Olivier Delporte
|
Yapım Muhasebecisi
|
Nataly Alberti
|
Hareket Yakalama Sanatçısı
|
Tristan Le Granche
|
Ses Editörü
|
Côme Jalibert
|
Gölgeleme
|
Nicolas Flanquart
, Franck Pitarch
, Damien Fransolet
, Maxime Jerome
|
Sanat Yönetimi
|
Xavier Leconte
, Hélène Giraud
, Mathieu Junot
, Vincent Deslandes
|
Görsel Efektler
|
Stéphane Daguin
, Marc Lamorille
, Benoit Bonachera
, Alexandra Alegria
, Marie Barallon
, Hugo Barbier
, David Brochard
, Thierry Claude
, Mike De Coninck
, Olivier Delporte
, Michael Desnoyelles
, Antoine Dupagne
, Nicolas Flanquart
, Guillaume Floret
, Damien Fransolet
, Ludovic Fregé
, Pierre-Emmanuel Génin
, Carine Gillet
, Lionel Jacobs
, Maxime Jerome
, John Kay
, Adrien Lambert
, Yves Le Peillet
, Xavier Leconte
, Bruno Lesieur
, Alexandre Marlier
, Chris Mascarello
, Peregrine McCafferty
, Tim Mendler
, Thomas Monti
, Brian Padilla
, Beni Perez
, Franck Pitarch
, Tristan Salomé
, Olivier Sipesaque
, Mark Thielen
, Johann Valette
, James Vanderhaeghen
, Susie Wilson
|
VFX Sanatçısı
|
Chris Mascarello
, Tim Mendler
|
Işık Süpervizörü
|
Olivier Sipesaque
, David Brochard
, David Rousseau
|
Animasyon
|
Aurélien Geenen
, Nicolas Davoust
, Celine Boivin
, Delphine Mandin
, Jean-Luc Delhougne
, Christophe Menchior
, Timothée Lardinois
, Joachim Henrard
, Eugene Michaux
, Rafael San Gregorio Sucena
, Mike De Coninck
, Enrico Ferraris
, Mathieu Grasset
, Francesca Salvatore
, Matthieu Angelini
, Olivier Ladeuix
, Foehn Gallet
, Julien Prioux
, Charly Mauri
, Nicolas Faucheux
, Françoise de Morangies
, Florent Leibovici
, Yannis Boultadakis
, Beranger Maurice
, Damien Dupuy
, Fred Porta
, Benjamin Molina
, John Kay
, Guionne Leroy
, Thomas Monti
|
Animasyon Süpervizörü
|
Guionne Leroy
, John Kay
|
Müzik Yönetmeni
|
Alastair King
|
Ses Mikseri
|
Côme Jalibert
|
Anısına
|
Jean Giraud
|
İkinci Birim
|
Nathalie Cohen-Hadria
|
Teşekkürler
|
Jean Giraud
|
Diğer
|
Thomas Averland
, Anne Berger
, Martin Dewitte
, Cédric Iland
, Julie Rebaudo
, Stuart Woodward
|
Editoryal Hizmetler
|
Isabelle Capgras
, Cyril Jourdan
, Jocelyn Vincent
|
Kamera Teknisyeni
|
Eric Bornes
, Jean-François Dubut
, Olivier Georges
, Paul Ghafoorian
, Thomas Gros
, Guillaume Hernandez
, Romain Le Bonniec
, Kélig Péron
, François Vigon
|
Özel Efektler
|
Brian Padilla
|
Ses
|
Yohann Angelvy
, Florian Fabre
, Côme Jalibert
|
Yapım Sanatçısı
|
Franck Benezech
, Hélène Giraud
|
Ses Kayıtçısı
|
Lucile Demarquet
|
Sinematografi
|
Dominique Fausset
|
Müzik
|
Hervé Lavandier
, Geoff Foster
|
Üretim Hizmetleri
|
Malika Brahmi
, Philippe Delarue
, Sébastien Delloye
, Franck Duchêne
, Diana Elbaum
, Aurélia Frachon
, Gladys Morchoisne
, Florent Mounier
, Tristan Salomé
, Joel Thibout
, Gallien Chanalet-Quercy
, David Atlan Jackson
|
Başlık Tasarımı
|
