Jason Bourne Yorumları

Jason Bourne filmi detayları

@naksidil

4 ay önce

Fazla aksiyonda kafada oluşan sorular :)) Hava yastığı neden açılmadı ki ? Bunların polisinin benzini de hiç bitmiyor gibi gibi... Teknolojiyi küçük ayrıntılarda çerez gibi yiyorlar komik ! Filme gelince, Alicia Vikander yanlış seçim olmuş fazla çocuksu kukla gibi. Bourne'nin Mirası çok daha iyi. Matt Damon olmayınca olmuyor düşüncesine katiyen katılmıyorum.
G

@gregorie_fronsa

5 yıl önce

8 / 10

Jason Bourne'nin yeniden arz-ı endam etmesi fevkalade güzeldi,Vincent Casssel gibi bir bir oyuncuyu da duyunca çok heyecanlandık. Lakin; Bourne Identy, Supremacy ile yükselen son olarak Bourne Ultimatum ile zirve yapan serinin çok altında kalmış bir film olmuş.

Bir aksiyon filmi olarak düşünürseniz "iyi", Bourne efsanesi için ise "sıradan" olmuş. Yazık olmuş.

@serkanaydemir

5 yıl önce

6 / 10

Her şey bana basit geliyor.

İlk filmleri pek hatırlamayan bu filmi anlamayacaktır. Baştan uyarımı yapayim. Sonra ilk filmleri hatırlayan bu filmden pek de bir şey beklemesin. Olduk olmadık tuhaflıklarla film ilerliyor ve bildik bir halde her şey işleniyor. Pek değendiğim söylenemez. Sıkılmak pek olmasa da senaryoda bir şeyler eksik. Bu nedenle film düşük puanlara doğru gider gibime geliyor. Ha eskiye saygıdan bunu da izlemek gerek.

İyi seyirler.

P: 6

@fthgzl79

6 yıl önce

6.2 / 10

Film bittiğinde çalan müzik,filmden daha iyi değil mi:)

Serinin en kötü filmi..Vincent Cassel gibi olağanüstü bir oyuncunun filme dahil olmasıyla,filmin seviye atlaması lazımdı ama tam tersi olmuş..Yönetmen sürekli kamerayı oynatıp durmuş..Yahu,bir sakinleşte öyle çek filmi..Aksiyon filmi çekeceğim diye her saniye kamera oynatılmaz ki..!Şimdi baktım da sanırım filmin neden olmadığını anladım..Tony Gilroyadındaki senarist bu filmde yok..Senaryodüzgün olmayınca,yönetmen de iyi de abartınca ortaya çerezlik bir film çıkmış..Belki de benim filmle ilgili umudum fazlaydı..10/6

@bigamist

6 yıl önce

6.8 / 10

Baştan sona hareketli ancak senaryo sıradan maalesef.

@sonfecibisiklet

6 yıl önce

Beğen-me-dim!

Neden geçmişte yapılan güzel işleri öylece bırakamıyoruz? Nedir bu para hırsı? İlk üçlü güzeldi işte kardeşim niye b.kunu çıkarıyorsunuz?

@tenekteplaz

6 yıl önce

Sinemada izleyecekler için tavsiye:

Mümkün olan en arka koltuğu seçin. Zira yakın çekim karanlık ortam aksiyon sahnelerini kaçırmanız ve takip etmeniz zor olabilir.

@mutluus

6 yıl önce

7.6 / 10

Tempo hiç düşmüyor...

@vfv

6 yıl önce

8 / 10

Sinemada izlediğim için çok mutluyum. Geçmişi olmayan adam, Medusa darbesi ve Son ultimatium filmlerinden sonra gerçekten uzun zaman geçti. Yıllardır beklediğim bir filmdi. Bournenin Mirası ne kadar ilgimi çekmediyse de bu filmi hep bekledim diyebilirim. Çünkü Mat Damon ve yönetmen Paul Greengras yine beraberlerdi. Ayrıca bana göre Jason Bourne sinema dünyasının en efsane karakterlerinden biri. Filme gelirsek şunu söyleyebilirim. İlk 3 film kadar iyi değildi. Bunun sebebi yönetmen Paul Greengras. Bence yönetmenimiz biraz formdan düşmüş. Çünkü aksiyon sahnelerinde kullandıgı kamera açıları pek göze hitap eden cinsten değildi. Daha profesyonel olmasını beklerdim. Ayrıca bir uyarlama seri olan ve yıllar sonra gelen bu filmin senaryosunun biraz daha çarpıcı olmasını beklerdim. Yine de film hep bir tempoda ilerliyor. Sürekli bir hareketlilik var. Ayrıca Jason Bourne aradan gecen uzun zamana rağmen hala formda. Filme çok büyük paralar harcanmış ve ben gişede büyük bir başarı sağlayacagını dü
... Devamı
Sinemada izlediğim için çok mutluyum. Geçmişi olmayan adam, Medusa darbesi ve Son ultimatium filmlerinden sonra gerçekten uzun zaman geçti. Yıllardır beklediğim bir filmdi. Bournenin Mirası ne kadar ilgimi çekmediyse de bu filmi hep bekledim diyebilirim. Çünkü Mat Damon ve yönetmen Paul Greengras yine beraberlerdi. Ayrıca bana göre Jason Bourne sinema dünyasının en efsane karakterlerinden biri. Filme gelirsek şunu söyleyebilirim. İlk 3 film kadar iyi değildi. Bunun sebebi yönetmen Paul Greengras. Bence yönetmenimiz biraz formdan düşmüş. Çünkü aksiyon sahnelerinde kullandıgı kamera açıları pek göze hitap eden cinsten değildi. Daha profesyonel olmasını beklerdim. Ayrıca bir uyarlama seri olan ve yıllar sonra gelen bu filmin senaryosunun biraz daha çarpıcı olmasını beklerdim. Yine de film hep bir tempoda ilerliyor. Sürekli bir hareketlilik var. Ayrıca Jason Bourne aradan gecen uzun zamana rağmen hala formda. Filme çok büyük paralar harcanmış ve ben gişede büyük bir başarı sağlayacagını düşünüyorum. Mat Damon umarım Jason Bourne karakterine veda etmez çünkü bu rol artık onunla efsaneleşti. Ben bu filmin bir çeşit geçiş filmi olacagını düşünüyorum. Tavsiye ederim. 10/ 8.0

@rien_toutce

6 yıl önce

not: tamamen duygusal!!!

ben sevdim severek izledim flian.

çünkü seriyi severek izlemiştim ve merakla son filmi bekliyordum. böyle bir sevgi bağı olunca jason'a da kavuşunca filmin olumsuz yanları varmış yokmuş görmedim doğrusu.

kısacası seriyi benim gibi severek izleyenler bu filmi de sevecektir diye düşünüyorum. lakin diğer filmler kadar iyi olmadığını da eklemek istiyorum.

keyifli seyirler...

not2: sevmek kelimesini bilyon kere kulanmışım kusura bakmayın
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL