Yönetmen
|
Cedric Sundstrom
|
Senarist
|
Gary Conway
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yönetici yapımcı
|
Avi Lerner
|
Sanat Yönetimi
|
Willie Coetzee
, Billy Keam
, Leith Ridley
|
Yapım Koordinatörü
|
Dianne Beatty
|
Pilot
|
Bill Olmsted
, Andy Viljoen
|
Dövüş Koreografı
|
Mike Stone
|
Silah Danışmanı
|
Bruce Wentzel
|
Üretim Hizmetleri
|
Avi Lerner
, John Stodel
, Harry Alan Towers
|
Müzik
|
George S. Clinton
, Virginia S. Ellsworth
, Lisa Kauppi
|
Yapım Sanatçısı
|
Ruth Strimling
|
Makyaj Sorumlusu
|
William Butler
, Colin Polson
, Scott Wheeler
|
Operasyon Yöneticisi
|
Danny Lerner
|
İkinci Birim
|
Ed Anders
, Guy Stodel
, Mike Stone
|
Ses
|
Richard Burton
, Thierry J. Couturier
, David Cunningham
, Patrick Cyccone Jr.
, Christine Danelski
, Golden Felton
, Tony Garber
, Albert Gasser
, Tommy Goodwin
, Kini Kay
, Dieter Keck
, Colin McFarlane
, Frank A. Montaño
, Jeffrey L. Sandler
, Dan Yale
, Asher Yates
|
Yapımcı
|
John Stodel
, Harry Alan Towers
|
Özel Efektler
|
Greg Pitts
|
Görsel Efektler
|
Greg Pitts
|
Kamera Teknisyeni
|
Robbie Botha
, Michael Alan Brierley
, Peter du Plessis
, Dave Dunn-Yarker
, Robin Forst
, Gordon Hilles
, Clive Lawrie
, Ivan Leathers
, Garth Lucas
, Dirk Mostert
, Lourence Nepfumbada
, Karl Owens
, Rene Smith
, Bruce Thomas
, Trevor Venter
|
Kostüm Sorumlusu
|
Yvonne De Necker
|
Editoryal Hizmetler
|
Daniel Candib
, Omneya 'Nini' Mazen
, Bernard Weiser
|
Senaryo Süpervizörü
|
Robyn Aronstam
, Rozelle Vogelman
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Ashley Waldorf
|
Diğer
|
Lucy Ainsworth-Taylor
, Dianne Beatty
, Bill Olmsted
, Mike Stone
, Andy Viljoen
, Bruce Wentzel
, J. David Williams
|
Diğer
|
Avi Kleinberger
, Gideon Amir
, Gary Conway
|
Dublörler
|
Ed Anders
, Philip Notununu
, Guy Pringle
, Raymond Sammel
, Ashley Waldorf
|
Mekan Yöneticisi
|
Justin Sholk
|
Elektrik Formeni
|
Trevor Venter
|
Işık Şefi
|
Bruce Thomas
|
Karakter
|
Avi Kleinberger
, Gideon Amir
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
George S. Clinton
|
Sinematografi
|
George Bartels
|
Editör
|
Michael J. Duthie
|
Oyuncu Seçimi
|
Gianna Pisanello
, Burton Sharp
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ruth Strimling
|
Kostüm Tasarımı
|
Yvonne De Necker
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
William Butler
, Scott Wheeler
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Colin Polson
|
Yapım Sorumlusu
|
Danny Lerner
|
Butafor
|
Willie Coetzee
|
Ses Editörü
|
Richard Burton
, Thierry J. Couturier
, Christine Danelski
, Golden Felton
, Asher Yates
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
David Cunningham
, Patrick Cyccone Jr.
, Frank A. Montaño
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Tony Garber
|
Boom Operatörü
|
Dieter Keck
|
Ses Mikseri
|
Colin McFarlane
|
Ses efektleri Editörü
|
Bill Van Daalen
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Greg Pitts
|
Dublörler Koordinatörü
|
Ed Anders
|
Set Fotoğrafçısı
|
Robbie Botha
|
Hava Kamerası
|
Dave Dunn-Yarker
|
Su Altı Kamerası
|
Gordon Hilles
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Garth Lucas
|
Kameraman
|
Rene Smith
, Clive Lawrie
, Ivan Leathers
, Dirk Mostert
, Peter Palmér
|
Genel
|
Michael J. Duthie
|