Yönetmen
|
Erik Poppe
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İkinci Birim
|
Michael Lundin
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Tim Chauncey
|
Dış Sesler
|
Ingela Jönsson
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jeanet Keil
|
Yapım Yöneticisi
|
Endre Eldøy
|
Üretim Hizmetleri
|
Jesper Christensen
, Peter Garde
, Finn Gjerdrum
, Stein B. Kvae
, Jackie Larkin
, Lesley McKimm
, Kaare Storemyr
, Henrik Zein
|
Müzik
|
Johan Söderqvist
, Patrik Andrén
, Vladimír Martinka
, Dave Jewerén Moore
|
Sinematografi
|
John Christian Rosenlund
|
Yapım Sanatçısı
|
Peter Bävman
|
Makyaj Sorumlusu
|
Elisabeth Bukkehave
, Camilla Eriksson
, Grethe Gunn Solberg Hansen
, Jeanet Keil
, Marina Ritvall
, Jim Udenberg
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jessica Balac
, Endre Eldøy
, Henning Szpiro Eriksen
, Mina Holdhus
, Fridrik H. Mar
|
Özel Efektler
|
Gusten Blick
, Robin Blick
, Johan Harnesk
, Mattias Jönsson
, Mats Sampop Karlsson
, Gergely Laszlo
, Kai Kolstad Rødseth
|
Ses
|
Emil Andersson
, Svein-Ketil Bjøntegård
, Helge Bodøgaard
, Fredrik Dalenfjäll
, Mattias Eklund
, Erlend Hogstad
, Jens Johansson
, Ingela Jönsson
, Erik Löderstedt
, Hans Møller
, Lucas Nilsson
, Per Nyström
, Espen Rønning
, Christian Schaanning
, Morten Solum
, Karoline Fjugstad Wendelborg
|
1. Kamera Asistanı
|
Jens J. Patterson
|
Görsel Efektler
|
Michelle Anderson
, Kai Kiønig Bortne
, Tim Chauncey
, Ditch Doy
, Henning Szpiro Eriksen
, Emil Eriksson
, John Cato L. Finnebråten
, Robert Hartigan
, Alexander Kadim
, Arne Kaupang
, Stacy Mangan
, Daryl McMahon
, Ivar Rystad
, Ricard Schmidt
, Felix Serwir
, Peter J. Spence
|
Kamera Teknisyeni
|
Egill Antonsson
, Kim Bach
, Calin Catalin
, Catalin Chiorean
, Robert Egron Erstad
, Aslak Lytthans
, Martin Otterbeck
, Jens J. Patterson
, Terje Røkke
, Lasse Selvli
, Vidar Skauen
, Levi Gawrock Trøite
|
Kostüm Sorumlusu
|
Ninna Hensel
, Bjørn Kleven
, Henriette Næss
, Bente Ulvik
, Anna Ågren
|
Editoryal Hizmetler
|
Lárus Ren Gudbjörnsson
, Kalle Doniselli Gulbrandsen
, Sandra Klass
, Anton Robsahm Norum
, Ricard Schmidt
|
Mekan Yöneticisi
|
Shahbaz Aynoddin
, Per Henry Borch
, Tommy Malm
|
Senaryo Süpervizörü
|
Madeleine Fant
, Jim Frazee
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Reinert Kiil
|
Diğer
|
Thomas Bjørnstad
, Kristine Meling Enoksen
, Hans Lönnerheden
, Oisín O'Neill
, Pål Tangen
, Ravn Wikhaug
|
Diğer
|
Alf R. Jacobsen
, Harald Rosenløw-Eeg
, Jan Trygve Røyneland
|
Dublörler
|
Dennis Albrechtsen
, Kimmo Rajala
, Kai Kolstad Rødseth
|
Işık Teknisyeni
|
Egill Antonsson
|
Yapımcı
|
Finn Gjerdrum
, Stein B. Kvae
|
Set Kostümcüsü
|
Ninna Hensel
|
Kostüm Tasarımı
|
Karen Fabritius Gram
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Johan Söderqvist
|
Oyuncu Seçimi
|
Ulrike Müller
, Øystein Kjennerud
|
Görüntü Yönetmeni
|
John Christian Rosenlund
|
Senaryo
|
Harald Rosenløw-Eeg
, Jan Trygve Røyneland
|
Senaryo Danışmanı
|
Jim Frazee
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Lisa Kelly
|
Kitap
|
Alf R. Jacobsen
|
Editör
|
Einar Egeland
|
Eş Yapımcı
|
Madeleine Ekman
, Katarina Krave
, Lesley McKimm
, Jackie Larkin
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Elisabeth Bukkehave
|
Işık Şefi
|
Calin Catalin
|
Ses efektleri Editörü
|
Fredrik Dalenfjäll
, Erlend Hogstad
, Jens Johansson
, Svein-Ketil Bjøntegård
, Karoline Fjugstad Wendelborg
|
Yönetici yapımcı
|
Finn Gjerdrum
, Jesper Christensen
, Thomas Gammeltoft
, Peter Garde
, Tomas Eskilsson
, Erik Poppe
, Stein B. Kvae
, Henrik Zein
, Lone Korslund
, Malene R. Ehlers
, Jan Petter Dickman
|
Silah Danışmanı
|
Kai Kolstad Rødseth
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ivar Rystad
, Arne Kaupang
, Ditch Doy
|
Ses Tasarımcısı
|
Christian Schaanning
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Christian Schaanning
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Peter Bävman
|
Butafor
|
Jon Truelsen
, Monika Wahlin
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Johan Harnesk
|
Sanat Yönetimi
|
Åsa Nilsson
, Kristina Aurvåg
, Kai Kolstad Rødseth
, Daniel Røsset
, Jon Truelsen
, Monika Wahlin
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Michelle Anderson
|
Set Dekorasyon
|
Monika Wahlin
|
Set Yapımcısı
|
Kaare Storemyr
|
Genel
|
Espen Rønning
, Per Nyström
, Einar Egeland
|