Küçük Orman Yorumları

Küçük Orman filmi detayları

@y_m_p

2 yıl önce

7.4 / 10

Güzel, sıcak, naif bir film. Tam bir "Slice of Life tarzı", aç izle sebepsiz bir şekilde mutlu ol :D Kore mutfağına aşina olmasam da yemekler tatlılar baya lezzetliye benziyordu, ağzım sulanmadı değil bazen :)) Bu filmi izlemek huzurlu, mutlu ve sakin hissettirdi diyebilirim. Arada böyle filmler izlemek lazım bence. Ama girişi, gelişmesi, sonucu olsun bu nasıl bitti şimdi, ne oldu şimdi diye sürekli filmde bir aksiyon bekleyenlerdenseniz başka film izlemeniz önerilir ;)

@rusyena

4 yıl önce

8 / 10

Annesi tarafından terkedilmiş gencecik bir kız, işini ve şehirdeki yaşamını bırakıp çocukluğunu geçirdiği köye gelerek eski evlerine yerleşiyor. İlerleyen sahnelerde şehir yaşamındaki beslenme tarzının ve çocukluğuna olan özlemin bu dönüşte önemli etken olduğunu öğreniyoruz. Aynı köyde yaşayan iki çocukluk arkadaşı da bir süre sonra filme dahil oluyor ve film, çiftlik yaşamının yanı sıra insan ilişkileri üzerine de örüyor örgüsünü Sırasıyla kış-ilkbahar-yaz-sonbahar mevsimlerinin geçiş güzelliklerine tanık oluyoruz bol bol yöresel yemeklerin pişme serüvenlerine tarlaların, bahçelerin büyüleyici hallerine Öyle çok fazla aksiyon yok ama insanı alıp götüren bir film Başlarda bir kaçış öyküsü gibi görünse de, kişinin kendini arama ve bulma sürecini masum ve naif bir anlatımla ele almış.

@iamgzde

4 yıl önce

Kim Tae Ri yi Aghassi ve Mr.Sunshine'dan beri sevmişimdir. Çok farklı bir güzelliği ve bir o kadar yetenekli bir oyunculuğu var. Filmi izlerken hep içimde bir rekabet duygusu gelişti ve aynı zamanda yemeklerin güzelliğine hayran kaldım. 4 sezonu dolu dolu yaşayacağınız, gençlik ve yetişkinlik arasındaki değişimleri izleyebileceğiniz bir yapıt. Aynı adlı bir de Çince versiyonu bulunmaktadır.
SPOILER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL