Yönetmen
|
Sofia Coppola
|
Senarist
|
Sofia Coppola
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ulaşım Şefi
|
Edward Devereaux II
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Benjamin Bridges
|
Butafor
|
David Schanker
|
Işık Asistanı
|
Silvio Marfe
|
Yardımcı Butafor
|
Joanna Leavens
|
Müzik Süpervizörü
|
Thomas Mars
, Deck D'arcy
, Laurent Brancowitz
, Christian Mazzalai
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Ted Lehane
|
Dolly Sorumlusu
|
Wesley Battle
|
Yapım Sorumlusu
|
Richard Keeshan
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
April Schuller
|
Baş Kuaför
|
Claire Mahony
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Benjy Harris
|
Set
|
Austin Behan
, Igor Ibradzic
, John Halligan
, Lee Walker
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dan Bornstein
, Lance Ranzer
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Eric McAllister
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Mary Hodge
|
Yapım Koordinatörü
|
Holly Pilch
|
Yapım Muhasebecisi
|
Shellie Gillespie
|
Mekan Yöneticisi
|
Christie Mullen
, Scott Ferlisi
, Megan Foerster
, Chancelle Mafoua
, Jess Magee
, Eric Papa
, Daniel Pollack
, Tom Sexton
|
Kostüm Sorumlusu
|
Marie Seifts
, Cailey Breneman
, Joanna Brett
, Jessica Calderón
, Mary Caprari
, Laurette Partridge
, LaVonne Richards
, Erica Suzanne Scott
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Cailey Breneman
|
Ses
|
Richard Beggs
, Raquel Belver
, Chris Chae
, Anguibe Guindo
, Ken Ishii
, Federico González Jordán
, Pietu Korhonen
, Heikki Kossi
, Tony Martinez
, Eric McAllister
, Eliza Paley
, Lee Salevan
, John Sember
, Kari Vähäkuopus
, Roy Waldspurger
, Kristin Catuogno
, Greg Crawford
, Tony Crowe
, Mark DeSimone
|
Teşekkürler
|
Eleanor Coppola
|
Diğer
|
Santiago Arriaga
, Ashley Bradshaw
, Silvia Veronica Cadmilema
, Jacob Charney
, Wendy Cohen
, Gerin Del Carmen
, Finn Douglas
, Michael E. Thomas
, Brooke Ensign
, Dann Fink
, Shellie Gillespie
, Zabryna Guevara
, Bethany Haynes
, Mary Hodge
, Terrence Lee
, Marcella Lentz-Pope
, Lily Lewinter
, Gabriella Ludlow
, Luca Padovan
, Jennifer Perito
, Holly Pilch
, Patricia Porter
, Armando Riesco
, Wilson Rivas
, Cory Saint-Laurent
, Sebastian Silveti
, John Hans Tester
, Bruce Winant
, Corey Deckler
, Brittany Quickel
, Inman Young
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Edward Devereaux II
, Michael E. Devereaux
, Leo Driver
, Mickey Pastoriza
, Damon Smith
, David Conelli
|
Müzik
|
Richard Beggs
, Ian Broucek
, Paul Shaffer
|
Editoryal Hizmetler
|
Janet Gaynor
, Matt Medeiros
, Morgan Miller
, Megan Rumph
, Damien van der Cruyssen
, Elias Nousiopoulos
|
Kamera Teknisyeni
|
Benito Aguilar
, Wesley Battle
, Austin Behan
, Jack Coffen
, Ben D'Andrea
, Fernando Díaz Torres
, Michael Gallart
, Rick Gioia
, John Halligan
, Igor Ibradzic
, Justin LaValley
, Ted Lehane
, Jordan Levie
, Silvio Marfe
, Sean McCardell
, Phil Testa
, Vince J. Vennitti
, Adam Viademonte
, Lee Walker
, JoJo Whilden
, Richard Yacuk
, Toshiro Yamaguchi
, Sachi Bahra
, Kioomars Doroodi
, Jonathan Fernandez
, Brett Heicher
, Kevin Martin
|
Görsel Efektler
|
Lucas Andrei
, Dan Bornstein
, Ryan Cunningham
, Robert Nicholas Dauphinais
, Bob Lowery
, Patrick Lundy
, Alexa Mauro
, Ed Mendez
, Sara Woomer
, Lance Ranzer
, Erik Rasmussen
, Pinto Sasikumar
|
İkinci Birim
|
Sussan Cordero
, Brad Robinson
, Curtis Smith
|
Kostüm Koordinatörü
|
Laurette Partridge
|
Operasyon Yöneticisi
|
Heather Gross
, Caroline Jaczko
, Richard Keeshan
, Dana Zolli
|
Makyaj Sorumlusu
|
Steve Darius
, Frances Hannon
, Christine Hooghuis
, Kristen Kiyan
, Claire Mahony
, Theresa Marra-Siliceo
, Evelyne Noraz
, Jackie Risotto
, April Schuller
, Elvira Gonzalez