Svetlana Antonov
|
Şoför
|
Dominique Raiguinot
|
Dolby Danışmanı
|
Francis Perreard
|
Dış Sesler
|
Florian Fabre
|
Modelleme
|
Aurélien Geenen
, Antoine Dupagne
, Thierry Claude
, Beni Perez
, François Pommiez
, Guillaume Floret
|
Karakter Modelleme Sorumlusu
|
Damien Fransolet
|
Yer Seçici
|
Gilles Charvin
, Valerie Brisse
|
Yardımcı Yönetmen
|
Nathalie Cohen-Hadria
|
Yapım Koordinatörü
|
Claire Coulet
|
Yapım Yöneticisi
|
Olivier Bizet
, Pierre-Marie Fenech
, Jean-Paul Guyon
, Thomas Jaubert
, Cyril Nouaille
|
Yardımcı Editör
|
Isabelle Capgras
, Cyril Jourdan
, Benoîte Berthaux
|
Editör
|
Valerie Chappellet
|
Animasyon Yönetmeni
|
Thomas Monti
|
Ses Mühendisi
|
Côme Jalibert
, Emmanuel Guionet
, Geoff Foster
, Pierre-Yves Roupin
|
Görüntü Yönetmeni
|
Dominique Fausset
|
Yapımcı
|
Philippe Delarue
|
Ressam
|
David Brochard
, Veronica Fruhbrodt
, Vincent Deslandes
|
Mizanpaj
|
Thomas Szabo
, Hélène Giraud
, Nicolas Faucheux
, Michael Desnoyelles
, Alexandra Alegria
|
Karakter Tasarımcısı
|
Hélène Giraud
, Thomas Szabo
, Max Braslavsky
, David Brochard
, Ivan Gomez Montero
|
Arka Plan Tasarımcısı
|
Hélène Giraud
, Thomas Szabo
, Max Braslavsky
, David Brochard
, Ivan Gomez Montero
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Hélène Giraud
|
Set Yapımcısı
|
Gladys Morchoisne
, Florent Mounier
, Gallien Chanalet-Quercy
|
Eş Yapımcı
|
Sébastien Delloye
, Diana Elbaum
, Malika Brahmi
, Tristan Salomé
, Franck Duchêne
|
Hukuki Hizmetler
|
Raphael Catheland
, Héléne Castellier
, Maylis Berger
, Ana Kerneis
, Anne-Lise Verneyre
|
Finans
|
Fabrice Verrier
, Nadine Meyer
|
Yönetici yapımcı
|
Philippe Delarue
|
Işık Şefi
|
Nicolas Amedeo
, Romain Le Bonniec
|
Heykeltıraş
|
Christian Dufour
, Brigitte Baudet
, Bruno Guillemet
, Brigitte Renard
, Romain Rosier
, Vincent Gazier
, Thierry Reymonenq
, François Roux
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Annic Bourgeois
|
Set Dekorasyon
|
Franck Benezech
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Olivier Gleyze
, James Vanderhaeghen
|
Bilgisayar Görüntü Süpervizörü
|
Pascal Charpentier
, James Vanderhaeghen
, Tim Mendler
, Pierre-Emmanuel Génin
|
Elektrikçi
|
Kélig Péron
, Guillaume Hernandez
|
Tekno Vinç Operatörü
|
Jean-François Dubut
|
Yapım Stajyeri
|
Hélène Massis
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Cédric Lemmonier
, Nicolas Kiechel
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Olivier Georges
|
Kamera Stajyeri
|
Louise Bornes
|
Steadicam Operatörü
|
Loïc Andrieu
|
Kameraman
|
Eric Bornes
, Jean-Baptiste Chesnais
, François Vigon
|
Senaryo Süpervizörü
|
Florence Lecuyer
, Susie Wilson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jacques-Emmanuel Astor
|
Mekan Yöneticisi
|
Julie Rebaudo
, Maude Kerichard
|
Genel
|
Valerie Chappellet
|