, Michelle Waldron
, Itzel O. Marquez Padilla
|
Sanat Yönetimi
|
Jennifer Dehghan
, Stephanie Armstrong
, Benjamin Bridges
, Peter Bundrick
, Robert Dillon
, Ivonne Fuentes
, Emily Gaunt
, Richard Hebrank
, Erica Hohf
, Arturo Lazcano
, Joanna Leavens
, Jessica LeNoble
, Kris Moran
, Mariella Navarro
, Cesar Palafox
, Richard Poulain
, Michael Powsner
, Colleen Rushton
, David Schanker
, Peter Scheck
, Shane Claire Strano
, Nick Daunys
, Guy Kozak
, Roxanne Kratt
, Francis Maiorino
, Daniel Ornitz
|
Yapım Sanatçısı
|
Anne Ross
|
Sinematografi
|
Philippe Le Sourd
|
Üretim Hizmetleri
|
Roman Coppola
, Sofia Coppola
, Michel Franco
, Mitch Glazer
, Youree Henley
, Caroline Jaczko
, Erendira Nuñez Larios
, Fred Roos
, Lorenzo Vigas
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Guy Kozak
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Damon Smith
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jackie Risotto
|
Yönetici yapımcı
|
Fred Roos
, Mitch Glazer
, Roman Coppola
|
Dış Sesler Editörü
|
Lee Salevan
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Mariella Navarro
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Tony Martinez
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Jennifer Dehghan
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Richard Beggs
, Roy Waldspurger
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Richard Beggs
|
Müzik Editörü
|
Richard Beggs
|
Ses Tasarımcısı
|
Richard Beggs
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Thomas Mars
, Deck D'arcy
, Laurent Brancowitz
, Christian Mazzalai
|
Eş Yapımcı
|
Caroline Jaczko
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
, Dann Fink
|
Yer Seçici
|
Eric Papa
|
Kostüm Tasarımı
|
Stacey Battat
|
Oyuncu Seçimi
|
Nicole Daniels
, Courtney Bright
, Allison Hall
, Dann Fink
, Grant Wilfley
, Bruce Winant
|
Set Dekorasyon
|
Amy Beth Silver
|
Görüntü Yönetmeni
|
Philippe Le Sourd
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Anne Ross
|
Editör
|
Sarah Flack
|
Yapımcı
|
Sofia Coppola
, Youree Henley
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Tony Martinez
|
Dublörler
|
Declan Mulvey
, Mick O'Rourke
, Jeffrey Lee Gibson
, Mark Odgers
, Robert Nagle
, Chris Cenatiempo
, Dean Marrazzo
, Noah Schultz
, James Northrup
, Jen Egan
, Freddy Esposito
, Scott Kelly
, Nitasha Bhambree
, Turner Smith
, Alex Anagnostidis
, Derric J. Stotts
, Clint Reynolds
, Ann Carton
, Billy Darrer
, Mike Matera
, Brian Smyj
|
Set Kostümcüsü
|
Erica Suzanne Scott
, Mary Caprari
|
Diyalog Editörü
|
Eliza Paley
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Michael Gallart
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Curtis Smith
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Brad Robinson
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Caroline Jaczko
|
Yapım Ses Mikseri
|
Ken Ishii
|
Ses efektleri Editörü
|
Roy Waldspurger
|
Set Fotoğrafçısı
|
JoJo Whilden
|
Baş Kostümcü
|
Joanna Brett
, Jessica Calderón
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Evelyne Noraz
|
Dublörler Koordinatörü
|
Brian Smyj
|
Kuaför
|
Frances Hannon
, Theresa Marra-Siliceo
, Steve Darius
|
Makyaj Sanatçısı
|
Frances Hannon
, Christine Hooghuis
, Kristen Kiyan
|
Birim Reklamcısı
|
Brooke Ensign
|
İnşaat Koordinatörü
|
Richard Hebrank
|
Senaryo Süpervizörü
|
Eva Z. Cabrera
|
Işık Şefi
|
Jack Coffen
|
Boom Operatörü
|
Anguibe Guindo
|
İlave Ses Yeniden Kayıt Karıştırıcısı
|
Lee Salevan
|
Genel
|
Allison Hall
, Heikki Kossi
, Janet Gaynor
, Scott Ferlisi
, Kari Vähäkuopus
, Grant Wilfley
, Toshiro Yamaguchi
, Sussan Cordero
, Damien van der Cruyssen
, Patricia Porter
, Ben D'Andrea
, Rick Gioia
, Jordan Levie
, Vince J. Vennitti
, Tom Sexton
, Katie Tuohy
, Sarah Flack
|